« 1 2 3 4 5 »

Podwójny Maraton w kinie Helios – do wyboru: Maraton Horrorów lub Maraton Komedii

Już 26 sierpnia, na zakończenie wakacji we wszystkich kinach Helios w całej Polsce podwójny maraton, w którym widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów. 
W maratonie horrorów zagramy premierowo QUEEN OF SPADES: THE DARK RITE, a potem jeszcze KIEDY GASĄ ŚWIATŁA, SUMMER CAMP i na koniec DARK WAS THE NIGHT! Jesteśmy przekonani, że taka dawka przerażającego strachu nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście gotowi?
Maraton Horrorów:
Start: 26.08.2016. godz. 23.00 do rana
Zagramy:...

Dodano: 14.08.16 więcej »

Dziecięce Poranki Kinowe z „Bajkami Agatki” i Wielkie wietrzenie Dziecięcej Szafy – już 21 sierpnia w Kinie Kultura

Po wakacyjnej przerwie wracamy do Dziecięcych Poranków Kinowych.
Już 21 sierpnia (niedziela), tradycyjnie o godzinie 11.00 zapraszamy do Kina Kultura – najmłodszych zaprosimy na przygody kilkuletniej Agatki i jej wiernego przyjaciela, chomika Cyryla. Każda z bajek w większości toczy się w świecie wyobraźni głównej bohaterki, a dotyczy zazwyczaj zdarzeń lub przedmiotów z najbliższego otoczenia dziewczynki i jej rodziny.
Podczas Poranka Kinowego 21 sierpnia zobaczymy bajkę „Agatka i Mydło” w reż. Andrzej...

Dodano: 09.08.16 więcej »

Maraton Złych Superbohaterów w kinie Helios w Starachowicach

Ogólnopolska sieć kin Helios prezentuje najnowszą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe z pokazem długo wyczekiwanego przez fanów filmu „Legion Samobójców”. Maraton Złych Superbohaterów we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce odbędzie się już 12 sierpnia! 
W ciągu jednej nocy Helios zaprezentuje trzy filmy opowiadające o bardzo nietypowych superbohaterach. Na pierwszy ogień zaprezentowane zostaną przygody nieokiełznanego „Legionu samobójców” (zaledwie tydzień po...

Dodano: 05.08.16 więcej »

Maraton Złych Superbohaterów w kinach Helios!

Już 12 sierpnia w kinach Helios w całej Polsce, Maraton z długo wyczekiwanym Legionem samobójców! W ciągu tej nocy pokażemy filmy o superbohaterach, ale tym razem tylko tych złych i czasem nawet bardzo niebezpiecznych. Zaczniemy od Legionu samobójców, potem doskonały Deadpool i na koniec Mroczny Rycerz. 
Ta mieszanka nie zapewnia może sukcesu w walce ze złem, ale świetna zabawa jest gwarantowana. Jak dodamy do tego oszałamiające efekty specjalne, gwiazdorską obsadę i nieustannie trzymającą w napięciu akcję, to...

Dodano: 25.07.16 więcej »

Kino Helios Starachowice zaprasza na Wakacje z Bobem Budowniczym cz. 3

Kino Helios gwarantuje Państwu oraz Państwa Dzieciom wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją.
Zapraszamy na wakacyjne premierowe odsłony Wakacji z Bobem Budowniczym w ramach Filmowych Poranków w Kinie Helios, w co druga niedzielę, o godzinie 10:30 i 14:00. Dodatkowo Wakacje z Bobem Budowniczym będą również miały seanse codziennie o godzinie 10:00.
 
Seanse „Wakacji z Bobem Budowniczym cz. 3” już 24 lipca o godzinach 10:30 i 14:00
Gośćmi niedzielnego...

Dodano: 16.07.16 więcej »

Minimaraton Iluzji w kinach Helios

Ogólnopolska sieć kin Helios prezentuje swoim Widzom kolejną odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe: „Minimaraton Iluzji” z premierowym pokazem najnowszego filmu - „Iluzja 2”! Te emocje na najwyższym poziomie z całą pewnością nie pozwolą zasnąć żadnemu fanowi kina!
Już 8 lipca we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce odbędzie się magiczny minimaraton. 
W pierwszej kolejności zaprezentowana zostanie rewelacyjna „ILUZJA”! Opowiada ona historię powołanej przez tajną organizację OKO grupy...

Dodano: 07.07.16 więcej »

Kino Helios w Starachowicach zaprasza na Bardzo Fajny Weekend z BFG

Tylko w kinach Helios zapraszamy na specjalne seanse z atrakcjami z okazji premiery BFG: Bardzo Fajny Gigant.
Z okazji premiery BFG: Bardzo Fajny Gigant, przygotowaliśmy dla Was specjalne seanse z konkursami: w każdym kinie Helios 2 i 3 lipca o godz. 15:45. 
Obejrzyj z nami tą porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Wzruszająca i zabawna historia wsparta fantastyczną oprawą wizualną gwarantująca niezwykłą filmową przygodę dla całej rodziny....

Dodano: 01.07.16 więcej »

Kino Helios zaprasza na Wakacje z Bobem Budowniczym cz. 1

Zapraszamy na wakacyjne premierowe odsłony Wakacji z Bobem Budowniczym w ramach Filmowych Poranków w Kinie Helios, w co drugą niedzielę, o godzinie 10:30 i 14:00. Dodatkowo Wakacje z Bobem Budowniczym będą również miały seanse codziennie o godzinie 10:00.
Najbliższe seanse „Wakacji z Bobem Budowniczym cz. 1” już 26 czerwca o godzinach 10:30 i 14:00. 
Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na kanale telewizyjnym MiniMini+.
W kinach Helios odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków...

Dodano: 22.06.16 więcej »

Maraton Horrorów: Poczuj Obecność w kinach Helios!

Już 24 czerwca w kinach Helios w całej Polsce, ogłaszamy rozpoczęcie wakacji! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was pełną strachu ucztę filmową z jednymi z najmocniejszych horrorów ostatnich lat.
Zagramy kultową już „Obecność” Jamese Wana i dalej, tuż po premierze jej kontynuację – „Obecność 2”. Zanim zdążycie odetchnąć rozpoczniemy projekcję świetnie ocenianego i prawdziwie przerażającego „Zanim się obudzę”. Nasza ostatnia propozycja, tylko teoretycznie jest prequelem Obecności,...

Dodano: 15.06.16 więcej »

Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios Starachowice

Kino Helios Starachowice zaprasza WSZYSTKIE dzieci, małe i duże na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka, które w naszym kinie będziemy świętować w dniach 4 i 5 czerwca. To wyjątkowe dwa dni wyśmienitej zabawy.
Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! W ramach licznych atrakcji zapraszamy na filmy familijne, pokazy najlepszych bajek, Filmowe Poranki z „Dinopociąg” oraz specjalny seans dla najmłodszych: „Pierwszy raz w kinie”. 
„Pierwszy raz w kinie” to wyjątkowy moment...

Dodano: 26.05.16 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie