Świt Ćmielów vs Star Starachowice 1:2

2220.nsmed

W ubiegłą niedzielę MKS Star Starachowice zmierzył się na wyjeździe z drużyną Świt Ćmielów.

Pierwsza połowa nie wskazała mocniejszej drużyny i zakończyła się bezbramkowym remisem.
Natomiast w drugiej połowie gra nabrała tempa i w sumie padły trzy gole. Pierwszy z nich został zdobyty przez gospodarzy spotkania. Dla Starachowiczan na 1:1 wyrównał Ochocki, a w 87 minucie Zięba podwyższył na 2:1.
Ten wynik utrzymał się już do końca meczu i Starachowiczanie wracali do domu z trzema punktami.

Kolejny mecz odbędzie się w Starachowicach, 23 października Star będzie podejmował MKS „Zdrój” Busko-Zdrój