« 1 2 3 4 5 »

Złodziej ukradł saszetkę z kilkoma tysiącami złotych

Wczoraj 22 września br. przed godziną 13.00 do starachowickiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży.
„Z biura jednej z firm nieznany sprawca dokonał kradzieży saszetki z zawartością gotówki. Wartość strat przekracza 6000 złotych.” - Czytamy w policyjnym komunikacie. 

Dodano: 23.09.20 więcej »

Świadków zdarzenia policja prosi o pomoc

W poniedziałek przed godziną 21 na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Wielka Wieś w gminie Wąchock doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący pojazdem srebrnego koloru potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia. 20-latek biorący udział w zdarzeniu w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. 
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach proszą o pomoc świadków zdarzenia, do którego doszło w dniu 21 września 2020 roku kilkanaście minut przed godziną 21 na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Wielka Wieś w...

Dodano: 22.09.20 więcej »

Śmiertelny wypadek. Nie żyje młody mężczyzna

Przed godziną 21.00 doszło do wypadku w miejscowości Wielka Wieś, droga krajowa nr 42. 
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna w wieku 20 lat, prawdopodobnie został potrącony przez pojazd, który oddalił się z miejsca zdarzenia. Chłopak w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. Droga jest całkowicie zablokowana - na pewno przez kilka godzin na czas wykonywania czynności. Policjanci będą kierowali na objazdy - poinformował po godzinie 22.00 rzecznik starachowickich policjantów sierżant sztabowy Paweł...

Dodano: 21.09.20 | komentarze (1) więcej »

Dwie interwencje policji i dwa razy ujawnione narkotyki

We wtorek 15 września br. policjanci wydziału prewencji starachowickiej komendy podczas dwóch interwencji na terenie Starachowic zatrzymali 17-latka oraz 35-latka. Obaj są podejrzani o posiadanie środków odurzających. Grozi im teraz do trzech lat pozbawienia wolności.
We wtorek przed południem policjanci z wydziału prewencji w trakcie legitymowania na jednej z ulic miasta ujawnili przy 17-latku porcję środków odurzających. Natomiast przy jego 16-letnim koledze biały proszek wstępnie zweryfikowany, jako amfetamina w ilości ponad...

Dodano: 18.09.20 | komentarze (2) więcej »

Dramat na Osiedlu Południe. Nie żyje 28-latek

Dzisiaj 16 września br. przed godziną 6.00 rano do starachowickiej komendy policji dotarło zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który miał wypaść z jednego z bloków na Osiedlu Południe.
Na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze policji, a także załoga pogotowia ratunkowego. Mimo podjętej próby reanimacji, nie udało się przywrócić czynności życiowych u 28-latka, który wypadł z szóstego piętra bloku przy ul. Dwernickiego. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem prokuratury. Będę wyjaśnianie...

Dodano: 16.09.20 więcej »

Kolarskie mistrzostwa Polski strażaków w Rzeszowie ze starachowickim akcentem

W sobotę 12 września na terenie Rzeszowa odbył się wyścig kolarski Orlen Lang Race. W zmaganiach wzięło udział 160 zawodników, którzy ścigali się na dystansie 81 km. 
W ramach wyścigu rozgrywane były Mistrzostwa Polski Strażaków, w których brał udział sekc. Tomasz Wilczak - funkcjonariusz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach. Ukończył wyścig z czasem 2:03:42. Jechał ze średnią prędkością wynoszącą 39,29 km/h i z tym wynikiem uplasował się na 8 miejscu, zaś w klasyfikacji do...

Dodano: 15.09.20 więcej »

Włamanie do marketu przy alei Armii Krajowej

W niedzielę 13 września br. w nocy, po godzinie 23.00 do starachowickiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie o włamaniu do jednego z marketów na terenie miasta.  
„W Starachowicach nieznany sprawca włamał się do jednego z marketów, skąd dokonał kradzieży alkoholu, papierosów oraz kosmetyków, Zgłaszający określił wartość strat na około 5000 złotych.” - Czytamy w policyjnym komunikacie.

Dodano: 14.09.20 | komentarze (1) więcej »

Podejrzani o kradzieże w rękach policjantów

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn.
Pierwszy z nich, 27 -latek jest podejrzewany o przywłaszczenie telefonu i pieniędzy. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast 61 -latek jest podejrzewany o dokonanie kilku przywłaszczeń sprzętu elektronicznego, które miały miejsce pod koniec czerwca oraz na początku września. Temu mężczyźnie może grozić nawet do 7 i pół roku pozbawienia wolności,...

Dodano: 13.09.20 | komentarze (1) więcej »

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 42. Nie żyje kierowca, nie przeżyły zwierzęta

Do tragicznego wypadku doszło w nocy na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Płaczków, 15 kilometrów przed Skarżyskiem-Kamienną. Samochód ciężarowy marki Scania przewożący trzodę chlewną wpadł do rowu. W godzinach porannych działania służb trwały nadal. Część zwierząt padła, trwa odławianie tych, które przeżyły i wypadły z naczepy.
Policja otrzymała zgłoszenie około godziny 23.30.
- Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn na łuku drogi samochód ciężarowy wypadł z trasy, wpadł do rowu,...

Dodano: 10.09.20 | komentarze (5) więcej »

Kolizja w starachowickich godzinach szczytu

Spore utrudnienia w ruchu spowodowała popołudniowa kolizja dwóch samochodów na wysokości stacji paliw przy Alei Niepodległości w Starachowicach. 
- Kierująca Toyotą 19-latka wyjeżdżając ze stacji paliw nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej Audi 29-latce. Obie uczestniczki zdarzenia zostały zabrane do szpitala. Kobiety były trzeźwe. Ruch na miejscu odbywał się wahadłowo - informuje rzecznik starachowickich policjantów sierżant sztabowy Paweł Kusiak.
 
19-latce zostało zatrzymane prawo jazdy, a sprawa...

Dodano: 09.09.20 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie