« 1 2 3 4 5 »

Zapraszamy na kolejną odsłonę „Kina na leżakach”

Już w najbliższy piątek o godz. 21.00 w Amfiteatrze Parku Miejskiego zapraszamy na kolejna odsłonę "Kina na leżakach". Wspólnie obejrzymy film " Żyć nie umierać".
Bohater filmu Bartek (rewelacyjny Tomasz Kot), niegdyś wzięty aktor, teraz zabawiacz publiczności w popularnym telewizyjnym show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza zostały mu zaledwie trzy miesiące życia. Bartek postanawia maksymalnie wykorzystać ten czas, uporządkować swoje sprawy, naprawić błędy życiowe i pogodzić się z ukochaną córką....

Dodano: 25.07.23 więcej »

Specjalny pokaz filmu „Nie wolno było płakać”. ZAPROSZENIE

1 sierpnia jak co roku będziemy czcili pamięć Powstańców Warszawskich. Serdecznie zapraszamy o godz. 18.00 do Kina "Kotłownia" (Muzeum przyrody i Techniki, ul. Wielkopiecowa 1) na specjalny pokaz filmu "Nie wolno było płakać" - reż. Michał Miziołek, Małgorzata Grygiel, Wojciech Saramonowicz, scen. Małgorzata Grygiel, Michał Miziołek. Film jest wzruszającą historią kobiet, które trafiły do wojennego piekła ale go przetrwały. 
Film dokumentalny „Nie wolno było płakać” to historia Polek, które trafiły do...

Dodano: 23.07.23 więcej »

Walentynkowy weekend w Parku Kultury

14 lutego na całym świecie obchodzimy Walentynki ale Park Kultury i  Kino Kultura świętują cały weekend!  
11-14 lutego zapraszamy wszystkich zakochanych i nie tylko do Parku Kultury na Walentynkowy weekend. O godzinie 17.00 seanse w Kinie Kultura z komedią romantyczną „Miłość jest blisko” z Weroniką Książkiewicz w roli głównej, a o 19.00 coś dla miłośników mocniejszych wrażeń, czyli najnowszy film Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”. 
W tych dniach w foyer od 16.00 do 22.00...

Dodano: 06.02.22 więcej »

Mikołajki tuż-tuż, ale w Kinie Kultura Mikołaj będzie najwcześniej!

W imieniu Parku Kultury, zapraszamy wszystkie dzieciaki już 5 grudnia (niedziela) na Dziecięcy Poranek Kinowy.
O godzinie 11.00 na dużym ekranie odwiedzi Was nasza dobra znajoma krówka Klara Muu, która wprowadzi wszystkich w mocno świąteczny nastrój. Po seansie zapraszamy na bajkowe świąteczne warsztaty, które poprowadzą pomocnice Świętego Mikołaja - Śnieżynki. W programie m.in.: animacje, gry i zabawy ruchowe, świąteczna  zumba, poczęstunek.
Bilety na seans kinowy - 12zł
Warsztaty (sala klubowa) - 30zł -...

Dodano: 29.11.21 więcej »

Film Jana Komasy „Miasto 44” w ramach „Kina na leżakach”

W niedzielę 1 sierpnia w 77 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Park Kultury zapraszamy do Amfiteatru w Parku Miejskim na wielokrotnie nagradzany film Jana Komasy „Miasto 44” w ramach „Kina na leżakach”. Seans rozpocznie się o godzinie 21.00.

Dodano: 28.07.21 więcej »

Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na nocny seans filmowy

Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na nocny seans filmowy, który odbędzie się we wtorek 13 lipca. O godzinie 21.30 rozpocznie się projekcja filmu pt. „Faraon”. Wstęp wolny. 
Film nakręcony przez Jerzego Kawalerowicza na motywach powieści Bolesława Prusa obraz wszedł na rodzime ekrany przed 55 laty. Ekranizacja trwa 180 minut a wśród aktorów prawdziwa plejada ówczesnych gwiazd polskiego kina, z Barbarą Brylską, Jerzym Zelnikiem i Leszkiem Herdegenem na czele.
Na zainteresowanych nocną...

Dodano: 12.07.21 więcej »

Dziecięcy Poranek Kinowy i spotkanie z policjantami dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji

Kino Kultura zaprasza 27 czerwca (niedziela) o godzinie 11.00 na Dziecięcy Poranek Kinowy i spotkanie z przesympatycznymi kociakami z bajki „44 koty”. 
Co tym razem wymyślą psotne futrzaki i kto uratuje ich z tarapatów? Przekonajcie się sami! W program wydarzenia spotkanie z policjantami, którzy opowiedzą o tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje, konkursy i upominki! Bilety w cenie 12zł do nabycia w kasie Kina Kultura na 1h przed seansem oraz online na parkkultury.starachowice.eu, zakładka KUP BILET. 
Komunikat prasowy:...

Dodano: 24.06.21 więcej »

Kultowe Dziecięce Poranki Kinowe wracają!

Serdecznie zapraszamy do Kina Kultura już 30 maja (niedziela) o godzinie 11.00. W ramach Dziecięcego Poranka Kinowego będziecie mogli obejrzeć przygody Klary - sympatycznej krowy!
Pogodna opowieść o marzeniach bohaterki, które nabrały zupełnie innych, od zamierzonych odcieni. Klara to mała krowa, mieszkająca razem ze swoją mamą w mieście. Największym marzeniem Klary jest zostanie gwiazdą muzyki i wiążąca się z tym sława. Klara od wielu lat nie widziała się z ojcem, więc gdy otrzymała od niego list, wyruszyła w podróż na...

Dodano: 25.05.21 więcej »

Kino Kultura powraca w oskarowym stylu już 21 maja!

Po długiej przerwie Kino Kultura wraca do grania filmów. Będzie w czym wybierać, bowiem na ponowne otwarcie proponują największe oskarowe hity!
21 - 24.05.2021
15.00 – Co w duszy gra – Oskar za muzykę i dla najlepszej animacji,
17.00 – Nomadland – Oskar za najlepszy film, dla reżysera i za pierwszoplanową rolę kobiecą,
19.00 – Obiecująca. Młoda. Kobieta – Oskar za najlepszy scenariusz oryginalny.
W weekend 21-23 maja wśród widzów, którzy odwiedzą Kino rozlosowane zostaną...

Dodano: 18.05.21 więcej »

Filmowe, marcowe nowości. Zapraszamy do Kina Kultura!

Filmowe marcowe nowości . Zapraszamy do Kina Kultura!
„Co w duszy gra” - animacja, familijny, czas trwania: 1.40 Co sprawia, że ty to jesteś TY? Zapraszamy na premierę nowego filmu Pixar Animation Studios „Co w duszy gra”. Joe Gardner, nauczyciel muzyki w szkole, dostaje życiową szansę, aby zagrać w najlepszym jazzowym klubie w mieście. Ale jeden nieostrożny krok sprawia, że prosto z nowojorskiej ulicy dostaje się w Przedświaty - niezwykłe miejsce, gdzie nowe dusze, zanim zejdą na Ziemię, otrzymują osobowość, dziwactwa i...

Dodano: 09.03.21 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie