Wielki powrót Dziecięcych Poranków Kinowych!

14378.nsmed

„Mamy nadzieję, że tęskniliście za nimi równie mocno jak my! A na pierwszy seans proponujemy Wam premierę - film animowany „Filonek Bezogonek” - szwedzką bajkę na podstawie bestsellerowej książki Gösta Knutssona.” - informuje Park Kultury i zaprasza na wielki powrót Dziecięcych Poranków Kinowych!

Kiedy w domu Birgitty pojawia się kotek – Filonek, dziewczynka nie posiada się z radości. Jednak Filonek, jak każdy kot, chodzi własnymi ścieżkami i pewnego dnia gubi się w lesie. Niebezpieczna wędrówka prowadzi go do wielkiego miasta, gdzie poznaje całą zgraję kolorowych postaci. Może znajdzie się ktoś, kto wskaże mu drogę do domu? „Filonek Bezogonek” to klasyczna, przygodowa animacja opowiadająca o akceptowaniu odmienności, potrzebie solidarności i niesieniu pomocy. Film docenią także miłośnicy musicali. Animację przeplatają pełne ciepła muzyczne fragmenty w wykonaniu kocich bohaterów.

Jeśli chcecie obejrzeć przygody wesołego rozrabiaki to serdecznie Was zapraszamy już 21 lutego (niedziela) o godzinie 11.00 do Kina Kultura. Bilety w cenie 12zł do kupienia w kasie Kina na 1h przed seansem oraz on-line na parkkultury.starachowice.eu zakładka Kino Kultura-Kup bilet [kliknij]

Do zobaczenia!

Przypominamy, że wydarzenie odbędzie się w pełnym rygorze sanitarnym-obowiązuje dezynfekcja, maseczki, zachowanie odstępów. Ze względu na aktualne wytyczne możemy zapełnić 50% sali.

Komunikat prasowy: Park Kultury 

Dodane: 17.02.21 | Odsłony: 3437 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

Mieszkanka | 2021-02-20 11:38:15 napisał(a):

Dziś dostałam decyzję o podatkach i śmieciach o zgrozo ale to nie o tym, razem z tymi kopertami Pani dała mi gazetę darmowa hahaha a widzę wydawca Park Kultury o proszę myślę coś robią. Ale jedna rzecz mnie ciekawi i może redakcja dopytać ile kosztowało ten nowy park wydanie tych darmowych gazetek, skoro ma pieniądze nasze pieniądze podatników to może niech te filmy poranki i zajęcia będą darmowe dla dzieciaków a na propagandę niech nie wydają kasy. Redakcjo podpytaj ile to kosztowało nas starachowiczan
Pozdrawiam

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie