« 1 2 3 4 5 »

Kino Kultura wraca do gry

Po długiej przewie Kino Kultura wznawia swoją działalność! Ogromnie się cieszymy, że wreszcie spotkamy się z Wami osobiście.
Dbamy rzecz jasna o bezpieczne seanse dlatego serdecznie prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego (ilość miejsc w Kinie jest ograniczona - widzowie siadają co drugie miejsce, dezynfekujemy ręce przed wejściem na salę kinową, usta i nos zasłaniamy maseczką lub przyłbicą, zachowujemy odstępy w kolejce po bilety, zachęcamy do zakupu biletów on-line na stronie parkkultury.starachowice.eu).
A wracamy do spotkań...

Dodano: 13.09.20 więcej »

Starachowickie Kino Plenerowe powraca!

Park Kultury i Kino Kultura zapraszają 4 lipca o godzinie 21.00 na plac rekreacyjny na Szlakowisku na pierwszy w tym roku seans Starachowickiego Kina Plenerowego. Wspólnie obejrzymy film „Czarny mercedes” w reż. Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry"). 
Seans odbędzie się oczywiście zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na czas epidemii koronawirusa - liczba miejsc ograniczona, widzowie przez cały seans OBOWIĄZKOWO zakrywają usta i nos maseczką/przyłbicą, odstępy pomiędzy...

Dodano: 30.06.20 więcej »

Dziecięcy Poranek Kinowy. ZAPROSZENIE na 24 listopada

Halo, halo? Czy są tu jacyś wierni fani małej Basi? Jesteśmy pewni, że tak! SCK ma dla Was niespodziankę – już 24 listopada (niedziela) o godzinie 11.00 Basia odwiedzi nas na Dziecięcym Poranku Kinowym!
W trzeciej – najnowszej części przygód tradycyjnie nie zabraknie dużej dawki humoru, niesamowitych historii i szczęśliwych zakończeń rozmaitych perypetii. Drugim gościem spotkania będzie wspaniała i niezastąpiona pani Magdalena Mroczek z Biblioteki „Plastuś” w Starachowicach, która poskromi każdego...

Dodano: 14.11.19 więcej »

Spotkanie Klubu Filmowego STAR. „Gabinet doktora Caligari” reż. Robert Wiene (1920)

Starachowickie Centrum Kultury zaprasza na dziesiąte spotkanie Klubu Filmowego STAR. Spotkania odbywają się zwykle w pierwsze soboty miesiąca o godzinie 16:00 w sali klubowej (1 piętro).
Klub filmowy STAR jest hołdem skierowanym w stronę czarno - białej klasyki kina! Nasze spotkania są rewelacyjną okazją by obejrzeć kultowe produkcje filmowe. Repertuar jest starannie dobierany tak, by każde spotkanie zapewniło odpowiednie doznania estetyczne, dzięki czemu nasza grupa stale się rozrasta ale nie ukrywamy jednak tego, że spotkania maja kameralny...

Dodano: 21.05.19 więcej »

Ogólnopolski Festiwal Animacji „O!PLA” w Starachowickim Centrum Kultury

Starachowickie Centrum Kultury i Kino Kultura w kwietniu zmienia się w centrum polskiej animacji!!! Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków ze starachowickich przedszkoli i dzieci w wieku wczesnoszkolnym do bezpłatnego wzięcia udziału w 7 edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA - największego festiwalu filmowego w Polsce, a zarazem jednego z największych na świecie!!! 
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ANIMACJI “O!PLA” („O!PLA oznacza: „O! Polska Animacja”, ale też „Oh! People Love...

Dodano: 14.03.19 więcej »

Dziecięcy Poranek Kinowy z bajkami „Przygód kilka wróbla Ćwirka”

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dlatego 17 marca (niedziela) o godzinie 11.00 w Starachowickim Centrum Kultury w ramach Dziecięcego Poranka Kinowego niezwykłe spotkanie z...wróblem Ćwirkiem. 
Gwarantowana frajda dla tych najmłodszych jak i nieco starszych doskonale pamiętających przygody ciekawskiego wróbelka z czasów swojego dzieciństwa :) w programie również ptasie spotkanie, konkursy i jak zwykle przepyszny poczęstunek od Bistro Manhattan. 
Bilety w cenie 10zł (rodzic/opiekun) + 1zł za każde dziecko do...

Dodano: 06.03.19 więcej »

Dzień Kobiet w Kinie Kultura

8 marca w Dzień Kobiet Starachowickie Centrum Kultury zaprasza serdecznie na PREMIERĘ filmu "Całe szczęście" z Romą Gąsiorowska i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych.
To pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. Bilet na ten film może być naprawdę trafionym prezentem na Dzień Kobiet.
Seanse o godzinach 18.00 i 20.00. Dla każdej z Pań niespodzianka od Kina Kultura! Zapraszamy!!!
Bilety: tutaj i tutaj 
Fot. materiały promocyjne dystrybutora

Dodano: 04.03.19 więcej »

Dla dorosłych kino, dla dzieci atrakcje rodem z PRL

W najbliższą sobotę 2 lutego o godzinie 11.00 kolejna odsłona cyklu „Mamy czas". 
Tym razem dla dorosłych rewelacyjny film „Miszmasz czyli kogel mogel 3”, a dla dzieci....atrakcje rodem z PRL - przed SCK będzie można zrobić zdjęcie w prawdziwym traktorze!!! 
Bilety w cenie 20zł (rodzic/opiekun) + 1zł za każde dziecko do nabycia w kasie Kina Kultura oraz na www.sck.org.pl
Info: SCK

Dodano: 31.01.19 więcej »

Dziecięcy Poranek Kinowy z kultowymi bajkami z serii „Przygody kota Filemona”

W najbliższą niedzielę 20 stycznia o godzinie 11.00 Starachowickie Centrum Kultury zaprasza na Dziecięcy Poranek Kinowy z kultowymi bajkami z serii „Przygody kota Filemona”. 
Młodsi widzowie na pewno zauroczą się wesołymi figlami Filemona i Bonifacego, natomiast starsi przypomną sobie ukochaną bajkę swojego dzieciństwa. Jak zwykle będzie z nami Bistro Manhattan ale tez zaproszeni goście z Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy Augustyn Blicharz. W programie wiele, wiele niespodzianek. 
Bilety w cenie 10zł (rodzic/opiekun) + 1zł...

Dodano: 16.01.19 więcej »

Klub Filomwy SCK. Zaproszenie na 5 stycznia

Starachowickie Centrum Kultury zaprasza na piąte spotkanie Klubu Filmowego STAR w dniu 05.01.2019 r. w sala klubowej (I piętro) o godzinie 16:00. Począwszy od stycznia klub będzie się spotykał w pierwsze soboty miesiąca. Wszelkie zamiany będą zapowiadane.
Klub filmowy STAR jest hołdem skierowanym w stronę czarno-białej klasyki kina! Nasze spotkania są rewelacyjną okazją by obejrzeć klasyczne produkcje filmowe. Repertuar jest starannie dobierany tak, by każde spotkanie zapewniło odpowiednie doznania estetyczne, dzięki czemu nasza grupa stale się...

Dodano: 31.12.18 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie