Opiekun Osoby Starszej W Anglii

Data: 2018-04-04 23:40:22
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Opiekun Osób starszych(Live-in Care Assistent) - (różne lokalizacje: min. Berkshire, Somerset)
waruki finansowe: £402 - £500 za tydzień

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
- doświadczenie w opiece

Obowiązki:
- opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
- pomoc w czynnościach samoobsługowych
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

Ostatnie komentarze w serwisie