Elektromechanik

Data: 2023-06-21 13:17:21
Poszukiwany Elektromechanik!

Twój zakres obowiązków:

Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem elektrycznym i mechanicznym
Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn i
urządzeń
Zgłaszanie zapotrzebowania na zakup i wymianę części maszyn i
urządzeń
Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach wg
ustalonych procedur

Szukamy osób które:

Roczne doświadczenie na pokrewnym stanowisku
Ogólna wiedza z zakresu elektryki / mechaniki i budowy maszyn
Mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy pomp wirnikowych /
membranowych
Mile widziane uprawnienia spawalnicze TIG i MAG

Nasz klient oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
Dużą przestrzeń i samodzielność we wdrażaniu nowych pomysłów i inicjatyw;
Praca stacjonarna w Starachowicach
Pracę w zgranym zespole uśmiechniętych specjalistów;
Premie uznaniowe
Wczasy pod gruszą
Multisport
Medicover
Premie świąteczne

Ostatnie komentarze w serwisie