Wiking pokaże moc w Będzinie

13858.nsmed

Już 15 listopada w Będzinie odbędzie się kolejna edycja zawodów Pucharu Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym. W gronie uczestników zawodów nie zabraknie reprezentantów starachowickiego Wikinga.

Trójboiści siłowi Klubu Sportowego Sportów Siłowych i Kulturystyki „Wiking” znajdują się na wstępnej liście zgłoszeń uczestników zawodów cyklu Pucharu Polski. W Będzinie swój start zapowiada dziewiątka naszych reprezentantów. W tym gronie znalazło się ośmiu panów oraz jedna kobieta.

Starachowickim „rodzynkiem” na zawodach w Będzinie jest Julia Dziwosz, która rywalizować będzie w juniorskiej kategorii powyżej 57 kg. Listę juniorów naszego klubu tworzą z kolei Maciek Słowik, Gabriel Ryś, Dawid Zubek, Jakub Frydrych, Paweł Wieczorek i Sebastian Żurawski. Ten ostatni rywalizować będzie również w kategorii seniorów, a listę uzupełniają najbardziej utytułowani w tym gronie Mariusz Grotkowski oraz Stanisław Gąsienica-Samek.

- W przypadku zwiększenia obostrzeń rządowych na terenie kraju, lub na obszarze do którego należy miejsce organizacji pucharu zawody mogą zostać odwołane. Wszystkich uczestników pucharu przebywających na hali obowiązuje zasłanianie ust w postaci maseczek, przyłbic itp.. Zawody odbywają się bez udziału publiczności – czytamy w komunikacie zawodów.

Trzymamy kciuki za sukcesy naszych zawodników!

Źródło: UM Starachowice

Viva UbezpieczeniaReklama

Dodane: 03.11.20 | Odsłony: 1999

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie