Juventa-Perfopol Starachowice vs GKS Janina Libiąż 4:1

2301.nsmed

Juventa-Perfopol Starachowice, pokonała wysoką przewagą bramkową zespół GKS Janina Libiąż.

Już od pierwszych minut meczu Starachowiczanie mocno ruszyli do przodu. Z początkiem gry Juventa miała dwie niewykorzystane sytuacje, ale pierwszy gol padł dopiero w 19 minucie, kiedy to Drej po dośrodkowaniu przejął piłkę i umieścił piłkę w pustej bramce. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkową przewagą Starachowiczan.

Druga cześć meczu też należała do Juveny. Po faulu w polu karnym na Andule „jedenastkę” wykorzystał Drej, czym podwyższył na 2:0
Potem wydarzenia potoczyły się błyskawicznie i to one zdecydowały o ostatecznym wyniku gry.
Najpierw strzałem z głowy na 3:0 podwyższył Kopeć. Następnie jedynego gola w tym meczu zdobyli przyjezdni. Kolejna bramka padła za chwilę po wznowieniu gry, tym razem czwartego gola dla Juventy zdobył Dariusz Anduła.

Dodane: 08.11.10 | Odsłony: 503