Juventa-Perfopol Starachowice vs Nida Pińczów 4:1

2192.nsmed

Wysokim wynikiem piłkarze klubu Juventa-Perfopol Starachowice pokonali na własnym stadionie rywali z Nidy Pińczów.

Starachowiczanie byli zdecydowanie bardziej aktywni podczas gry i nie mieli większych problemów z rozmontowaniem obrony Nidy, choć na pochwałę zasługuje postawa bramkarza przyjezdnych, który skutecznie interweniował niejednokrotnie.

W pierwszej połowie nie padły żadne bramki, choć okazji do ich strzelenie Juventa miała kilka, także i przyjezdni w końcówce mogli objąć prowadzenie. Nic z wysiłków obu drużyn nie wyszło i pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0:0.

Pierwsza bramka spotkania padła w 43 minucie, kiedy po akcji Kopeć, Anduła, Jaros, ten ostatni umieścił piłkę w bramce wyprowadzając Juventę na prowadzenie.

Nie długo później na 2:0 strzałem z główki wynik podniósł Anduła, który kilkanaście minut później po podaniu Kalisty zmienił wynik na 3:0

Na kilka minut przed końcem spotkania piłkarze z Pińczowa strzelili Juvencie honorową bramkę.
Jednak nie był to koniec emocji, ponieważ w doliczonym czasie gry Starachowiczanie jeszcze bardziej pokazali swą przewagę nad Nidą zdobywając czwartego w tym meczu gola. Celnym strzałem na bramkę głową popisał się Szymoniak.

Dodane: 11.10.10 | Odsłony: 623 | komentarze (1)