Juventa-Perfopol vs. Hetman Włoszczowa 2:0.

745.th

W ostatnim III ligowym spotkaniu piłkarskim, które zostało rozegrane w Starachowicach, na stadionie przy ulicy Szkolnej, Juventa-Perfopol pokonała drużynę Hetmana Włoszczowa 2:0.
Piłkarze Juventy od pierwszych minut meczu wiedzieli, że grają pod presją swych kibiców za ostatni przegrany mecz z Orliczem Suchedniów. Determinacja i dyscyplina przyniosła doskonałe efekty podczas gry. 
Po stronie Juventy w meczu wystąpili Łukasz Gruszczyński i Łukasz Pyszczek, którzy w obecnych rozgrywkach na boisku jeszcze nie występowali z powodu kontuzji.

Pierwsza bramka padła już w 6 minucie spotkania. Dogranie od Grzegorza Tobiszewskiego doskonale przyjął Dariusz Anduła i w bezpośrednim pojedynku z bramkarzem przyjezdnych odniósł zwycięstwo zdobywając pierwszego gola.

W pierwszej połowie starachowicki zespół miał jeszcze kilka dogodnych sytuacji do powiększenia wyniku, ale brakowało trochę precyzji i szczęścia.

W drugiej połowie, tak samo jak w pierwszej, dominującym zespołem na boisku była Juventa.
Około pięćdziesiątej minuty Anduła, po raz drugi w meczu skierował piłkę do bramki zdobywając gola.
Później jeszcze Tobiszewski i Kalista mogli zdobyć następne bramki, ale akcje zakończyły się bez oczekiwanego rezultatu. Jednak sytuacji do podwyższenia wyniku było znacznie więcej. Strzał głową Wójcika, czy uderzenie Dudka, to tylko dwie z nich godne zasygnalizowania.

Finalnie mecz zakończył się wynikiem 2:0. 

Dodane: 01.09.09 | Odsłony: 1666

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie