9. Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych

14021.nsmed

Park Kultury zaprasza wszystkich do udziału w 9. Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych. „Mamy nadzieję, że tak jak my, pomimo tych dziwnych czasów czujecie już w powietrzu magię zbliżających się Świąt. A jak Święta to 9 Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych pod patronatem Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka oraz Starosty Starachowickiego Piotra Babickiego.” - Czytamy w komunikacie prasowym Parku Kultury. 

Zapraszamy do udziału!

Regulamin:

1. Organizatorem 9 Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych jest Park Kultury z siedzibą przy ul. Radomskiej 21, 27-200 Starachowice.

2.  Festiwal ma formułę konkursu wokalnego dla solistów oraz duetów amatorów. Dla laureatów Festiwalu przewidziane zostały upominki. 

3. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

I kat. 7-14 lat, II kat. 15 lat i więcej (bez ograniczeń wiekowych).

4. Nagranie video wraz z wypełnionymi oświadczeniami/zgodami (załącznik 1 i 2) oraz kartą zgłoszeń należy przesłać elektronicznie do 6.12.2020r. do godz. 12.00 na e-mail: piotrmrozek@interia.pl lub poprzez We Transfer www.wetransfer.com na adres: piotrmrozek@interia.pl. Nagrania nie może przekroczyć 5 minut.

5. Nagrane video oraz wydrukowane załączniki można również dostarczyć osobiście do sekretariatu Parku Kultury w Starachowicach ul. Radomska 21, 27-200 Starachowice, tel. 41 274 65 25. Preferujemy jednak mailowe zgłaszanie się do uczestnictwa w Festiwalu.

6. Zgłaszany utwór - kolęda/piosenka w języku polskim lub obcym powinna zawierać treści wyłącznie świąteczne.

7. Jeden uczestnik może wysłać jedno nagranie. Jeżeli uczestników deleguje szkoła lub placówka kultury prosimy o zgłaszanie do konkursu maksymalnie 2 osób. Zgłoszenie ważne jest wyłącznie z dołączonym kompletem dokumentów (załącznik 1, załącznik 2 plus karta zgłoszeń).

8. Na początku nagrania video każdy uczestnik powinien przedstawić się (imię i nazwisko), a także podać swój wiek oraz tytuł utworu oraz autora utworu (jeśli jest znany).

9. Dyrektor Parku Kultury powoła Radę Artystyczną do oceny nadesłanych konkursowych prezentacji. 

Viva UbezpieczeniaReklama 

10. Rada Artystyczna będzie oceniać według następujących kryteriów:

-dobór repertuaru do możliwości wykonawczych uczestnika,

- interpretacja i rozumienie utworu,

- zgodność z tematem Festiwalu,

- ogólny wyraz artystyczny.

11. Lista osób wyróżnionych zostanie ogłoszona 14.12.2020r. o godzinie 17.00 na stronie parkkultury.starachowice.eu oraz na profilu Parku Kultury na FB.

12. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z instruktorem Piotrem Mrózkiem, tel. 600 975 546.

13. Organizator zastrzega sobie możliwość rozstrzygania wszelkich sporów a także prawo do odwołania wydarzenia jeśli zajdą ku temu ważne przesłanki. 

14. Nadesłane nagrania (ich wycinki nie przekraczające 1 minuty) będą wykorzystywane przez Organizatora do promocji wydarzenia.

15. Upominki zostaną wysłane poczta lub przekazane osobiście z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa sanitarnego.

16. Zgłoszenie się do konkursu jest równoznaczne z akceptacją powyższego Regulaminu.

Dodane: 29.11.20 | Odsłony: 870 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

Patronat | 2020-11-29 09:25:52 napisał(a):

A na czym niby ma polegać ten patronat skoro całą robotę wykonają pracownicy Parku Kultury ???

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie