« 1 2 3 4 5 »

Jeep stoczył się do zalewu w Brodach

We wtorek 18 czerwca br. wieczorem straż pożarna została wezwana na pomoc do nietypowego zdarzenia. Do zalewu w Brodach wjechał osobowy samochód.
Na miejscu obecni byli strażacy z JRG w Starachowicach, OSP w Brodach. Ponadto pogotowie oraz policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 
- Zdarzenie miało miejsce przy ul. Panoramicznej w Rudzie około godziny 20.30. Osoba, która przyjechała samochodem marki Jeep nad zalew nie zabezpieczyła go należycie i pojazd stoczył się do wody – powiedział dzisiaj rano w rozmowie z...

Dodano: 19.06.19 więcej »

Pożar drukarni przy ul. Piłsudskiego

Pali się budynek drukarni przy ulicy Piłsudskiego w Starachowicach. Na miejscu jest straż pożarna, karetki pogotowia. - Na miejscu działa 9 jednostek straży pożarnej - informował o godz. 7.45 rzecznik starachowickich strażaków Marcin Nyga. 
AKTUALIZACJA, godz. 12.00
O pożarze w budynku przy ulicy Piłsudskiego w Starachowicach, straż pożarna została powiadomiona chwilę po godzinie 7.00 rano. Na miejscu pracowało 10 zastępów straży pożarnej, ponad 50 strażaków. – Nikomu nic się nie stało. Po dojeździe na...

Dodano: 18.06.19 więcej »

Kolizja na Majówce

Dzisiaj 12 czerwca br. rano doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Praktycznie w tym samym miejscu, gdzie wczoraj samochód osobowy zderzył się z motocyklem, czyli na ul. Majówka. 
32-latek kierujący samochodem marki Volkswagen Passat zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Jadąca za nim Volkswagenem Bora 21-latka nie zatrzymała się i wjechała w tył pojazdu. Do szpitala zabrany został mężczyzna, po badaniach zwolniono go do domu. Obydwoje kierujący byli trzeźwi. Mandatem została ukarana 21-latka.  

Dodano: 12.06.19 więcej »

Na Majówce zderzyły się samochód osobowy i motocykl

Do trzeciego wypadku doszło dzisiaj na drogach powiatu starachowickiego.
O dwóch poprzednich pisaliśmy już wcześniej [kliknij]. 
Wieczorem w Starachowicach na Majówce, w okolicy Biedronki zderzyły się samochód osobowy i motocykl. Na miejscu są służby.
UZUPEŁNIENIE. 12.06.2019r. 
Przed godziną 20.00 w Starachowicach na ul. Majówka doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Jak wyjaśnia rzecznik prasowy starachowickich policjantów starszy sierżant Paweł Kusiak, 42-letni mieszkaniec gminy...

Dodano: 11.06.19 | komentarze (5) więcej »

Dwa wypadki w ciągu trzech godzin

Wysoka temperatura nie jest sprzymierzeńcem kierowców. Na terenie powiatu starachowickiego w ciągu trzech godzin doszło do dwóch wypadków.
Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Mircu, w okolicy Urzędu Gminy. Kierujący Skodą 31-letni mężczyzna z województwa mazowieckiego podróżował z trójką pasażerów. Byli to: dwoje obywateli Estonii i jedna osoba z Brazylii. W pewnym momencie kierujący zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia w kierowcą Audi. Finał sprawy będzie w...

Dodano: 11.06.19 więcej »

Ktoś skoczył z wiaduktu na S7

Utrudnienia w ruchu na trasie S7 między Skarżyskiem Kamienną a Kielcami w kierunku Krakowa.
Osoba skoczyła z wiaduktu na S7.
Ruch w kierunku Krakowa odbywa się jednym pasem.
Przed godziną 22.00 policja informowała, że utrudnienia mogą potrwać około 2 godzin.
Na godz. 22.00, nie było informacji na temat rannych czy zabitych.

Dodano: 09.06.19 więcej »

Nie żyje 74-letni rowerzysta

Na Pasażu Staffa w Starachowicach doszło dzisiaj do tragicznego wypadku. Jak informuje rzecznik starachowickich policjantów starszy sierżant Paweł Kusiak, 74-letni mężczyzna jechał rowerem, prawdopodobnie uderzył w betonową donicę, w następstwie czego upadł na ścieżkę rowerową. Niestety upadek ten był tragiczny w skutkach, ponieważ mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu pracowały służby, funkcjonariusze policji będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia. 

Dodano: 08.06.19 | komentarze (27) więcej »

Zaginiona Karolina Nowak

Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach poszukuje zaginionej mieszkanki Starachowic. Karolina Nowak lat 34 w połowie kwietnia wyjechała za granicę kraju do pracy. 
RYSOPIS ZAGINIONEJ: wzrost ok. 170 cm, szczupłej budowy ciała, nos prosty, włosy krótkie blond, oczy niebieskie, Posiada również tatuaż na wysokości bioder. 
Jeżeli ktoś ma informację bądź zna miejsce pobytu poszukiwanej, proszony jest o kontakt z policjantami z KPP Starachowice ul. Armii Krajowej 27 lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 41 276-02-12...

Dodano: 07.06.19 więcej »

Dziecko w zamkniętym samochodzie. W środku było już +56 stopni

Dziś 6 czerwca o godz. 11.50 do Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Starachowicach dotarła informacja o dziecku zamkniętym w rozgrzanym samochodzie.
Matka opiekująca się 2.5 letnim synem zatrzasnęła kluczyki i nie mogła dostać się do dziecka. Kobieta zareagowała bardzo przytomnie - natychmiast powiadomiła służby ratownicze. Strażacy byli na miejscu po upływie niespełna dwóch minut.
Podjęto decyzję o wybiciu bocznej szyby auta. Ewakuowane z pojazdu dziecko zostało przebadane przez zespół ratownictwa medycznego. Na...

Dodano: 06.06.19 więcej »

Poszukiwana Natalia Gontarz

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach poszukują zaginionej mieszkanki Starachowic. Natalia Gontarz lat 14 w dniu 3 czerwca 2019 r. wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. 
RYSOPIS ZAGINIONEJ: wzrost ok. 160 cm, szczupłej budowy ciała, włosy blond, oczy niebiesko-szare. Dziewczyna ubrana była w bluzkę na ramiączkach koloru żółtego lub czarnego, spodnie typu dżinsy koloru czarnego, nastolatka miała założone buty trampki koloru różowego. 
Jeżeli ktoś...

Dodano: 05.06.19 więcej »
« 1 2 3 4 5 »

Ostatnie komentarze w serwisie