« 1 2 3 4 5 »

„Tajemnica Westerplatte” w ramach projektu Kultura Dostępna w Kinie Helios

Kino Helios w ramach projektu „Kultura Dostępna” zaprasza w najbliższy czwartek tj. 27 sierpnia 2015 godz. 18:00 na film pt. „Tajemnica Westerplatte”.
Opis filmu:
Mieli wytrwać dwanaście godzin. Bronili Westerplatte przez siedem dni.
Historia zmagań garstki żołnierzy walczących z przeważającymi siłami niemieckimi, to jedno z najbardziej znanych wydarzeń kampanii wrześniowej 1939 roku. 
„Tajemnica Westerplatte” to film o dramacie walki, o wyborach człowieka w obliczu śmiertelnego zagrożenia, o odwiecznym...

Dodano: 26.08.15 więcej »

Kino Helios. Repertuar na najbliższy tydzień

Poniżej przedstawiamy repertuar Kina Helios na najbliższy tydzień: Dodano: 22.08.15 więcej »

Festiwal Dzwoneczka w kinie Helios Starachowice! Repertuar na najbliższy tydzień

Koniec sierpnia w kinach Helios będzie wyjątkowy! W weekendy 22-23 sierpnia oraz 29-30 sierpnia zagramy aż cztery filmy z przygodami najwspanialszej wróżki na świecie – Dzwoneczka. Dodatkowo, seansom towarzyszyć będą konkursy z nagrodami!
Czarodziejski Festiwal Dzwoneczka skierowany jest do najmłodszych Widzów, którzy kochają dobrą zabawę, przygody i uwielbiają… marzyć.
Wydarzenie podzielone zostało na dwie weekendowe odsłony. Podczas pierwszej (22 sierpnia) zagramy film „Dzwoneczek i uczynne...

Dodano: 15.08.15 więcej »

Maraton GROZY w kinach Helios!

W piątek, 31 lipca o godzinie 22:00, ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na pełną grozy, przerażającą ucztę filmową... 
W ciągu jednej nocy zaprezentowane zostaną dwa premierowe filmy: „Szubienica” i „Taśmy Watykanu”, a następnie na ekranach pojawi się legendarny „Egzorcysta” i przerażające „Wilkołacze sny”. 
Taka dawka porażającej grozy i obezwładniającego strachu, długo nie pozwoli nikomu zasnąć. Czy Widzowie kin Helios w całej Polsce są na to...

Dodano: 30.07.15 więcej »

„Miasto 44” w ramach akcji Kultura Dostępna w Kinie Helios

Ogólnopolska sieć kin Helios ruszyła z projektem „Kultura Dostępna”. W każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety na wybrane polskie filmy będą kosztowały tylko 10 złotych. Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. 
W najbliższy czwartek tj. 30 lipca 2015 godz. 18:00 zapraszamy do Kina Helios Starachowice na fil pt. „Miasto 44”.
Opis filmu
Film „Miasto 44” to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło...

Dodano: 29.07.15 więcej »

Repertuar Kina Helios: 24.07-30.07.2015

Poniżej przedstawiamy repertuar Kina Helios na najbliższy tydzień:Info: Helios

Dodano: 24.07.15 więcej »

W Kinie Kultura SCK: „Minionki” oraz „Terminator: Genisys”

Kino Kultura Starachowickiego Centrum Kultury zaprasza od 24 lipca na  projekcję komedii animowanej „MINIONKI” oraz pierwszą część nowej trylogii z Arnoldem  Schwarzeneggerem w roli głównej kultowego filmu „TERMINATOR: GENISYS”.
„MINIONKI” – Niesamowicie zabawne i psotne żółte stworki – Minionki powracają w szaleńczych przygodach, które rozbawią każdego widza bez względu na wiek i poczucie humoru.
Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię...

Dodano: 24.07.15 więcej »

„Rejs” w Kinie Helios w ramach cyklu Kultura Dostępna

Ogólnopolska sieć kin Helios ruszyła z projektem „Kultura Dostępna”. Od teraz w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety na wybrane polskie filmy będą kosztowały tylko 10 złotych. Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. 
W najbliższy czwartek tj. 23 lipca 2015 godz. 18:00 zapraszamy do Kina Helios Starachowice na fil pt. „Rejs”.
Opis filmu:
To byłby kolejny nudny rejs statku wycieczkowego po Wiśle, gdyby nie pomyłka...

Dodano: 22.07.15 więcej »

Filmowy Poranek dla dzieci w Kinie Helios. Repertuar na najbliższy tydzień

Serdecznie zapraszamy na najbliższy seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo w niedzielę 19 lipca o godzinie 10:30. Tym razem obejrzymy Scooby Doo! Brygada Detektywów cz. 17.
Projekcję filmów z serii Scooby-Doo! poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej….. niezmiennie z dreszczykiem pozytywnych emocji!
Uczestnicy Filmowych Poranków! 
Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Akademii Młodych Odkrywców Scooby-Doo! W ramach Akademii będziemy rozwiązywać zagadki i tropić...

Dodano: 17.07.15 więcej »

„Carte Blanche” w ramach cyklu Kultura Dostępna w kinach Helios

Ogólnopolska sieć kin Helios rusza z nowym projektem! Od teraz w każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety na wybrane polskie filmy będą kosztowały tylko 10 złotych. Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. 
W najbliższy czwartek tj. 16 lipca 2015 godz. 18:00 zapraszamy do Kina Helios Starachowice na fil pt. „Carte Blanche”.
Opis filmu
Kacper (Andrzej Chyra), uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii z lubelskiego liceum, zaczyna...

Dodano: 11.07.15 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie