STAR Starachowice - MKS Zdrój Busko-Zdrój 1-1

2238.th

Wczoraj MKS Star Starachowice podejmował na stadionie przy ulicy Szkolnej zespół MKS Zdrój Busko-Zdrój.

6' Pierwsza zmiana w drużynie STARu spowodowana kontuzją. Boisko opuszcza utykający Markowski, w jego miejsce na boisku pojawił się Kot
6' Groźna akcja Zdroju, Myszka odbija piłkę na rzut rożny
14' Kolejny strzał gości, wprost w ręce Myszki
16' Kot próbował zaskoczyć bramkarza gości, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką
20' Marcin Krawczyk schodzi za linię boczną z rozciętym łukiem brwiowym i zostaje opatrzony
20' STAR zaczyna przeważać na boisku, jednak gra głównie toczy się w środku pola
25' Składna akcja gospodarzy, w której dobrego podania jednak nie przyjął Kot
31' Rzut wolny dla STARu, dośrodkowuje Mikos, jednak piłkę wybijają obrońcy przyjezdnych
39' Rzut wolny dla zawodników z Buska, jednak zmarnowany stały fragment gry
44' Strzał Zięby z 20 metrów, jednak piłka mija bramkę
45' Sędzia kończy wyrównaną pierwszą połowę spotkania

STAR Starachowice - MKS Zdrój Busko-Zdrój 0-0

46' Zmiana w drużynie gospodarzy, w miejsce Zięby pojawił się Jezulin
49' Faul na zawodniku gości na 30 metrów od starachowickiej bramki, bardzo niecelny strzał
53' 0-1, błąd starachowickiej defensywy z prawej strony i zawodnik lidera znalazł się sam na sam z Myszką i umieścił piłkę w siatce
55' 1-1 Błyskawiczna odpowiedź STARu, Kot dopadł do piłki na prawej stronie, idealnie dośrodkował i piłkę z pięciu metrów do bramki posłał Łukasz Orczyk. Było to pierwsze trafienie Łukasza w barwach STARu Starachowice
58' Rzut wolny dla gości z boku szesnastego metra od bramki
58' Dośrodkowanie z rzutu wolnego i bardzo słaby strzał zawodnika Zdroju
69' Strzał Kota z 23 metrów minimalnie obok bramki
69' Boisko opuszcza kontuzjowany Ochocki, w jego miejsce Kończak
81' Strzał z 20 metrów Orczyka obok bramki
85' ostatnia zmiana w drużynie STARu, w miejsce Kota na boisku pojawił się Wójtowicz
90' Sędzia kończy mecz, w którym STAR zatrzymał lidera.

Podsumowując, mecz toczył się głównie w środku boiska. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, natomiast w drugiej lekką przewagę posiadali zawodnicy STARu Starachowice, i to oni mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Mecz jednak zakończył się remisem, który nie jest krzywdzący dla żadnej ze stron.

STAR: Myszka- Pocheć, Janiak, Michalczyk, Chodniewicz, Krawczyk, Mikos, Markowski (6. Kot) (85. Wójtowicz), Ochocki (69. Kończak), Zięba (46. Jezulin), Orczyk

Autor: ArtTST

Dodane: 24.10.10 | Odsłony: 552