Juventa-Perfopol Starachowice vs. Garbarnia Kraków 1:1

2050.th

Pierwsze minuty meczu pomiędzy zespołem starachowickiej Juventy-Perfopol, a Garbarnią Kraków upłynęły bez większych sensacji, choć obie drużyny dość aktywnie działały na boisku.

Około dwudziestej minuty spotkania po dośrodkowaniu w pole bramkowe Juventy, jeden z zawodników tego klubu, chcąc wybić piłkę, przypadkiem pokonał swojego bramkarza, przez co Garbarnia objęła prowadzenie. Jednak nie na długo ponieważ 5 minut później Anduła mijając blokujących go dwóch graczy drużyny przeciwnej, zdołał przedrzeć się na dogodną pozycję, oddać strzał i wyrównać na 1:1
Jeszcze w pierwszej połowie szansę na podwyższenie wyniku dla Juventy miał Gębura, ale jego strzał chybił.

Podczas przerwy kibicom przybyłym na mecz zaprezentował swoje umiejętności Janusz Chomontek – mistrz świata w żonglerce piłką

Kilka bardzo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki mieli piłkarze Juventy w drugiej połowie. Anduła, Stawiarski, Gębura, Kopeć – ci piłkarze byli o krok od zmiany uniku, jednak ostatecznie zabrakło precyzji i wynik już do końca spotkania nie zmienił się, pozostając przy 1:1.

Dodane: 07.09.10 | Odsłony: 599