Juventa-Perfopol vs. Orlicz Suchedniów 2:3

732.th

Porażką zakończył się środowy mecz, w którym Juventa Perfopol na własnym boisku podejmowała drużynę Orlicza Suchedniów.

Pierwsza połowa upłynęła pod „modłę” starachowickiego zespołu. Ataki na bramkę potęgowały wysoki poziom gry. Należy wspomnieć o dobrych akcjach Wójcika – gdy piłka poleciała ponad poprzeczką, czy Anduły, którego strzał został obroniony.
W 34 minucie podczas zamieszania w polu karnym faulowany został Dariusz Anduła i sędzia podyktował karnego, do którego złożył się Wójcik. Uderzenie zostało obronione przez bramkarza gości, ale dobitka Anduły zaowocowała bramką. 

Druga połowa rozpoczęła się zdecydowanym atakiem przyjezdnych i po piętnastu minutach doszło do wyrównania - po strzale Pawła Korkiszko. 
Nie długo później piłkarze Orlicza mogli już cieszyć się jednobramkową przewagą. 

Jednak Starachowiczanie nie spali i w kolejnych kilku minutach wynik zmienił się na 2:2, gdy po strzale Anduły piłka odbiła się od poprzeczki i wyleciała w pole, ale w konsekwencji trafiła do bramki.

Wynik 2:2 dał graczom Juventy nadzieję i szansę na wygraną, ale nadzieje zostały pogrzebane już za chwilę, kiedy to Radosław Wilk z Orlicza pewnym strzałem zdobył kolejnego dla swojego zespołu gola, ustalając wynik meczu na 2:3

Dodane: 28.08.09 | Odsłony: 2032

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie