Dotacyjne rozstrzygnięcie. „Razem Tworzymy Star”

14611.nsmed

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek przyznał dotację na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Dotacja została przyznana w ramach otwartego konkursu ofert ogłoszonego Zarządzeniem nr 137/2021 z dnia 19 marca 2021 roku.

Na realizację zadania „Promocja miasta Starachowice poprzez szkolenie sportowe i udział w piłkarskich rozgrywkach ligowych w kategorii seniorów” została zaplanowana kwota 90.000 złotych. W terminie określonym w ogłoszeniu konkursowym wpłynęła jedna oferta. Wnioskodawcą był Miejski Klub Sportowy STAR. Oferta została oceniona – zgodnie z warunkami konkursowymi – pod względem formalnym i merytorycznym.

Komisja konkursowa powołana Zarządzeniem Prezydenta Miasta oceniła złożoną ofertę przyznając jej liczbę 152 punktów. Komisja zaproponowała przyznanie na realizację zaplanowanego zadania kwoty 90.000 złotych. Propozycję komisji zaakceptował Prezydent Miasta przyznając na realizację zadania publicznego pod nazwą „Razem Tworzymy Star” całość kwoty zaplanowanej na ten konkurs.

W uzasadnieniu do opinii komisji możemy przeczytać:

Stowarzyszenie dysponuje odpowiednim wkładem oraz zasobami kadrowymi, które gwarantują prawidłowe wykonanie tego zadania. Oferta spełnia wszelkie wymogi określone w przepisach. W ramach zadania stowarzyszenie planuje prowadzenie szkolenia sportowego w piłce nożnej oraz udział drużyny w piłkarskich rozgrywkach IV ligi świętokrzyskiej. Dodatkowo klub planuje przeprowadzenie działań promocyjnych związanych z „Promocją Miasta Starachowice poprzez sport”.

Szczegółowe informacje dotyczące rozstrzygnięcia konkursowego znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej lub można się z nimi zapoznać klikając w poniższe zestawienie.

ZESTAWIENIE

Informujemy ponadto, iż w najbliższym czasie Prezydent Miasta Starachowice ogłosi otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. „Wakacyjny konkurs” dotyczyć będzie organizacji letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Komunikat prasowy: UM Starachowice

RemondisReklama

Dodane: 18.04.21 | Odsłony: 1922 | komentarze (4)

Komentarze użytkowników

Wezyr | 2021-04-18 10:22:17 napisał(a):

Dziwny ten konkurs. Mógł w nim wziąść udział tylko jeden klub.
Dobrze że tym razem nasz deweloper nie przyciął Starowi dotacji.

Er 27 | 2021-04-19 13:52:17 napisał(a):

XD

mieszkaniec | 2021-04-19 14:10:05 napisał(a):

ha ha promocja miasta poprzez kopanie gały . na wsiowych boiskach Dobre.

Olek | 2021-04-20 15:59:19 napisał(a):

No nie 90tys zł wydane na jakiś klubik z IV ligi, a taki Dragon ćwiczy w piwnicach czy Barakuda tylko 5 razy w tygodniu bo basen zamknięty. Śmiech na sali.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie