Wykonawcy remontów ulic: Cichej, Cmentarnej i Sąsiedzkiej wybrani

18504.nsmed

To nie koniec dobrych wiadomości drogowych dzisiaj dla mieszkańców Starachowic. W piątek 19 kwietnia 2024 roku w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego zamieszczone zostały kolejne rozstrzygnięcia przetargów, co oznacza, że niebawem zostaną podpisane umowy z wykonawcami inwestycji  we wschodniej części miasta. 

Chodzi o remonty dróg na Osiedlu Brazylia, czyli ulic: Cichej, Cmentarnej i Sąsiedzkiej. Są to drogi częściowo gruntowe, które zyskają nawierzchnię utwardzoną, a dodatkowo powstaną miejsca parkingowe, mi.in. za sklepem przy ul. Zgodnej czy wyżej przy cmentarzu.

Remont drogi gminnej – ul. Sąsiedzka w Starachowicach, wykona firma USŁUGI TRANSPORTOWE SPRZĘTOWO HANDLOWE EDMUND KRUPA z Kielc, która zaoferowała cenę: 635 588,66 zł. 

Remont drogi gminnej – ul. Cicha w Starachowicach, wykona firma USŁUGI TRANSPORTOWE SPRZĘTOWO HANDLOWE EDMUND KRUPA z Kielc, która zaoferowała cenę: 521 899,31 zł. 

Remont drogi gminnej – ul. Cmentarna w Starachowicach, wykona firma DROGMAR S.C. z Ostrowca Świętokrzyskiego, która zaoferowała cenę: 183 367,81 zł.

Na Osiedlu Brazylia z dróg gruntowych pozostają do remontu jeszcze wąskie uliczki: Brzozowa, Cisowa, Świerkowa czy gruntowy odcinek ulicy Zgodnej. I dwa ogromne finansowe wyzwania dla miasta, czyli remonty ulic Bocznej i Kornatka. 

Dodane: 22.04.24 | Odsłony: 985
Tagi:

Komentarze użytkowników

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie