« 1 2 3 4 5 »

Maraton Wolverine’a

W piątek 3 marca wszystkich miłośników mutantów zapraszamy na Maraton Wolverine’a. W ciągu jednej nocy będziecie mieli okazję zobaczyć Wolverine’a w trzech odsłonach, niezmiennie „najlepszego w tym co robi, chociaż nie jest to miłe” ;). Na początek zagramy WOLVERINE, a już po krótkiej przerwie X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE. Na koniec premierowo LOGAN: WOLVERINE, w którym Hugh Jackman żegna się z rolą tytułowego bohatera i serią X-Men. 
Jesteśmy przekonani, że taka dawka...

Dodano: 22.02.17 więcej »

NOWY REPERTUAR Kultury Dostępnej! W czwartek film pt.: „JESTEM MORDERCĄ”

Ogólnopolska sieć kin Helios ruszyła z szóstą odsłoną nowego projektu! W każdy czwartek o godzinie 18:00 bilety na wybrane polskie filmy kosztują tylko 10 złotych. Kultura Dostępna to projekt, który pozwala, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Z przyjemnością prezentujemy Państwu kolejną odsłonę, a zarazem nowy repertuar KULTURY DOSTĘPNEJ! 
W najbliższy czwartek 23 luty 2016 godz. 18:00 zapraszamy do Kina Helios Starachowice na film pt. „JESTEM MORDERCĄ”....

Dodano: 21.02.17 więcej »

Kino Helios zaprasza wszystkich swoich Widzów na wspaniałą „Podróż w czasie”

Zimowe Poranki z Bobem Budowniczym cz.5 w Kinie Helios Starachowice.
W kinach Helios 12 lutego o godz. 10:30 odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków przygód Waszego ulubionego bohatera:
• Betoniarka i motylek
• Gwiazdkowa akcja
• Dino Coaster
• Bolączka dźwigu
Specjalnie dla Was w każdą niedzielę nowe spotkanie z Bobem Budowniczym! W czasie  ferii zimowych odbywają się również seanse codziennie o godzinie 10:00.
W niedzielę Kino Helios zaprasza wszystkich swoich Widzów we wspaniałą...

Dodano: 11.02.17 więcej »

Maraton Oscarowy w kinach Helios!

17 lutego, tuż przed ceremonią wręczenia najważniejszych nagród filmowych, ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na wyjątkowy Maraton Oscarowy. W ciągu zaledwie jednej nocy zaprezentowane zostaną aż cztery filmy, które łącznie zawalczą o prawie trzydzieści statuetek! 
Jako pierwszy zostanie zaprezentowany absolutny faworyt - „LA LA LAND” z rekordową liczbą nominacji. Następnie Widzowie będą mogli podziwiać „JACKIE” z genialną rolą Natalie Portman. Po krótkiej...

Dodano: 09.02.17 więcej »

Luty z KULTURĄ DOSTĘPNĄ w kinach Helios!

10 złotych – tylko taka suma wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najciekawsze polskie filmy ostatnich lat. Tej zimy w kinach ogólnopolskiej sieci Helios wystartowała VI edycja projektu Kultura Dostępna. W ramach programu prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury w każdy czwartek o godzinie 18:00 można obejrzeć cenione przez krytyków oraz nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmy polskiej produkcji.
Wśród lutowych tytułów prezentowanych w ramach cyklu znajdą się: surrealistyczna komedia z elementami...

Dodano: 31.01.17 więcej »

Kino Helios zaprasza. Repertuar od piątku 27 stycznia

Zimowe Poranki z Bobem Budowniczym cz.3 w Kinie Helios Starachowice!!!
W kinach Helios 29 stycznia o godz. 10:30 odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków przygód Waszego ulubionego bohatera:
• Skaczący Spychacz
• Żart Spychacza
• Ważne zadanie Filipa
• Dom na kółkach
Specjalnie dla Was w każdą niedzielę nowe spotkanie z Bobem Budowniczym! W czasie  ferii zimowych odbywają się również seanse codziennie o godzinie 10:00.
W niedzielę zapraszamy czekać na Was będą:
• kącik...

Dodano: 25.01.17 więcej »

Helios Starachowice zaprasza: Balerina – seans z konkursami, niedziela 12:30

Serdecznie zapraszamy na specjalne seanse z konkursami filmu animowanego Balerina! W niedzielę 22 stycznia zapraszamy do kin Helios na wyjątkowy seans ze specjalnymi atrakcjami. 
W kinach Helios odbędzie się premiera filmu Balerina. Specjalnie dla Was organizujemy specjalne seanse z konkursami. Dla szczęśliwych wygranych filmowe upominki ! 
Zapraszamy do naszego magicznego kącika, gdzie na dzieci czekać będzie mnóstwo zabaw i atrakcji:
• malowanie buzi
• kącik fryzjersko-kosmetyczny
• bajkowe malowanki, wydzieranki,...

Dodano: 19.01.17 więcej »

Maraton Horrorów!!!

Dzisiaj 13 stycznia, kina Helios zapraszają na wyjątkową, pełną strachu ucztę filmową. W ciągu jednej nocy pokażemy cztery zupełnie różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie nas wystraszyć.
Na początek premierowy pokaz długo wyczekiwanego horroru AUTOPSJA JANE DOE. Dalej, tuż po premierze, przerażająca APLIK@CJA, potem jeszcze SAWNEY: KANIBAL ZE SZKOCJI i na koniec DARK HOUSE. Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć....

Dodano: 13.01.17 więcej »

Zimowe Poranki z Bobem Budowniczym w kinach Helios!

Kina ogólnopolskiej sieci Helios zapraszają na pełne atrakcji zimowe seanse! Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na antenie MiniMini+, teraz zagości także na wielkim ekranie! Helios zapewnia wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów i wspólną zabawę połączoną z edukacją! 
Najbliższe seanse odbędą się już 15 stycznia. Ponadto specjalnie dla najmłodszych Widzów w każdą niedzielę będą organizowane nowe spotkania z Bobem Budowniczym, a w kinach Helios, gdzie odbywają się ferie zimowe seanse...

Dodano: 10.01.17 więcej »

Kino Helios zaprasza. Repertuar 30.12.2016 - 5.01.2017

Podwójny Maraton Sylwestrowy w kinach Helios!
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów pragnących przywitać Nowy Rok u boku gwiazd na wystrzałowy Maraton Sylwestrowy. Do wyboru będą aż dwa zestawy przedpremierowych filmów! 
W zestawie pierwszym swój udział na ekranach kin Helios zapowiedzieli James Franco i Zoey Deutch, których Widzowie zobaczą w komedii pod tytułem „DLACZEGO ON?”. Po północy za świetny nastrój odpowiedzialni będą Magdalena Różczka,...

Dodano: 30.12.16 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie