« 1 2 3 4 5 »

Maraton Horrorów!!!

Dzisiaj 13 stycznia, kina Helios zapraszają na wyjątkową, pełną strachu ucztę filmową. W ciągu jednej nocy pokażemy cztery zupełnie różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie nas wystraszyć.
Na początek premierowy pokaz długo wyczekiwanego horroru AUTOPSJA JANE DOE. Dalej, tuż po premierze, przerażająca APLIK@CJA, potem jeszcze SAWNEY: KANIBAL ZE SZKOCJI i na koniec DARK HOUSE. Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć....

Dodano: 13.01.17 więcej »

Zimowe Poranki z Bobem Budowniczym w kinach Helios!

Kina ogólnopolskiej sieci Helios zapraszają na pełne atrakcji zimowe seanse! Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na antenie MiniMini+, teraz zagości także na wielkim ekranie! Helios zapewnia wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów i wspólną zabawę połączoną z edukacją! 
Najbliższe seanse odbędą się już 15 stycznia. Ponadto specjalnie dla najmłodszych Widzów w każdą niedzielę będą organizowane nowe spotkania z Bobem Budowniczym, a w kinach Helios, gdzie odbywają się ferie zimowe seanse...

Dodano: 10.01.17 więcej »

Kino Helios zaprasza. Repertuar 30.12.2016 - 5.01.2017

Podwójny Maraton Sylwestrowy w kinach Helios!
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza wszystkich Widzów pragnących przywitać Nowy Rok u boku gwiazd na wystrzałowy Maraton Sylwestrowy. Do wyboru będą aż dwa zestawy przedpremierowych filmów! 
W zestawie pierwszym swój udział na ekranach kin Helios zapowiedzieli James Franco i Zoey Deutch, których Widzowie zobaczą w komedii pod tytułem „DLACZEGO ON?”. Po północy za świetny nastrój odpowiedzialni będą Magdalena Różczka,...

Dodano: 30.12.16 więcej »

Maraton Sylwestrowy w Kinie Helios. Dwa zestawy do wyboru

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd kina. Mamy dwa zestawy do wyboru.
W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. James Franco i Zoey Deutch, których zobaczymy w komedii „DLACZEGO ON?”. Po północy za świetny nastrój odpowiedzialni będą Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Agnieszka Więdłocha i Piotr Stramowski w filmie - „PO PROSTU PRZYJAŹŃ”. 
 
Start: 31.12.2016. godz. 21:30
Zagramy:
• Dlaczego on? (PRZEDPREMIEROWO!)
•...

Dodano: 21.12.16 więcej »

Rodziną taniej do kina! Bilet Rodzinny w sieci kin Helios

Ogólnopolska sieć Helios wprowadza we wszystkich kinach ofertę Biletu Rodzinnego. Do tej pory oferta obowiązywała tylko w wybranych kinach, od 16 grudnia Helios rozszerza ją na wszystkie kina swojej sieci w Polsce, dzięki czemu familijne wyprawy do Heliosa będą znacznie korzystniejsze.
Oferta Biletu Rodzinnego jest ważna przy zakupie biletów na ten sam seans dla maksymalnie dwóch osób dorosłych oraz jednego lub więcej dzieci, lub dla jednej osoby dorosłej oraz dwóch lub więcej dzieci. 
Bilet Rodzinny...

Dodano: 18.12.16 więcej »

Filmowe Poranki – Kosmoloty w Kinie Helios w Starachowicach

Zapraszamy na kolejne odcinki z serii Filmowe Poranki – Kosmoloty! W niedzielę 18 grudnia o godzinie 10:30 zapraszamy na nowy zestaw bajek z przygodami Waszych ulubionych KOSMOLOTÓW. Tym razem pokażemy Wam o jeden odcinek więcej niż zwykle!
Dla wszystkich małych kinomanów zaprezentujemy :
• Walentynka Jastrzębia
• Ferie Jaskółki
• Stary, dobry Pan Wróbel
• Dodo w niebezpieczeństwie
• Podążaj za wodą
• Budzi się słońce
• Spójrzcie w kosmos
Projekcję nowych Filmowych...

Dodano: 15.12.16 więcej »

Maraton Sylwestrowy: dwa zestawy do wyboru

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd kina. Mamy dwa zestawy do wyboru.
W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. James Franco i Zoey Deutch, których zobaczymy w komedii „DLACZEGO ON?”. Po północy za świetny nastrój odpowiedzialni będą Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Agnieszka Więdłocha i Piotr Stramowski w filmie - „PO PROSTU PRZYJAŹŃ”. 
 
Start: 31.12.2016. godz. 21:30
Zagramy:
• Dlaczego on? (PRZEDPREMIEROWO!)
•...

Dodano: 13.12.16 więcej »

Ogłaszamy Wielkie Święto Kina

W najbliższy weekend, w dniach 10 - 11 grudnia, odbędzie się Wielkie Święto Kina! Wydarzenie jest organizowane już po raz trzeci we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej w kinach w całej Polsce. 
Z tej okazji bilety na wszystkie filmy będą dostępne w wyjątkowej cenie. Widzowie zapłacą tylko 12 zł za dowolnie wybrany seans! Ambasadorami tegorocznej edycji Święta Kina są Agnieszka Więdłocha i Maciej Zakościelny.
Święto Kina ma na celu promocję kinematografii i propagowanie oglądania filmów na dużym ekranie. To...

Dodano: 09.12.16 więcej »

Maraton Mikołajkowy: Komedie + Groza

Już 9 grudnia zapraszamy na maraton, który będzie dla wielu świetnym prezentem mikołajkowym! Czeka nas niezwykła noc z Waszymi ulubionymi gatunkami filmowymi: Komedie i Groza!
Na początek komedie i premierowa „Firmowa Gwiazdka”, a dalej „Asy bez kasy”. Po krótkiej przerwie zmieniamy nastrój filmami grozy: „Osaczona” i na koniec „Diabelski młyn”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka skrajnych emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?...

Dodano: 06.12.16 więcej »

Mikołajki w kinie Helios Starachowice. Zapraszamy 3 i 4 grudnia

Mikołajki to czas, kiedy kina sieci Helios wypełniają się uśmiechniętymi dziećmi, które wraz z rodzicami przychodzą właśnie w kinie przeżyć przygodę spotkania z najwspanialszym, bo filmowym Mikołajem!
Oprócz wspaniałych seansów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, na wszystkie odwiedzające nas dzieci będzie czekać mnóstwo atrakcji w holu kina. Nie zabraknie oczywiście także Świętego Mikołaja, który będzie dbał o uśmiech każdego dziecka oraz każdego…kto tylko czuje się...

Dodano: 25.11.16 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie