Piast Osiek vs MKS STAR Starachowice1:0

2330.th

Wczoraj MKS Star Starachowice przegrał na wyjeździe z drużyną Piast Osiek. Bramka padła w 86 minucie i Star przegrał 0:1.

1' Rozpoczyna drużyna Gospodarzy.
2' Piękna akcja STARu, jednak ręką zagrywa jeden z naszych zawodników
4' Rzut wolny dla gospodarzy w środku boiska, wrzutka i wybicie Derlatki
5' Akcja przenosi się pod bramkę gospodarzy i rzut rożny dla STARu
7' Dwójkowa akcja STARu jednak w ostatniej chwili wybija obrońca Gospodarzy
10' Uderzenie z wolnego drużyny gospodarzy, pewnie broni Myszka.
16' Rzut wolny dla STARu. Sytuacja niewykorzystana.
21' Wiele błędnych decyzji sędziego w opinii obserwatorów, co wpływa na słaby obraz widowiska.
26' Kierownik STARu upomniany za śmiech na ławce. Sędzia lubi prowadzić żywą dyskusję z ławką rezerwowych.
32' Zawodnik drużyny gospodarzy ukarany żółtą kartką za obraźliwe słowa wobec sędziego.
34' Walka w środku pola. Rzut wolny dla Piasta.
36' Rzut rożny dla drużyny gospodarzy. Niewykorzystany.

40' Groźna akcja STARu, jednak wielkim szczęściem może cieszyć się drużyna gospodarzy.
43' Brutalny faul na zawodniku STARu. Konsekwencją jest żółta kartka dla zawodnika Piasta.
44' Zagranie ręką zawodnika Piasta, rzut wolny dla STARu w odległości 30 metrów od bramki.

45' Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Wynik 0:0.

46' Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania, zaczyna STAR.
46' Piękny strzał Radomira Zięby, trafia w poprzeczkę, jednak sędzia gwiżdże spalonego.
47' Rzut rożny dla drużyny gospodarzy. Dobitka gospodarzy, pewnie broni Myszka. Drugi rzut rożny dla gospodarzy.
56' Rzut wolny dla drużyny gospodarzy w odległości 25 metrów od bramki STARu po faulu Kończaka, akcja zakończona pewną interwencją Myszki.
59' Ładny strzał Mikosa po dokładnej akcji STARu, zakończony jednak skuteczną interwencją bramkarza gospodarzy.
64' Groźna akcja gospodarzy, zakończona strzałem ocierającym się o górną poprzeczkę bramki.
67' Rzut rożny dla drużyny gospodarzy.
71' Zmiana w drużynie STARu, na boisko wchodzi Konrad Kwiecień. Boisko opuszcza Radomir Zięba.
72' Akcja drużyny gospodarzy, pewnie interweniuje Myszka.
72' Kolejna zmiana w drużynie STARu. Boisko opuszcza Łukasz Ochocki, wchodzi Damian Wójtowicz.
75' Rzut rożny dla drużyny gospodarzy.
77' Rzut wolny dla drużyny gospodarzy w odległości 25 metrów od bramki STARu, jednak strzał niecelny.
85' Rzut karny dla drużyny gospodarzy, mimo iż zdaniem obserwatorów żadnego faulu nie było.
86' 1-0 dla gospodarzy
86' Zmiana w drużynie STARu. Na boisko wchodzi Grzegorz Nowak, schodzi Piotr Kot.

Autor: ArtTST

Dodane: 15.11.10 | Odsłony: 562