« 1 2 3 4 5 »

Karambol z udziałem pięciu samochodów. Trzech poszkodowanych

Na drodze między Starachowicami a Tychowem Starym doszło dzisiaj rano do karambolu z udziałem 5 samochodów. Za kierownicą każdego z aut siedzieli mężczyźni. Panowie w różnym wieku, wszyscy byli trzeźwi.
30-letni mężczyzna jechał Audi ze Starachowic w kierunku Tychowa. Najprawdopodobniej nie dostosował się do warunków panujących na drodze, w wyniku czego jego auto uderzyło w samochód go poprzedzający, czyli Mercedesa za którego kierownicą siedział 29-latek. Następnie Mercedes uderzył w Volkswagena Sharana. VW...

Dodano: 15.11.19 więcej »

Listopadowy Długi Weekend 2019. Ponad 3 promile u 35-latka

Zakończyły się działania „Listopadowy Długi Weekend 2019”. Podczas akcji na drogach powiatu starachowickiego doszło do 7 kolizji. Policjanci zatrzymali 3 kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu oraz 4 kierujących którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.
Podczas minionego weekendu nad bezpieczeństwem podróżujących czuwali starachowiccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. W trakcie trwania działań doszło do 7 kolizji drogowych, zatrzymano 3 kierujących...

Dodano: 13.11.19 więcej »

Włamanie do Audi. Skradziono…

Nieznany sprawca włamał się do wnętrza stojącego na parkingu w Starachowicach pojazdu marki Audi 80.
Jak informuje zespół prasowy KWP w Kielcach, zgłoszenie dotarło do funkcjonariuszy policji w piątek 8 listopada br. rano.
Z samochodu dokonano kradzieży pieniędzy w kwocie 30 złotych.

Dodano: 09.11.19 | komentarze (3) więcej »

ZAGINĘŁA Ada Misiura

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach poszukują zaginionej Ady Misiura, Kobieta ma 34-lata i pochodzi ze Starachowic. Ostatni raz kontakt z rodzina nawiązała 4 listopada 2019 roku. Zaginiona w ostatnim czasie przebywała za granicą w Holandii oraz Niemczech. 
RYSOPIS ZAGINIONEJ: wzrost ok. 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy czarne do ramion, oczy piwne, uszy przylegające. Kobieta posiada liczne tatuaże. Nie ma informacji w co kobieta może być ubrana.   
Jeżeli ktoś posiada informację, bądź zna miejsce pobytu...

Dodano: 07.11.19 więcej »

Feralne skrzyżowanie w Ambrożowie i kolejny wypadek

Nie ma miesiąca, by na tym skrzyżowaniu w Ambrożowie nie doszło do wypadku czy kolizji. Wczoraj 4 listopada br. około godziny 16.30 doszło do kolejnego wypadku.
- 24-letni obywatel Ukrainy kierujący VW Transporterem nie zatrzymał się na znaku STOP na skrzyżowaniu w Ambrożowie i doprowadził do zderzenia z Mercedesem. Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia, zakwalifikowali je jako wypadek drogowy. Do szpitala z obrażeniami została zabrana pasażerka Mercedesa, 66-letnia kobieta - mówi rzecznik starachowickich policjantów...

Dodano: 05.11.19 więcej »

Potrącenie na pasach na wiadukcie

16-letni chłopak został potrącony wczoraj 4 listopada br. na przejściu dla pieszych na wiadukcie w Starachowicach. 
- Kierujący Toyotą 66-letni mężczyzna nie zachował szczególnej ostrożności dojeżdżając do przejścia dla pieszych znajdującego się na skrzyżowaniu wiaduktu z ulicą Sadową. Na przejściu znajdował się już 16-latek i doszło do potrącenia. Kierujący był trzeźwy. 16-latek został zabrany do szpitala w Kielcach, gdzie pozostaje na obserwacji - mówi rzecznik starachowickich policjantów starszy sierżant...

Dodano: 05.11.19 więcej »

2 listy gończe, narkotyki, 4 kolizje. Policyjny pościg za 25-latkiem

W poniedziałek 4 listopada po godzinie 16.00 w miejscowości Mostki policjanci z nieoznakowanego BMW z wideo rejestratorem wezwali do kontroli kierowcę VW Polo, który jechał bez zapiętych pasów. Mężczyzna zignorował znaki dawane przez funkcjonariuszy i zaczął uciekać w kierunku Starachowic.
Między Parszowem a Wielką Wsią doszło do pierwszej kolizji. Ścigane przez policjantów Polo zderzyło się z VW Passatem. Nikomu nic się nie stało, a kierowca „polówki” uciekał dalej.
- Już na terenie Starachowic...

Dodano: 05.11.19 więcej »

Z promilami na gościnnych występach

W sobotę 2 listopada rano, po godzinie 8.00, w Starachowicach policjanci Wydziału Ruchu Drogowego miejscowej komendy zatrzymali do kontroli pojazd marki Mazda. Kierujący samochodem, 39-letni mieszkaniec Bełchatowa był nietrzeźwy – ponad 1 promil.

Dodano: 03.11.19 więcej »

To nie były udane transakcje w internecie

Z komunikatów policyjnych w Starachowicach: 
Nieznany sprawca podając się za pracownika platformy inwestycyjnej, zdobył zaufanie 32-latka, który wpłacił ponad 17000 złotych na konto firmy. Pieniądze te miały być wykorzystywane do zakupu papierów wartościowych. Gdy inwestujący chciał wycofać swoje środki, kontakt z pracownikiem firmy się urwał.   
*** 
43-latek za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych znalazł w okazyjnej cenie stół wraz z krzesłami. Mężczyzna wpłacił pieniądze w...

Dodano: 31.10.19 więcej »

W bloku przy ulicy Kopalnianej znaleziono zwłoki mężczyzny

Straż pożarna musiała dzisiaj 27 października br. po południu interweniować w bloku przy ulicy Kopalnianej w Starachowicach. 
Strażacy dostawali się do jednego z mieszkań przez balkon. Jak się później okazało doszło w nim do zgonu. Nieoficjalnie, ciało mężczyzny było w stanie znacznego rozkładu. 
AKTUALIZACJA:
- Ciało zostało przekazane rodzinie. Policjanci wykluczyli udział osób trzecich. Mężczyzna miał 42 lata, pochodził z powiatu starachowickiego - mówi w rozmowie z portalem rzecznik starachowickim...

Dodano: 27.10.19 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie