Juventa-Perfopol Starachowice - Orlęta Kielce 5:0

2879.nsmed

Starachowicki zespół Juventa-Perfopol wygrał na własnym boisku z Kieleckimi Orlętami wynikiem 5:0.
Przybyli na mecz sympatycy piłki nożnej mogli zobaczyć tzw. hattrick, jaki wypracował Dariusz Anduła.

Pierwsza bramka została zdobyta w 20 minucie po wykorzystanym przez Dreja rzucie karnym - podyktowanym po faulu na Kaliście.
Druga bramka padła 15 min później gdzie w polu karnym po dośrodkowaniu Gruszczyńskiego piłkę przejął Kopeć i umieścił ją w bramce.

Trzecia bramka spotkania została zaliczona w drugiej połowie. Stało się to w 60 minucie, kiedy strzałem z bliskiej odległości Anduła pokonał bramkarza przyjezdnych.
Już chwilę po wznowieniu gry Anduła po raz kolejny pokonał brankarza, podnosząc wynik na 4:0.
Ostatni gol także za sprawą Andyły padł w 83 minucie.

Kolejny ligowy mecz odbędzie się już w następną sobotę, w Krakowie, gdzie zespół Garbarni będzie podejmował starachowicką Juventę-Perfopol.

Dodane: 19.04.11 | Odsłony: 582 | komentarze (2)