« 1 2 3 4 5 »

Kino Helios zaprasza na maraton, seanse dla dzieci i dla koneserów

MARATON KAPITANA AMERYKA
Nocne Maratony Filmowe Helios prezentują – Maraton Kapitana Ameryka z premierowym pokazem nowej części serii: „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”!
Już 6 maja w 37 kinach sieci Helios w całej Polsce, noc jednego z najważniejszych bohaterów drużyny Avengers – Kapitana Ameryka! Zagramy wszystkie trzy części serii, rozpoczynając od „Pierwszego starcia” przez „Zimowego żołnierza”, aż po premierową „Wojnę bohaterów”. Czeka nas niezwykła przygoda...

Dodano: 05.05.16 więcej »

Maraton Kapitana Ameryka w kinie Helios Starachowice

Już 6 maja w 36 kinach sieci Helios w całej Polsce, noc jednego z najważniejszych bohaterów drużyny Avengers – Kapitana Ameryka!
Zagramy wszystkie trzy części serii, rozpoczynając od „Pierwszego starcia” przez „Zimowego żołnierza”, aż po premierową „Wojnę bohaterów”. Czeka nas niezwykła przygoda pełna świetnego humoru, oszałamiających efektów specjalnych i emocji jakich dostarczyć może tylko ekipa Avengers. Jesteśmy przekonani, że taka dawka szalonej akcji nie pozwoli Wam zasnąć...

Dodano: 24.04.16 więcej »

Kino Helios zaprasza. Czwartkowy seans Kultury Dostępnej oraz Filmowy Poranek dla dzieci w niedzielę

Ogólnopolska sieć kin Helios ruszyła z trzecią odsłoną nowego projektu! W każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety na wybrane polskie filmy kosztują tylko 10 złotych. Kultura Dostępna to projekt, który pozwala, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Z przyjemnością prezentujemy Państwu kolejną odsłonę, a zarazem nowy repertuar KULTURY DOSTĘPNEJ!
W najbliższy czwartek 21 kwietnia 2016 godz. 18:00 zapraszamy do Kina Helios Starachowice na film pt. „Czerwony pająk”. Gatunek...

Dodano: 18.04.16 więcej »

Maraton Strachu w kinie Helios Starachowice. Sprawdź repertuar

„Kung Fu Panda 3” w kinach Helios!
Ulubiony bohater Widzów na całym świecie – Kung Fu Panda – powraca na ekrany w świetnym stylu! Widzowie wszystkich kin ogólnopolskiej sieci Helios będą mogli zobaczyć tę przezabawną animację dla całej rodziny od wczoraj 1 kwietnia! Najnowsze przygody uroczego misia Widzowie będą mogli podziwiać w dwóch wersjach animacji – 2D oraz 3D. 
Po spotyka swego dawno zaginionego ojca i obaj wyruszają do sekretnej krainy pand, gdzie poznają nowych, przezabawnych...

Dodano: 02.04.16 więcej »

Król Lew w kinie Helios Starachowice. Repertuar na najbliższy tydzień

Hit wszechczasów Król Lew już 28 i 29 marca na ekranach naszych kin.
Nadszedł czas by Twoje dzieci poznały legendę Króla Lwa. Tylko u nas wyjątkowe pokazy legendarnej animacji z dodatkowymi atrakcjami.
Oprócz wielkiego hitu, będziecie mogli zobaczyć wyjątkowy, premierowy materiał nowego serialu „Lwia Straż”, który zobaczycie wkrótce na kanale Disney Junior.
Czy pamiętacie odważnego Simbę z filmu Król Lew? To właśnie jego syn Kion ma stanąć na jej czele Lwiej Straży, by chronić...

Dodano: 23.03.16 więcej »

Król Lew w kinie Helios Starachowice

Hit wszechczasów Król Lew już 19, 20, 28 i 29 marca na ekranach naszych kin.
Nadszedł czas by Twoje dzieci poznały legendę Króla Lwa. Tylko u nas wyjątkowe pokazy legendarnej animacji z dodatkowymi atrakcjami.
Oprócz wielkiego hitu, będziecie mogli zobaczyć wyjątkowy, premierowy materiał nowego serialu „Lwia Straż”, który zobaczycie wkrótce na kanale Disney Junior.
Czy pamiętacie odważnego Simbę z filmu Król Lew? To właśnie jego syn Kion ma stanąć na jej czele Lwiej Straży, by...

Dodano: 12.03.16 więcej »

Kino Helios zaprasza. Repertuar

Poniżej przedstawiamy repertuar Kina Helios w Starachowicach.
Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.
Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne!
Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych.
Kino Helios Starachowice serdecznie zaprasza w środę 16 marca, na film pt. „POKÓJ” ....

Dodano: 11.03.16 więcej »

Maraton Niezgodnej w kinie Helios Starachowice. Repertuar

Już 11 marca w 37 kinach sieci Helios w całej Polsce Maraton Niezgodnej. Będzie to niezwykła noc z ekranizacjami jednego z najciekawszych fenomenów literackich ostatnich lat.
Zrealizowane z wielkim rozmachem trzy części wizjonerskiej superprodukcji science fiction również w kinie odniosły ogromny sukces. Po premierze „NIEZGODNEJ” świat był podzielony, „SERIA NIEZGODNA: ZBUNTOWANA” ruszyła go z posad, ale już dzięki części trzeciej „SERIA NIEZGODNA: WIERNA” poznamy prawdę, która zmieni...

Dodano: 04.03.16 więcej »

Maraton Grozy w kinach Helios! Repertuar

Maraton Grozy w kinach Helios!
W piątek, 26 lutego we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios odbędzie się Maraton Grozy z przedpremierowymi pokazami trzech horrorów: „The Hallow”, „Worry Dolls” oraz „Blackburn”. To będzie bez wątpienia pełna grozy, przerażająca uczta filmowa dla wszystkich miłośników tego gatunku!
Na początek zaprezentowany zostanie znakomity film „THE BOY”, a następnie odbędą się jedyne w Polsce, przedpremierowe pokazy horrowów: "The Hallow”,...

Dodano: 25.02.16 więcej »

SCK zaprasza na żywą lekcję historii. Wstęp wolny

Starachowickie Centrum Kultury zaprasza 12 lutego o godz. 11.00  na pokaz rewelacyjnych filmów „Fotografista. Feliks Konderko” oraz „Ostatni żołnierze Ponurego” w reż. Sławomira Mazura, z udziałem Szczepana Mroza i Mateusza Rzeźniczaka - odtwórcy roli Jana Piwnika. 
To żywa lekcja historii o wydarzeniach, które rozgrywały się w świętokrzyskich lasach. Po projekcji dyskusja z twórcami filmów. 
Jak poinformowało nas dzisiaj Starachowickie Centrum Kultury, w związku z dużym...

Dodano: 10.02.16 | komentarze (3) więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie