OPIEKUN/OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ NIEMCY - UMOWA O PRACĘ

Data: 2014-06-12 15:35:06
Opis stanowiska:

• Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi i chorymi
• Pomoc w codziennych czynnościach – toaleta i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego
• Prowadzenie gospodarstwa domowego – proste prace domowe
• Dotrzymanie towarzystwa, chodzenie na spacery
Wymagania:

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
• Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego– WARUNEK KONIECZNY
Oferujemy:

• Najkorzystniejsza forma legalnego zatrudnienia – UMOWA O PRACĘ
• Wyjazd na min. 2 miesiące
• Składki ZUS od średniej krajowej - od kwoty 3746 zł brutto
• BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI - NAWET DO 1300 € NETTO (NA RĘKĘ)
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Zapewniona ciągłość pracy – okres składkowy zaliczany do emerytury
• Zwrot kosztów dojazdu
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
• Sprawdzone miejsce pracy
• Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę

Ostatnie komentarze w serwisie