Pracownik produkcji w Belgii od zaraz !

Data: 2015-11-23 16:38:16
Firma SFS Poland działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji Odbieranie, Pakowanie i Etykietowanie

Ilość wakatów: 4

Obowiązki:

Dbałość o zapewnienie ciągłości surowców na linii produkcyjnej;
Pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych;
Wymagania:

Znajomość języka angielskiego / holenderskiego/francuskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Doświadczenie w branży mięsnej, spożywczej
Własny samochód

Oferujemy:

- Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze
oczekiwania

-Zakwaterowanie na koszt pracodawcy

-Atrakcyjne zarobki

-Ubezpieczenie Warta Business Travel

Prosimy o aplikację na adres email sfs.poland.at@interia.pl

Ostatnie komentarze w serwisie