SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Data: 2015-03-18 10:00:31
Compus – drukarnia cyfrowa o stabilnej pozycji na rynku, działająca w branży ponad 20 lat poszukuje pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Starachowice

Obowiązki:
Obsługa klienta;
Przygotowywanie kalkulacji oraz ofert handlowych;
Aktywne zdobywanie nowych klientów;
Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;
Nadzór nad realizowanymi zleceniami.

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie;
Doświadczenie w pracy z klientem;
Umiejętność planowania pracy;
Umiejętność pracy w grupie;
Dokładność;
Samodzielność;
Mile widziane doświadczenie w branży reklamowej lub poligraficznej;
Mile widziana podstawowa znajomość programów graficznych.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres: magda@compus.net.pl do dnia 24.03.2015r. (w tytule maila proszę wpisać „PRACA”)

Ostatnie komentarze w serwisie