Orlicz Suchedniów vs Juventa-Perfopol Starachowice 1:1

2269.nsmed

W ostatnim rozegranym przez siebie meczu starachowicka drużyna Juventa-Perfopol zremisowała z suchedniowskim Orliczem 1:1

Mimo, iż podczas rozgrywki padły tylko dwa gole, to i tak mecz był bardzo emocjonujący, obfitował w kilka poważnych sytuacji podbramkowych.

Początkowo gra toczyła się w środku boiska; około 25 minuty bliski strzelenia bramki dla Juventy był Anduła, którego uderzenie zostało obronione.
Następnie około 40 minuty Starachowiczanie mogli stracić bramkę ale skutecznie interweniował Karlista.
Potem swych sił w pokonaniu bramkarza próbował Tobiszewski z Juventy ale przestrzelił.

W drugiej połowie obie drużyny ostro ruszyły do ataku, ale mimo prób bezbramkowy wynik pozostawał bez zmian.
Dopiero w 80 minucie Jaros zdołał pokonać bramkarza Orlicza i wyprowadził Juventę na prowadzenie… Ale nie na długo, bo już za kilka chwil w polu karnym ręką zagrał Płusa, co skutkowało decyzją o wykorzystanym przez Orlicz rzucie karnym. Tak więc mecz zakończył się remisem 1:1

Dodane: 01.11.10 | Odsłony: 584