« 1 2 3 4 5 »

26-latek dachował na drodze do Rzepina

Dzisiaj 9 grudnia br. rano 26-letni mężczyzna na prostym odcinku drogi W756 między Starachowicami a Rzepinem dachował samochodem marki Fiat Stilo. Nie odniósł poważnych obrażeń. Został ukarany mandatem.
Mówi rzecznik starachowickich policjantów starszy sierżant Paweł Kusiak: - dzisiaj około godziny 7.00 rano, na prostym odcinku drogi między Starachowicami a Rzepinem, 26-letni mężczyzna jadący Fiatem Stilo od strony Starachowic w kierunku Rzepina, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu, dachując....

Dodano: 09.12.18 więcej »

Tym razem się udało. 81-latka nie straciła 20 000 zł

Wczoraj 6 grudnia br. starachowiccy policjanci zostali powiadomienie o kolejnej próbie oszustwa na tzw. „policjanta”. Na szczęście zdecydowane działanie funkcjonariuszy i pracowników banku uchroniły 81-latkę przed utrata 20 tysięcy złotych. 
Wczoraj przed południem do 81-letniej mieszkanki Starachowic zadzwonił mężczyzna podający się za policjanta informując seniorkę, że ktoś próbuje włamać się na jej konto bankowe i ma zamiar dokonać kradzieży pieniędzy. Fałszywy policjant polecił kobiecie udać się...

Dodano: 07.12.18 więcej »

Rowerzysta potrącony na skrzyżowaniu ulic Radomskiej i Szkolnej

60-letni rowerzysta został potrącony na skrzyżowaniu ulic Radomskiej i Szkolnej. Do zdarzenia doszło dzisiaj 7 grudnia br. około godziny 6.00 rano. W wyniku wypadku, 60-latek został zabrany do szpitala.
O zdarzeniu mówi rzecznik starachowickich policjantów starszy sierżant Paweł Kusiak: - ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 60-letni rowerzysta był na pasie do lewoskrętu z ulicy Radomskiej w ulicę Szkolną. Ten sam manewr chciał wykonać 69-letni kierujący Mercedesem mężczyzna. 69-latek najechał na tył roweru i w ten...

Dodano: 07.12.18 więcej »

Wypadek czterech samochodów na ulicy Miodowej

Około godziny 8.00 na ulicy Miodowej, obok stacji paliw, doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów.
Jak informuje rzecznik starachowickich strażaków Marcin Nyga, zderzyły się dwa samochody osobowe, bus i samochód ciężarowy. Na chwilę obecną wiadomo o jednej osobie poszkodowanej. Na miejscu pracują służby – informuje Marcin Nyga.
AKTUALIZACJA z godz. 11.00
Dzisiaj 7 grudnia br. przed godziną 8.00 rano na ulicy Miodowej w Starachowicach doszło do wypadku. Przyczepa samochodu ciężarowego uderzyła w stojące na...

Dodano: 07.12.18 więcej »

24-latek nie dostosował się do porannych warunków na drodze

Dzisiaj 5 grudnia br. rano na ulicy Iłżeckiej w Starachowicach doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Jeden z kierowców nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.
Mówi rzecznik starachowickich policjantów starszy sierżant Paweł Kusiak: - ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że około godziny 5.30 kierujący Volkswagenem Transporterem 24-letni obywatel Ukrainy, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zderzył się czołowo w...

Dodano: 05.12.18 więcej »

Policja poszukuje sprawcy kradzieży rozbójniczej

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach poszukują widocznego na filmie [kliknij] mężczyznę podejrzewanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej w dniu 25 listopada 2018 roku w markecie budowlanym. 
Rysopis sprawcy: 
Mężczyzna w wieku około 30-35 lat, wzrost około 180 cm, średniej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, ubrany w dniu zdarzenia w bluzę i kurtkę koloru ciemnego, w spodnie prawdopodobnie typu „jeans” i  buty koloru ciemnego. 
Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia lub...

Dodano: 05.12.18 więcej »

37-latek nie zauważył, że pojazdy przed nim zatrzymują się

We wtorek 4 grudnia br. około południa na trasie między Starachowicami a Tychowem Starym doszło do wypadku. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, jednak sprawa będzie miała swój finał w sądzie.
O zdarzeniu mówi rzecznik starachowickich policjantów starszy sierżant Paweł Kusiak: - kierujący Oplem mężczyzna lat 37 jechał od Starachowic w kierunku Tychowa. Przed nim poruszało się kilka pojazdów. 37-latek nie zauważył, że samochody przed nim zatrzymują się ze względu na pojazd, który szykował...

Dodano: 05.12.18 więcej »

15-latek potrącony na pasach

W poniedziałek 3 grudnia br. około godziny 17.40 na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu alei Armii Krajowej z ulicą Kościelną doszło do potrącenia.
- Wczoraj wieczorem, do komendy policji zgłosiła się matka 15-letniego chłopca, który wedle przekazanych przez nią informacji miał zostać potrącony przez nieznany pojazd na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu alei Armii Krajowej i Kościelnej. Przyjęte zostało zawiadomienie o wykroczeniu. Policja prowadzi czynności wyjaśniające – informuje rzecznik starachowickich...

Dodano: 04.12.18 więcej »

Kierujący Mercedesem potrącił pracownika budowy drogi i odjechał

W poniedziałek 3 grudnia br. przed godziną 13.00 na odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Gadka i Jagodne doszło do wypadku.
Jak informuje zespół prasowy KWP w Kielcach, nieznany kierujący srebrnym Mercedesem na odcinku drogi między miejscowościami Gadka i Jagodne potrącił pracownika budowy drogi i odjechał z miejsca zdarzenia. Pracownik budowy drogi był nietrzeźwy. 40-latek miał 2 promile. Został zabrany do szpitala.
- Czynności w tej sprawie trwają. Policja szuka kierowcy srebrnego Mercedesa – powiedział we wtorek 4 grudnia br....

Dodano: 04.12.18 więcej »

Kolejne potrącenie pieszego

Dzisiaj 3 grudnia br. w godzinach popołudniowych na ulicy Radomskiej w Starachowicach kierujący samochodem osobowym potrącił pieszego.
Ze wstępnych informacji przekazanych przez rzecznika starachowickich policjantów starszego sierżanta Pawła Kusiaka wynika, że kierujący samochodem osobowym skręcał z ulicy Radomskiej w ulicę Świętej Barbary i tam potrącił pieszego. 63-letni pieszy został zabrany do szpitala.
- Kierującemu Nissanem 69-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy i sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Obaj...

Dodano: 03.12.18 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie