« 1 2 3 4 5 »

Policja poszukuje sprawcę przywłaszczenia pojazdu

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej jednostki, prowadzą pod nadzorem prokuratora czynności w sprawie przywłaszczenia pojazdu marki renault trafic koloru czarnego do którego doszło w dniu 10 czerwca 2024 roku.
Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające informację pozwalające na ustalenie personaliów mężczyzny widocznego na zdjęciu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starachowicach osobiście, pod nr tel. 47 8043-205, 47...

Dodano: 17.06.24 | komentarze (1) więcej »

Żart, nieodpowiedzialność 33-latka? Wszystkie służby w akcji

To nie były ćwiczenia. Mężczyzna zostawił w sklepie walizkę, a kiedy długo po nią nie wracał zarządca budynku podjął decyzję, aby wezwać służby, a pracowników ewakuować. Do zdarzenia doszło w środę 12 czerwca 2024 roku w Biedronce przy ul. Kolejowej w Starachowicach. 
W akcję zaangażowane były wszystkie służby: policja, pogotowie ratunkowe, straż pożarna, pogotowie gazowe, a na koniec przyjechali pirotechnicy z Rzeszowa. 
- Około godziny 12 w sklepie przy ul. Kolejowej mężczyzna pozostawił walizkę. Poprosił...

Dodano: 13.06.24 | komentarze (1) więcej »

Krajobraz po burzy w Starachowicach. Połamane drzewa, uszkodzone pojazdy, zalane piwnice

Straż pożarna miała pełne ręce roboty w związku z burzą, która przeszła w poniedziałek 10 czerwca przed godziną 14 nad Starachowicami. Do największych szkód doszło nad Pasternikiem, gdzie kilkanaście drzew zostało połamanych, dosłownie jak zapałki, uszkadzając przy tym kilka samochodów osobowych. Strażacy zajmowali się także pompowaniem wody z zalanych piwnic i posesji.
- W poniedziałek po południu do stanowiska kierowania dotarło 9 zgłoszeń. Wszystkie dotyczyły Starachowic - zachodniej części miasta. Nad...

Dodano: 11.06.24 | komentarze (7) więcej »

Motocyklista w szpitalu. Zahaczył go samochód ciężarowy

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że najprawdopodobniej kierowca samochodu ciężarowego nie zauważył motocyklisty stojącego przed nim. Pojazd ruszył i doszło do kolizji. Do zdarzenia doszło przed przejazdem kolejowym w Starachowicach Zachodnich, gdzie funkcjonuje tymczasowa organizacja ruchu z sygnalizacją świetlną i ruchem wahadłowym.
Jak informuje oficer prasowy KPP w Starachowicach mł.asp. Paweł Kusiak do zdarzenia doszło przed południem. Kierujący ciągnikiem siodłowym mężczyzna ruszył i zahaczył o motocyklistę....

Dodano: 10.06.24 | komentarze (3) więcej »

Kierowcy wybiegło zwierzę z lasu

W tej kolizji największe straty są materialne. Na szczęście kierowcy osobowego BMW nic się nie stało, choć te wczesne godziny czwartkowego poranku zapewne zapamięta na długo.
- Niedługo po godzinie 4 nad ranem na ul. Leśnej w Starachowicach (leśny odcinek poniżej ronda w kierunku Lipia) 54-latkowi jadącemu samochodem marki BMW wybiegło z lasu zwierzę. Kierowca, mieszkaniec gminy Brody zjechał do rowu. Mężczyźnie nic się nie stało, nie potrzebował pomocy medycznej – informuje mł.asp. Paweł Kusiak z KPP w Starachowicach.
Fot. KPP...

Dodano: 06.06.24 | komentarze (2) więcej »

Klasyczne nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu

To było klasyczne nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na wyjeździe z ulicy Wyszyńskiego na  wiaduktu. Nie pierwszy raz zignorowany został tam znak STOP, przez co kierowca Volkswagena doprowadził do zderzenia z Dodgem RAM-em.
Jak informuje oficer prasowy KPP w Starachowicach mł.asp. Paweł Kusiak po godzinie 13 na ulicy Wyszyńskiego doszło do kolizji dwóch pojazdów. – Kierujący Volkswagenem 37-letni mężczyzna nie zatrzymał się przed znakiem STOP, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Dodgem w kierunku...

Dodano: 30.05.24 | komentarze (2) więcej »

Rowerowa kolizja

Dwóch nastolatków jechało rowerami po ścieżce rowerowej wzdłuż ulicy 1 Maja. Dojeżdżając do skrzyżowania z ulicy Radomską doszło pomiędzy nimi do kolizji. 
Jak powiedział rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji mł.asp. Paweł Kusiak, do zdarzenia doszło w środę, 29 maja po godzinie 7.00, u zbiegu ulic Radomskiej, a także 1 Maja w Starachowicach. – 15-letni rowerzysta, a także 10-latek, który również poruszał się rowerem jechali w tym samym kierunku. Starszy z nich w pewnym momencie rozpoczął manewr...

Dodano: 29.05.24 więcej »

Przecięła krajową „dziewiątkę” bez ustąpienia pierwszeństwa

Po godzinie 18 we wtorek 28 maja doszło do kolejnego wypadku na drogach powiatu starachowickiego. Tym razem w miejscowości Lubienia na drodze krajowej nr 9. 
- Z pierwszych ustaleń policjantów wynikało, że 36-latka, która jechała Fiatem drogą podporządkowaną, chciała przejechać na drugą stronę krajowej „dziewiątki”, jednak na skrzyżowaniu najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa Alfie Romeo jadącej krajówką w kierunku Iłży, którą podróżowali 39-letni kierowca i trójka...

Dodano: 29.05.24 więcej »

Zjechał na przeciwległy pas ruchu

Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn kierujący samochodem osobowym KIA 61-latek jadąc od strony Ostrowca Świętokrzyskiego w kierunku Starachowic zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z w sumie z dwoma pojazdami.
Do zdarzenia doszło po godzinie 16 na ulicy Ostrowieckiej w Starachowicach w ciągu drogi krajowej nr 42. Jak informuje mł.asp. Paweł Kusiak z KPP w Starachowicach 61-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki KIA jadąc od strony Osiedla Michałów w kierunku zachodnim z niewyjaśnionych przyczyn zjechał...

Dodano: 28.05.24 więcej »

Senior oszukany „na wypadek bliskiej osoby”. Stracił dużo pieniędzy

Oszuści w dalszym ciągu próbują pozbawiać seniorów pieniędzy, które często są oszczędnościami ich całego życia. Wczoraj na terenie powiatu starachowickiego doszło kilku prób, oszustwa metodą na tzw. „wypadek”. W jednym z przypadków niestety senior stracił czujność, a finalnie kilkadziesiąt tysięcy złotych. 
Wczoraj na terenie powiatu starachowickiego doszło do kilku prób oszustwa metodą „na wypadek”. Niestety jedno ze zgłoszeń jakie otrzymali policjanci dotyczyło...

Dodano: 23.05.24 | komentarze (3) więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie