Wielkie otwarcie sklepu BIGA w Starachowicach – tania, markowa odzież

4244.nsmed

W środę, 30 maja, o godz. 8 w Starachowicach odbędzie się uroczyste otwarcie sklepu BIGA, znanej sieci oferującej tanią, markową odzież. Punkt handlowy zlokalizowany przy ulicy Piłsudskiego 84 został powiększony, dzięki temu klienci sklepu będą mogli robić zakupy na powierzchni wynoszącej aż 1300 m2. Podczas otwarcia przewidziano liczne atrakcje, wśród nich specjalny konkurs z cenną nagrodą - ciśnieniowym ekspresem do kawy. 

- Już od 30 maja klienci naszego sklepu będą mogli dokonać zakupów na dwukrotnie większej powierzchni. Myślę, że dzięki temu zakupy będą jeszcze bardziej udane - mówi Bogusława Majcherczak, właścicielka punktu handlowego BIGA w Starachowicach. - Serdecznie zapraszam do naszego sklepu przy ulicy Piłsudskiego 84 - dodaje.

Popularna marka BIGA posiada już ponad 40 sklepów zlokalizowanych w dużych polskich miastach, jak również w mniejszych miejscowościach. Sieć oferuje szeroki wybór markowych ubrań i akcesoriów w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdują się takie znane i cenione marki, jak m.in: Adidas, Nike, Reeebok, Puma, H&M, Zara, Dolce&Gabbana, Channel, Yves Saint Laurent.

BIGA pojawia się w mediach i stale obecna jest na znanych blogach z modą. W jednym z programów „Dzień Dobry TVN”, Tomasz Jacyków odwiedził punkt handlowy w Sosnowcu. Ponadto informacja na temat BIGA pojawiła się m.in. w magazynie „Elle” . Bez wątpienia każdy mieszkaniec Starachowic znajdzie w sklepie BIGA coś dla siebie.

Na stronie internetowej www.bigastyl.pl dostępne są dodatkowe informacje na temat sklepów, asortymentu, jak również aktualne akcje promocyjne i konkursy dla klientów.

Otwarcie sklepu BIGA - 30 maja, godz. 8.
Starachowice, ul. Piłsudskiego 84


Art. sponsorowany

Dodane: 22.05.12 | Odsłony: 7936

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie