« 1 2 3 4 5 »

Koncert Noworoczny w SCK

Kolejna odsłona Starachowickiego Koncertu Noworocznego przed nami. WSTĘP WOLNY.
6 stycznia o godzinie 18.00 na deskach Starachowickiego Centrum Kultury wystąpią:
Artur Lipiński - uznany perkusista pochodzący ze Starachowic, grał w zespole Urszuli Dudziak, Maryli Rodowicz, współpracował z Orkiestrą Adama Sztaby, Moniką Brodką, Mietkiem Szcześniakiem, Stanisławem Sojką i wielola innymi. Obecnie współpracuje z Orkiestrą Tomasza Szymusia.
 
Patrycja Gola - wokal
Marcin Jadach - gitara basowa
Piotr Wrombel - klawisze
Andrzej...

Dodano: 03.01.18 więcej »

Starachowiczanie powitali Nowy Rok na „Sylwestrze pod Gwiazdami” [video, zdjęcia]

Część mieszkańców Starachowic zdecydowała się powitać Nowy Rok na „Sylwestrze pod Gwiazdami”.
W tym roku impreza wróciła na Szlakowisko. Na początek zagrał zespół Kredensi, a po nim sceną zawojowali Playboys.
O północy były noworoczne życzenia, pokaz fajerwerków, po czym koncert trwał dalej.
Na tegoroczny koncert mieszkańców zaprosili prezydent Marek Materek oraz Odlewnie Polskie S.A. Organizatorem imprezy było Starachowickie Centrum Kultury.
- 2018 rok zapowiada się równie...

Dodano: 01.01.18 więcej »

Sylwester w Starachowicach z zespołem Playboys oraz pokazem fajerwerków

Nowy Rok w Starachowicach przywitamy pod gwiazdami na placu Na Szlakowisku. Zabawa zacznie się o godzinie 21.30, potrwa do godziny 1.00 w nocy. Na początek w rytmy taneczne wprowadzi nas starachowicki zespół coverowy KREDENSI, który tworzą znani lokalni muzycy: Monika Stanecka, Krzysztof Stanik, oraz Tomek Staś.  Zagrają znane i lubiane kawałki muzyczne przy których nikt nie będzie się nudził.
Przed północą wystąpi znany z takich utworów jak „Lejde” czy „Jak to się stało” zespół...

Dodano: 24.12.17 więcej »

Drugi Starachowicki Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniach 15-17 grudnia 2017r. na placu pod skałkami będzie miał miejsce Drugi Starachowicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Poniżej przedstawiamy program jarmarku. 
Piątek 15 grudnia 2017
Godz. 11.30 – Występ kolędników bożonarodzeniowych
Godz. 12.00 – Bicie Rekordu Polski w ilości osób jedzących jabłka w czasie 5 minut
Godz. 15.00 – Otwarcie Drugiego Starachowickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego
Sobota 16 grudnia 2017  
Godz. 15.00 – Wspólne ubieranie choinki
Godz. 16.00-18.00 – Wizyta...

Dodano: 22.11.17 więcej »

Sylwester pod Gwiazdami na Szlakowisku. Gwiazdą zespół „Playboys”

Spółka Odlewnie Polskie będzie współorganizatorem tegorocznego „Sylwestra pod Gwiazdami”. Poinformowali o tym fakcie podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent miasta Marek Materek oraz Jacek Wojtan, dyrektor Biura Zarządu i Kadr w Odlewniach Polskich S.A.
Zabawa zacznie się o godzinie 21.30 i potrwa do godziny 1.00 w nocy. Na początek wystąpi starachowicki zespół coverowy KREDENSI, który tworzą znani lokalni muzycy: Monika Stanecka, Krzysztof Stanik oraz Tomek Staś. Zagrają znane i lubiane  kawałki...

Dodano: 22.11.17 | komentarze (5) więcej »

Zostań salseros! Warsztaty z salsy kubańskiej

Tego jeszcze w Starachowicach nie było! Dwa dni bezpłatnych warsztatów z salsy kubańskiej, połączone z prawdziwą kubańską zabawą. A wszystko to, już w najbliższy weekend, 14 i 15 października w Restauracji Pod Sosnami w Starachowicach.
Projekt realizuje trójka znajomych - Anna Ciesielska, Agnieszka Kaczmarczyk i Krzysztof Jary - określających się mianem SPOKO LOCO Team, która pół roku temu zorganizowała w Starachowicach pierwszą kubańską imprezę. Tym razem postanowili jednak zrobić coś więcej. Proponują...

Dodano: 07.10.17 więcej »

Dni Starachowic i 3. Legenda Stara przeszły do historii [zdjęcia]

Ostatnie trzy dni upłynęły w Starachowicach pod znakiem wielu wydarzeń. Na terenie MOSiR odbyły się Dni Starachowic a na terenie Muzeum Przyrody i Techniki miał miejsce zlot pojazdów zabytkowych 3. Legenda Stara. Zabytkowe samochody można było także spotkać na ulicach Starachowic i Powiatu Starachowickiego.
W trakcie Dni Starachowic przez scenę przewinęło się wielu wykonawców. Była bezpłatna strefa zabaw dla dzieci, food trucki. W piątek wystąpiła Halina Kunicka, a później stery przejęła DJ Wika i koncert zamienił się...

Dodano: 04.09.17 więcej »

Zlot Pojazdów Zabytkowych 3. Legenda STARa

W pierwszy weekend września br. odbędzie się III Zlot Pojazdów Zabytkowych Legenda Stara 2017. W Zlocie mogą brać udział właściciele i użytkownicy pojazdów (motocykle, motorowery, skutery i samochody) wyprodukowanych przed 1992 rokiem.
Celem Zlotu jest przypomnienie miłośnikom motoryzacji historii powstania i produkcji pierwszego polskiego samochodu ciężarowego STAR oraz pokazania innych kultowych samochodów i motocykli.  Będziemy także propagować zasady bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, podstawowe zasad...

Dodano: 10.08.17 więcej »

Dni Starachowic 2017

Prezydent Marek Materek oraz zarząd firmy LSC Comunications zapraszają na Dni Starachowic 2017.
Jak informuje prezydent Materek w dniach 1, 2, 3 września br. w Starachowicach wystąpią: Enej, Popek, Matheo, Sobota, KęKę, Halina Kunicka, DJ Wika. Program imprezy obejmuje również: Graffiti Jam, gdzie artyści z całej Polski pomalują 3 autobusy marki JELCZ, które przez kolejny rok będą kursowały po Starachowicach. W programie również Kolorowy Festiwal Baniek Mydlanych, Święto Miodu, Legenda Stara (zlot zabytkowych aut), bezpłatna...

Dodano: 08.08.17 | komentarze (7) więcej »

Festyn rodzinny „Gramy dalej – bezpieczne wakacje”

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach oraz Powiat Starachowicki zapraszają na festyn rodzinny „Gramy dalej – bezpieczne wakacje” który odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia 2017 r. na terenie Muzeum. Startujemy o godz. 15:00.
Wakacje już za półmetkiem ale my gramy dalej. Jak ciekawie i bezpiecznie odpoczywać? Jak cennie wykorzystać wolny czas? Jak unikać niebezpieczeństw czających się w sieci i realu? Przyjdź i dowiedz się. Niezapomniane popołudnie gwarantują Starachowickie Retro Granie – tym razem...

Dodano: 04.08.17 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie