« 1 2 3 4 5 »

Film Jana Komasy „Miasto 44” w ramach „Kina na leżakach”

W niedzielę 1 sierpnia w 77 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Park Kultury zapraszamy do Amfiteatru w Parku Miejskim na wielokrotnie nagradzany film Jana Komasy „Miasto 44” w ramach „Kina na leżakach”. Seans rozpocznie się o godzinie 21.00.

Dodano: 28.07.21 więcej »

Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na nocny seans filmowy

Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na nocny seans filmowy, który odbędzie się we wtorek 13 lipca. O godzinie 21.30 rozpocznie się projekcja filmu pt. „Faraon”. Wstęp wolny. 
Film nakręcony przez Jerzego Kawalerowicza na motywach powieści Bolesława Prusa obraz wszedł na rodzime ekrany przed 55 laty. Ekranizacja trwa 180 minut a wśród aktorów prawdziwa plejada ówczesnych gwiazd polskiego kina, z Barbarą Brylską, Jerzym Zelnikiem i Leszkiem Herdegenem na czele.
Na zainteresowanych nocną...

Dodano: 12.07.21 więcej »

Dziecięcy Poranek Kinowy i spotkanie z policjantami dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji

Kino Kultura zaprasza 27 czerwca (niedziela) o godzinie 11.00 na Dziecięcy Poranek Kinowy i spotkanie z przesympatycznymi kociakami z bajki „44 koty”. 
Co tym razem wymyślą psotne futrzaki i kto uratuje ich z tarapatów? Przekonajcie się sami! W program wydarzenia spotkanie z policjantami, którzy opowiedzą o tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje, konkursy i upominki! Bilety w cenie 12zł do nabycia w kasie Kina Kultura na 1h przed seansem oraz online na parkkultury.starachowice.eu, zakładka KUP BILET. 
Komunikat prasowy:...

Dodano: 24.06.21 więcej »

Kultowe Dziecięce Poranki Kinowe wracają!

Serdecznie zapraszamy do Kina Kultura już 30 maja (niedziela) o godzinie 11.00. W ramach Dziecięcego Poranka Kinowego będziecie mogli obejrzeć przygody Klary - sympatycznej krowy!
Pogodna opowieść o marzeniach bohaterki, które nabrały zupełnie innych, od zamierzonych odcieni. Klara to mała krowa, mieszkająca razem ze swoją mamą w mieście. Największym marzeniem Klary jest zostanie gwiazdą muzyki i wiążąca się z tym sława. Klara od wielu lat nie widziała się z ojcem, więc gdy otrzymała od niego list, wyruszyła w podróż na...

Dodano: 25.05.21 | komentarze (1) więcej »

Kino Kultura powraca w oskarowym stylu już 21 maja!

Po długiej przerwie Kino Kultura wraca do grania filmów. Będzie w czym wybierać, bowiem na ponowne otwarcie proponują największe oskarowe hity!
21 - 24.05.2021
15.00 – Co w duszy gra – Oskar za muzykę i dla najlepszej animacji,
17.00 – Nomadland – Oskar za najlepszy film, dla reżysera i za pierwszoplanową rolę kobiecą,
19.00 – Obiecująca. Młoda. Kobieta – Oskar za najlepszy scenariusz oryginalny.
W weekend 21-23 maja wśród widzów, którzy odwiedzą Kino rozlosowane zostaną...

Dodano: 18.05.21 | komentarze (2) więcej »

Filmowe, marcowe nowości. Zapraszamy do Kina Kultura!

Filmowe marcowe nowości . Zapraszamy do Kina Kultura!
„Co w duszy gra” - animacja, familijny, czas trwania: 1.40 Co sprawia, że ty to jesteś TY? Zapraszamy na premierę nowego filmu Pixar Animation Studios „Co w duszy gra”. Joe Gardner, nauczyciel muzyki w szkole, dostaje życiową szansę, aby zagrać w najlepszym jazzowym klubie w mieście. Ale jeden nieostrożny krok sprawia, że prosto z nowojorskiej ulicy dostaje się w Przedświaty - niezwykłe miejsce, gdzie nowe dusze, zanim zejdą na Ziemię, otrzymują osobowość, dziwactwa i...

Dodano: 09.03.21 | komentarze (1) więcej »

Kino Kultura z rewelacyjnymi filmami zaprasza na seanse!

Najlepszy Film na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i jeden z ważniejszych filmów na ubiegłorocznym Berlinale czyli Kino Kultura gra filmowe hity!
Od dzisiaj - 26 lutego -  Kino Kultura zaprasza na dwa wyjątkowe filmy, o których było i wciąż jest głośno. O godzinie 17.00 zapraszamy na animację Mariusza Wilczyńskiego „Zabij to i wyjedź z tego miasta”, o godzinie 19.00 na seans „Szarlatana” w reżyserii Agnieszki Holland. 
„Zabij to i wyjedź z tego miasta”.
Animacja Mariusza...

Dodano: 26.02.21 więcej »

Wielki powrót Dziecięcych Poranków Kinowych!

„Mamy nadzieję, że tęskniliście za nimi równie mocno jak my! A na pierwszy seans proponujemy Wam premierę - film animowany „Filonek Bezogonek” - szwedzką bajkę na podstawie bestsellerowej książki Gösta Knutssona.” - informuje Park Kultury i zaprasza na wielki powrót Dziecięcych Poranków Kinowych!
Kiedy w domu Birgitty pojawia się kotek – Filonek, dziewczynka nie posiada się z radości. Jednak Filonek, jak każdy kot, chodzi własnymi ścieżkami i pewnego dnia gubi się w lesie. Niebezpieczna...

Dodano: 17.02.21 | komentarze (1) więcej »

Kino Kultura zaprasza

Z ogromną radością przyjęliśmy informację o możliwości otworzenia się kin w całej Polsce. Otwieramy zatem Kino Kultura i zapraszamy już 12 lutego na seans filmu „Palm Springs”.
„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. A okazja ku temu nie byle jaka bo za pasem Walentynki-Święto...

Dodano: 12.02.21 | komentarze (2) więcej »

Kino Kultura wraca do gry

Po długiej przewie Kino Kultura wznawia swoją działalność! Ogromnie się cieszymy, że wreszcie spotkamy się z Wami osobiście.
Dbamy rzecz jasna o bezpieczne seanse dlatego serdecznie prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego (ilość miejsc w Kinie jest ograniczona - widzowie siadają co drugie miejsce, dezynfekujemy ręce przed wejściem na salę kinową, usta i nos zasłaniamy maseczką lub przyłbicą, zachowujemy odstępy w kolejce po bilety, zachęcamy do zakupu biletów on-line na stronie parkkultury.starachowice.eu).
A wracamy do spotkań...

Dodano: 13.09.20 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie