« 1 2 3 4 5 »

Dziecięcy Poranek Kinowy i spotkanie z policjantami dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji

Kino Kultura zaprasza 27 czerwca (niedziela) o godzinie 11.00 na Dziecięcy Poranek Kinowy i spotkanie z przesympatycznymi kociakami z bajki „44 koty”. 
Co tym razem wymyślą psotne futrzaki i kto uratuje ich z tarapatów? Przekonajcie się sami! W program wydarzenia spotkanie z policjantami, którzy opowiedzą o tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje, konkursy i upominki! Bilety w cenie 12zł do nabycia w kasie Kina Kultura na 1h przed seansem oraz online na parkkultury.starachowice.eu, zakładka KUP BILET. 
Komunikat prasowy:...

Dodano: 24.06.21 więcej »

Kultowe Dziecięce Poranki Kinowe wracają!

Serdecznie zapraszamy do Kina Kultura już 30 maja (niedziela) o godzinie 11.00. W ramach Dziecięcego Poranka Kinowego będziecie mogli obejrzeć przygody Klary - sympatycznej krowy!
Pogodna opowieść o marzeniach bohaterki, które nabrały zupełnie innych, od zamierzonych odcieni. Klara to mała krowa, mieszkająca razem ze swoją mamą w mieście. Największym marzeniem Klary jest zostanie gwiazdą muzyki i wiążąca się z tym sława. Klara od wielu lat nie widziała się z ojcem, więc gdy otrzymała od niego list, wyruszyła w podróż na...

Dodano: 25.05.21 więcej »

Kino Kultura powraca w oskarowym stylu już 21 maja!

Po długiej przerwie Kino Kultura wraca do grania filmów. Będzie w czym wybierać, bowiem na ponowne otwarcie proponują największe oskarowe hity!
21 - 24.05.2021
15.00 – Co w duszy gra – Oskar za muzykę i dla najlepszej animacji,
17.00 – Nomadland – Oskar za najlepszy film, dla reżysera i za pierwszoplanową rolę kobiecą,
19.00 – Obiecująca. Młoda. Kobieta – Oskar za najlepszy scenariusz oryginalny.
W weekend 21-23 maja wśród widzów, którzy odwiedzą Kino rozlosowane zostaną...

Dodano: 18.05.21 więcej »

Filmowe, marcowe nowości. Zapraszamy do Kina Kultura!

Filmowe marcowe nowości . Zapraszamy do Kina Kultura!
„Co w duszy gra” - animacja, familijny, czas trwania: 1.40 Co sprawia, że ty to jesteś TY? Zapraszamy na premierę nowego filmu Pixar Animation Studios „Co w duszy gra”. Joe Gardner, nauczyciel muzyki w szkole, dostaje życiową szansę, aby zagrać w najlepszym jazzowym klubie w mieście. Ale jeden nieostrożny krok sprawia, że prosto z nowojorskiej ulicy dostaje się w Przedświaty - niezwykłe miejsce, gdzie nowe dusze, zanim zejdą na Ziemię, otrzymują osobowość, dziwactwa i...

Dodano: 09.03.21 więcej »

Kino Kultura z rewelacyjnymi filmami zaprasza na seanse!

Najlepszy Film na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i jeden z ważniejszych filmów na ubiegłorocznym Berlinale czyli Kino Kultura gra filmowe hity!
Od dzisiaj - 26 lutego -  Kino Kultura zaprasza na dwa wyjątkowe filmy, o których było i wciąż jest głośno. O godzinie 17.00 zapraszamy na animację Mariusza Wilczyńskiego „Zabij to i wyjedź z tego miasta”, o godzinie 19.00 na seans „Szarlatana” w reżyserii Agnieszki Holland. 
„Zabij to i wyjedź z tego miasta”.
Animacja Mariusza...

Dodano: 26.02.21 więcej »

Wielki powrót Dziecięcych Poranków Kinowych!

„Mamy nadzieję, że tęskniliście za nimi równie mocno jak my! A na pierwszy seans proponujemy Wam premierę - film animowany „Filonek Bezogonek” - szwedzką bajkę na podstawie bestsellerowej książki Gösta Knutssona.” - informuje Park Kultury i zaprasza na wielki powrót Dziecięcych Poranków Kinowych!
Kiedy w domu Birgitty pojawia się kotek – Filonek, dziewczynka nie posiada się z radości. Jednak Filonek, jak każdy kot, chodzi własnymi ścieżkami i pewnego dnia gubi się w lesie. Niebezpieczna...

Dodano: 17.02.21 więcej »

Kino Kultura zaprasza

Z ogromną radością przyjęliśmy informację o możliwości otworzenia się kin w całej Polsce. Otwieramy zatem Kino Kultura i zapraszamy już 12 lutego na seans filmu „Palm Springs”.
„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. A okazja ku temu nie byle jaka bo za pasem Walentynki-Święto...

Dodano: 12.02.21 więcej »

Kino Kultura wraca do gry

Po długiej przewie Kino Kultura wznawia swoją działalność! Ogromnie się cieszymy, że wreszcie spotkamy się z Wami osobiście.
Dbamy rzecz jasna o bezpieczne seanse dlatego serdecznie prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego (ilość miejsc w Kinie jest ograniczona - widzowie siadają co drugie miejsce, dezynfekujemy ręce przed wejściem na salę kinową, usta i nos zasłaniamy maseczką lub przyłbicą, zachowujemy odstępy w kolejce po bilety, zachęcamy do zakupu biletów on-line na stronie parkkultury.starachowice.eu).
A wracamy do spotkań...

Dodano: 13.09.20 więcej »

Starachowickie Kino Plenerowe powraca!

Park Kultury i Kino Kultura zapraszają 4 lipca o godzinie 21.00 na plac rekreacyjny na Szlakowisku na pierwszy w tym roku seans Starachowickiego Kina Plenerowego. Wspólnie obejrzymy film „Czarny mercedes” w reż. Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry"). 
Seans odbędzie się oczywiście zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na czas epidemii koronawirusa - liczba miejsc ograniczona, widzowie przez cały seans OBOWIĄZKOWO zakrywają usta i nos maseczką/przyłbicą, odstępy pomiędzy...

Dodano: 30.06.20 więcej »

Dziecięcy Poranek Kinowy. ZAPROSZENIE na 24 listopada

Halo, halo? Czy są tu jacyś wierni fani małej Basi? Jesteśmy pewni, że tak! SCK ma dla Was niespodziankę – już 24 listopada (niedziela) o godzinie 11.00 Basia odwiedzi nas na Dziecięcym Poranku Kinowym!
W trzeciej – najnowszej części przygód tradycyjnie nie zabraknie dużej dawki humoru, niesamowitych historii i szczęśliwych zakończeń rozmaitych perypetii. Drugim gościem spotkania będzie wspaniała i niezastąpiona pani Magdalena Mroczek z Biblioteki „Plastuś” w Starachowicach, która poskromi każdego...

Dodano: 14.11.19 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie