Marzenia się spełniają

6448.nsmed

W ubiegłym tygodniu spełniły się kolejne marzenia nieuleczalnie chorych dzieci, podopiecznych fundacji Dziecięca Fantazja. 19-letniego Sebastiana ze Starachowic, zmagającego się z  wieloma schorzeniami, który otrzymał rower stacjonarny. 13-letniej Madzi z Wąchocka, walczącej z rakiem kości. Madzia otrzymała wymarzony tablet i klocki Lego Friends. 8-letni Dominik ze Starachowic otrzymał wymarzoną konsolę PlayStation 3. Dominik zmaga się z łamliwością kości. 18-letniego Pawła z Ostrowca Świętokrzyskiego, który choruje na anemię aplastyczną, a marzył o telefonie Sony Xperia Z.

15 października  w Starachowicach otwarte zostało Centrum Handlowego Galardia. Podczas oficjalnej części obchodów dnia otwarcia Centrum zorganizowana został aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja. Licytacja odbywała się przy pomocy Galardów, specjalnie na ten dzień stworzonej waluty Galardii w całości fundowanej przez zarząd galerii.  Właśnie dzięki tej aukcji mogliśmy spełnić marzenia naszych podopiecznych ze Starachowic i okolic mówi Adrianna Wróbel z Fundacji Dziecięca Fantazja.

Fundacja Dziecięca Fantazja, jest Organizacją Pożytku Publicznego założoną w 2003 roku. Jej misją jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Fundacja z siedzibą w Warszawie, w ciągu 11 letniej działalności, spełniła ok. 4 tysięcy  dziecięcych marzeń. Działa na terenie całego kraju.

Reklama

Fundację można wesprzeć:

- przez wysłanie charytatywnego SMS o treści MARZENIE pod numer 7272. Koszt 2,46 z vat. 2 zł z każdego smsa przekazane jest na działalność statutową fundacji czyli spełnianie marzeń chorych dzieci, (ta opcja pomocy jest dostępna tylko do końca roku). 

- przez wpłatę na konto Fundacji prowadzone w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. nr 14 1930 1523 2310 0345 8400 0001,

- „zaadoptowaniem” konkretnego marzenia chorego dziecka z danego regionu,

- uczestnictwem w imprezach organizowanych przez cały rok na rzecz podopiecznych,

- polubieniem fanpage’u Fundacji www.facebook.com/DzieciecaFantazja

Rodziny, które zmagają się z ciężkimi chorobami dzieci mogą zgłaszać dziecięce marzenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej fundacji www.f-df.pl oraz listownie.

Informacja nadesłana

Dodane: 24.12.14 | Odsłony: 132

Komentarze użytkowników

Optymistka | 2014-12-24 13:37:10 napisał(a):

Super są takie informacje!

Mama | 2014-12-24 21:39:20 napisał(a):

Dziękujemy Bardzo. Moje dziecko także otrzymało od Fundacji Fantazja wspaniały prezent Świąteczny kilka lat temu. Mimo że już wyrósł z zabawek zawsze w pamięci pozostanie bardzo miłe wspomnienie. Dziękujemy

optymizm | 2014-12-29 17:58:32 napisał(a):

takim uśmiechem mógłbyś obdarzyć wiele osób optymizmem

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie