Prezydent Starachowic z Odznaką Honorową za zasługi dla Samorządu Terytorialnego

14782.nsmed

Prezydent Starachowic Marek Materek w dniu dzisiejszym uczestniczył w uroczystych obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego, które odbyły się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Podczas uroczystości samorządowiec odebrał z rąk Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego - Odznakę Honorową za zasługi dla Samorządu Terytorialnego.

- To wyróżnienie to dla mnie ogromny zaszczyt. Przyjmując je myślę o Wszystkich samorządowcach, których spotkałem na swojej drodze, i którzy bardzo często inspirowali mnie do podejmowania kolejnych wyzwań - mówi Prezydent Starachowic Marek Materek - Starachowice to mój dom, a praca dla miasta to moja pasja. Serdecznie dziękuję wszystkim moim współpracownikom, którzy każdego dnia z ogromnym zaangażowaniem realizują wszystkie zadania. To dzięki nim miasto stale się zmienia, rozwija i pięknieje. Najbardziej jednak pragnę podziękować Mieszkańcom Starachowic za codzienne wsparcie, za zaufanie, za współpracę i zaangażowanie. Wspólnie tworzymy nasze niezwykłe miasto, nasze najlepsze miejsce na ziemi.

Marek Materek - prezydent Starachowic, wybrany w 2014 roku jako najmłodszy prezydent miasta w Polsce. Wybory wygrał ponownie w 2018 roku uzyskując poparcie przeszło 84% głosujących. Był to drugi najlepszy wynik w Polsce spośród miast prezydenckich. W 2019 roku znalazł się w gronie 15 najlepszych prezydentów miast w Kraju w rankingu Newsweek’a.

Baner UM

Komunikat prasowy płatny: UM Starachowice

Dodane: 28.05.21 | Odsłony: 1659
Tagi:

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie