Zryw Zbigniewice vs MKS Star Starachowice 0:5

2270.nsmed

Wczoraj MKS Star Starachowice pokonał na wyjeździe zespół Zryw Zbigniewice. Mecz zakończył się wynikiem 0:5 dla Starachowiczan.

Spotkanie przebiegało następująco:

1' rozpoczyna drużyna ze Zbigniewic.
2' po nieudanej akcji Zrywu rozpoczyna bramkarz STARu
4' Rzut rożny dla STARu
5' Dośrodkowanie Ochockiego na czystej pozycji Orczyk strzela głową jednak tuż obok słupka
6' Strzał Chodniewicza kilka centymetrów nad poprzeczką Zrywu
7' po faulu dośrodkowanie Zbigniewic jednak bardzo niedokładne i piłka wychodzi za końcowa lonie boiska.
9' dobre podanie Kończaka brakarz Zrywu mija sie z piłką i na pustą brakę strzela Ochocki dając prowadzenie swojej drużynie.!!!!
12' Strzał z dystansu Kończaka tuż nad poprzeczką
14' Starachowiczanie zamykają no polu karnym drużynę ze Zbigniewic
16' Niezbyt składna akcja Zrywu, pewnie interweniuje Myszka
20' na boisku leży Łukasz Orczyk
21' STAR już w komplecie
23' Kończak fauluje przy narożniku pola karnego
25' Mocne dośrodkowanie, przechodzi obok Starachowickiej bramki
26' Mocny strzał Zbigniewic obok bramki
27' Dośrodkowanie Mikosa jednak piłka mija wszystkich zawodników i wychodzi za końcową linie boiska
28' Dośrodkowanie Chodniewicz ale faulował w ataku Jezulin
29' Faul Marcina Krawczyka 30m od bramki Staru
33' Walka w środku boiska
41' Żółte kartki dla obu drużyn za przepychankę
45' brutalna gra w środku boiska
45' Koniec pierwszej połowy Zbigniewice 0:1 STAR

48' 0-2, Faul w środku boiska, wykonuje Pocheć, wrzutka w pole karne, przedłuża Kończak, Ochocki pięknym strzałem z woleja podwyższa prowadzenie swojego klubu
49' Szansa dla gospodarzy ale piłka minimalnie mija bramkę
50' Kolejna szansa dla Zrywu, Myszka wybija na aut, dobrym wyjściem z bramki
52' Seria dwóch brutalnych fauli ze strony drużyny Zbigniewic zakończone czerwona kartką dla zawodnika ze Zbigniewic z numerem 8
54' Odkopnięcie piłki po wstrzymaniu gry i żółtą kartką ukarany Jezulin
55' Brutalny faul Ochockiego, zawodnik ukarany żółtą kartką
58' Strzał Chodniewicza jednak niecelny
60' Faul na zawodniku ze Zbigniewic, rzut wolny w odległości 30 m, pewna interwencja Myszki
62' Rzut rożny dla Zrywu,
64' Na spalonym złapany Orczyk
69' Składna akcja prostopadłe podanie Mikosa trafia do świetnie wychodzącego Orczyka, który precyzyjnym strzałem daje trzecią bramkę la zawodników ze Starachowic
69' Na boisko wchodzi Zięba, który zastępuje Mateusza Jezulina
73' Idealna kontra, doskonałe podanie Ochockiego do wychodzącego sam na sam Orczyka i mamy 0-4
73' Kolejna zmiana w STARze, boisku opuszcza Artur Mikos w jego miejsce Konrad Kwiecień
75' Nieudany strzał Ochockiego
77' ostatnie dwie zmiany w drużynie gości, na boisku pojawią się Derlatka i Kosztowniak, którzy zastępują Krawczyka i Chodniewicza
81' Żółta kartka dla Pochecia
82' 0-5 Dośrodkowanie Ochockiego, przedłuża Orczyk, piłka trafia do Zięby, który strzałem z powietrza strzela bramkę dla Starachowiczan, piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki
85' Rzut rożny dla gości, strata piłka
90' STAR pewnie prowadzi grę
90' Sędzia kończy mecz, w którym STAR pewnie pokonał Zryw Zbigniewice 0-5

Następny mecz MKS Star Starachowice rozegra 6 listopada o godz. 12.00 w Starachowicach. Starachowiczanie będą podejmowali zespół Zorza Tempo Pacanów.

Autor: ArtTST

Dodane: 01.11.10 | Odsłony: 568