MKS STAR Starachowice vs Zorza Tempo Pacanów 1:1

2297.nsmed

Wczoraj MKS Star Starachowice rozegrał ostatni mecz jesiennej kolejki. Gospodarze podejmowali zespół Zorza Tempo Pacanów. Rozgrywka zakończyła się wynikiem 1:1.

Mecz został poprzedzony minutą ciszy ku pamięci zmarłego Bogusława Ciszka, byłego trenera koszykówki, piłki nożnej, działacza i nauczyciela.

Początek spotkania należał do Starachowiczan. Już w 13 minucie Ochocki był bliski zdobycia pierwszego gola, lecz jego strzał przeszedł za wysoko nad bramką przeciwników.
Po 20 minutach gry, kolejny raz Ochocki, tym razem skutecznie wbił piłkę w siatkę przyjezdnych.
Pod koniec pierwszej połowy Starachowiczanie mogli podnieść wyniki, niestety zabrakło skuteczności.

W drugiej połowie meczu, na boisku również dominowali Starachowiczanie. Dopiero w 79 minucie rywale zdobyli bramkę i mecz zakończył się remisem 1:1.

Dodane: 07.11.10 | Odsłony: 515