« 1 2 3 4 5 »

Helios Starachowice zaprasza na „Pierwszy Raz w Kinie” - wyjątkowy seans dla najmłodszych

Zapraszamy najmłodszych widzów na Lwią Straż, wyjątkowy seans przygotowany specjalnie dla nich.
„Pierwszy raz w kinie” to specjalny moment dla całej rodziny. Dzięki temu wydarzeniu, pierwsza wizyta w kinie będzie wielkim i niezapomnianym wydarzeniem dla młodego kinomana.
Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, siadają w wielkich fotelach i przeżywają pierwsze bajkowe emocje! Specjalnie dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy wyjątkowe warunki: światła w salach kinowych pozostaną lekko zapalone, a dźwięk...

Dodano: 21.10.16 więcej »

Maratony Halloween w Kinie Helios. Horrory pełne absurdu oraz horrory pełne grozy

Dla tych, którzy lubią „strasznie dobrze bawić się” w kinie, polecamy zestaw Horrorów pełnych absurdu.
Mamy tam cztery niebanalne, rozbrajające komedie/horrory, dostępne tylko dla widzów sieci kin Helios! Zagramy kolejno: „NIGHT OF THE LIVING DEB”, „HELLBENDERS”, „BUNNY THE KILLER THING” i na koniec “WITCHING & BITCHING”. Pewne jest, że po tak przerażającej dawce śmiechu jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. 
Sami musicie podjąć...

Dodano: 19.10.16 więcej »

Dziecięce Poranki Kinowe w SCK

Starachowickie Centrum Kultury zaprasza na kolejna odsłonę Dziecięcych Poranków Kinowych.
30 października (niedziela) godz. 11.00 sala kinowo-widowiskowa SCK. Zapraszamy tym razem do wspólnego obejrzenia przygód „Pana Totiego” - bilety w cenie 10 zł (rodzic) + 1 zł za każde dziecko do nabycia w Kasie Kina Kultura na 1 h przed seansem lub na www.sck.org.pl (+ 1 zł do ceny bilet).
Info: SCK
Reklama

Dodano: 17.10.16 więcej »

Kino Helios w Starachowicach zaprasza

Filmowe Poranki – KOSMOLOTY w Kinie Helios Starachowice
Tym razem zapraszamy na moc niespodzianek i kolejne odcinki z serii Filmowe Poranki – Kosmoloty! W niedzielę 23 października o godzinie 10:30 zapraszamy na nowy zestaw bajek z serii KOSMOLOTY.
Dla wszystkich małych kinomanów zaprezentujemy zestaw: Gdzie jesteśmy?, Wyścig w kanionach Marsa, Biwak na Tytanie, Lodowe zamówienie, As reporterów, Trzy kosmoloty i robot.
Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy...

Dodano: 14.10.16 więcej »

„Siedmiu wspaniałych” wraca na wielki ekran

Siedmiu rewolwerowców łączy siły, aby pomóc w ochronie wioski przed uzbrojoną bandą złoczyńców. Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza Widzów na premierowe seanse legendarnego westernu "Siedmiu wspaniałych" w nowej odsłonie. 
Armia bandytów terroryzuje małą wioskę na pograniczu amerykańsko-meksykańskim. Zrozpaczeni farmerzy zwracają się z prośbą o pomoc do grupy rewolwerowców… 
Siedmiu najemników postanawia stawić czoło przeważającym siłom przeciwnika, choć wydają...

Dodano: 22.09.16 więcej »

Maraton grozy z premierą Blair Witch w kinach Helios

Już 16 września, we wszystkich kinach Helios w całej Polsce, Maraton Grozy z premierą filmu BLAIR WITCH.
Od niego zaczniemy i szybko przekonacie się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Później będzie równie strasznie, bo zagramy jeszcze WARRY DOLLS, SINISTER 2 i na koniec CITY OF DEAD MEN!
 
 
Jesteśmy przekonani, że taka dawka przerażającego strachu nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu.
Jesteście gotowi?  ...

Dodano: 07.09.16 więcej »

Filmowe Poranki – Dinopociąg w Kinie Helios Starachowice

Kolejny seans Filmowego Poranka w Kinie Helios już wkrótce. W niedzielę 11 września o godzinie 10:30 zapraszamy na zestaw bajek z serii Dinopociąg.
Dla wszystkich małych kinomanów zaprezentujemy:
• BYSTRY DINAZAUR
• PIOTRUŚ PETEINOZAUR
• MISTRZOWIE PRĘDKOŚCI
• ZĘBY T-REXA
• JESTEM T-REXEM
Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy wspaniałe upominki od...

Dodano: 31.08.16 więcej »

Podwójny Maraton w kinie Helios – do wyboru: Maraton Horrorów lub Maraton Komedii

Już 26 sierpnia, na zakończenie wakacji we wszystkich kinach Helios w całej Polsce podwójny maraton, w którym widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów. 
W maratonie horrorów zagramy premierowo QUEEN OF SPADES: THE DARK RITE, a potem jeszcze KIEDY GASĄ ŚWIATŁA, SUMMER CAMP i na koniec DARK WAS THE NIGHT! Jesteśmy przekonani, że taka dawka przerażającego strachu nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście gotowi?
Maraton Horrorów:
Start: 26.08.2016. godz. 23.00 do rana
Zagramy:...

Dodano: 14.08.16 więcej »

Dziecięce Poranki Kinowe z „Bajkami Agatki” i Wielkie wietrzenie Dziecięcej Szafy – już 21 sierpnia w Kinie Kultura

Po wakacyjnej przerwie wracamy do Dziecięcych Poranków Kinowych.
Już 21 sierpnia (niedziela), tradycyjnie o godzinie 11.00 zapraszamy do Kina Kultura – najmłodszych zaprosimy na przygody kilkuletniej Agatki i jej wiernego przyjaciela, chomika Cyryla. Każda z bajek w większości toczy się w świecie wyobraźni głównej bohaterki, a dotyczy zazwyczaj zdarzeń lub przedmiotów z najbliższego otoczenia dziewczynki i jej rodziny.
Podczas Poranka Kinowego 21 sierpnia zobaczymy bajkę „Agatka i Mydło” w reż. Andrzej...

Dodano: 09.08.16 więcej »

Maraton Złych Superbohaterów w kinie Helios w Starachowicach

Ogólnopolska sieć kin Helios prezentuje najnowszą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe z pokazem długo wyczekiwanego przez fanów filmu „Legion Samobójców”. Maraton Złych Superbohaterów we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce odbędzie się już 12 sierpnia! 
W ciągu jednej nocy Helios zaprezentuje trzy filmy opowiadające o bardzo nietypowych superbohaterach. Na pierwszy ogień zaprezentowane zostaną przygody nieokiełznanego „Legionu samobójców” (zaledwie tydzień po...

Dodano: 05.08.16 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie