Promocja miasta poprzez sport

15082.nsmed

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek przyznał dotację na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Dotacja została przyznana w ramach otwartego konkursu ofert ogłoszonego Zarządzeniem nr 357/2021 z dnia 26 lipca 2021 roku.

Na realizację zadania „Promocja miasta Starachowice poprzez szkolenie sportowe i udział w piłkarskich rozgrywkach ligowych w kategorii seniorów” została zaplanowana kwota 160.000 złotych. W terminie określonym w ogłoszeniu konkursowym wpłynęła jedna oferta. Wnioskodawcą był Miejski Klub Sportowy STAR. Oferta została oceniona – zgodnie z warunkami konkursowymi – pod względem formalnym i merytorycznym.

Komisja konkursowa powołana Zarządzeniem Prezydenta Miasta oceniła złożoną ofertę przyznając jej liczbę 147 punktów. Komisja zaproponowała przyznanie na realizację zaplanowanego zadania kwoty 160.000 złotych. Propozycję komisji zaakceptował Prezydent Miasta przyznając na realizację zadania publicznego pod nazwą „Promocja miasta Starachowice poprzez szkolenie sportowe i udział w piłkarskich rozgrywkach ligowych w kategorii seniorów” całość kwoty zaplanowanej na ten konkurs.

W uzasadnieniu do opinii komisji możemy przeczytać:

Stowarzyszenie dysponuje odpowiednim wkładem oraz zasobami kadrowymi, które gwarantują prawidłowe wykonanie tego zadania. Oferta spełnia wszelkie wymogi określone w przepisach. W ramach zadania stowarzyszenie planuje prowadzenie szkolenia sportowego w piłce nożnej oraz udział drużyny w piłkarskich rozgrywkach IV ligi świętokrzyskiej. Stowarzyszenie planuje zapewnić środki finansowe na wynagrodzenie szkoleniowców, zawodników oraz stypendia sportowe dla piłkarzy, a także zakup niezbędnego sprzętu sportowego. Niezbędne jest również pokrycie kosztów związanych z udziałem w rozgrywkach ligowych tj. koszty sędziowskie oraz transport. Dodatkowo klub planuje przeprowadzenie działań promocyjnych związanych z „Promocją Miasta Starachowice poprzez sport”

Szczegółowe informacje dotyczące rozstrzygnięcia konkursowego znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej lub można się z nimi zapoznać klikając w zestawienie [tutaj].

Fot. FB Star Starachowice

Komunikat prasowy: UM Starachowice

RemondisReklama

Dodane: 25.08.21 | Odsłony: 627 | komentarze (9)

Komentarze użytkowników

gość | 2021-08-25 09:55:01 napisał(a):

Kasa na sport jest potrzebna ale nie w formie komediowej.
"Dodatkowo klub planuje przeprowadzenie działań promocyjnych związanych z „Promocją Miasta Starachowice poprzez sport” Dobre.

Mieszkaniec | 2021-08-25 11:56:23 napisał(a):

Najlepsza promocja miasta to niskie opłaty, niskie podatki przyjazne przedsiębiorcom, tanie mieszkania dla młodych. Niczym innym miasta wypromować się nie da na dłuższą metę.

TuSK | 2021-08-25 12:22:28 napisał(a):

Promocja miasta? NIE patologii nie powinno się promować!

Do mieszkaniec | 2021-08-25 13:17:33 napisał(a):

To buduj mieszkania, później je wynajmuj i sprzedawaj poniżej poniesionych kosztów hahahaha

Do przedmmowcy | 2021-08-25 13:22:20 napisał(a):

Hahahaha a o budownictwie komunalnym słyszales? Kolejny deweloper z Bozej łaski hahahahaha

Mieszkanka | 2021-08-25 13:31:05 napisał(a):

Fajne miasta same się promują, nie trzeba na to wywalać wielkiej kasy, a za chwilę przyłożyć mieszkańcom kolejne podwyżki. Prawdziwy gospodarz Starachowic potrzebny na cito!!!

Mieszkaniec | 2021-08-25 14:15:51 napisał(a):

Promocja miasta=promocja MM. Ten truten na pracy urzednikow i pieniądzach unijnych jedyne co robi to autopromocje

kasa | 2021-08-25 15:22:50 napisał(a):

To sposób przekazania kasy jednemu podmiotowi w niby-konkursie. Tak mierny sportowo klub jak Star obijający się po prowincjonalnych boiskach ma promować miasto ?? To raczej antyreklama mając na uwadze historyczne zasługi klubu...

sks | 2021-08-25 21:09:01 napisał(a):

Wiekszość miasta w Polsce wspiera sport lokalny. Sport z tradycjami które zapewne w tym mieście ma tylko Star.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie