Spółdzielczy Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy malarskiej „Autoekspresja”, której autorką jest Natalia Noga. Wernisaż odbędzie się w poniedziałek 9.12.2024 o godzinie 17.00 w Sali Kawiarnianej SDK. Wstęp wolny
Natalia Noga jest absolwentką trzech kierunków studiów, które harmonijnie łączą różne obszary nauki i sztuki. Obecnie związana z Uniwersytetem Radomskim, gdzie prowadzi zajęcia z grafiki 3D oraz malarstwa cyfrowego, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodym pokoleniem artystów.
W swojej twórczości podejmuje introspektywne poszukiwania, skoncentrowane na eksploracji emocji i efektów płynących z procesu twórczego. Bada ekspresję oraz jej autoterapeutyczne działanie.
Obecnie mieszka, tworzy i rozwija się w Radomiu, łącząc pasję artystyczną z interdyscyplinarnymi zainteresowaniami naukowymi.
Komunikat prasowy: SDK
Dodane: 07.12.24 | Odsłony: 1583Grzegorz | 2024-12-08 12:30:11 napisał(a):
Byłoby wskazane podawanie adresu miejsca wystawy bo nie wszyscy są członkami spółdzielni.Wiem, wiem wszyscy wiedzą a poza tym nikogo to nie interesuje.
a może tak zakaz wyjazdu ciężarówek na...
gorlice nie mają obwodnicy!!! planowana jest...
powinno być wybrano wykonawcę destrukcji...
na moim osiedlu nie płacę za...
skandal. kto kontroluje i ocenia jakość...
Język.. | 2024-12-07 20:22:52 napisał(a):
..można sobie połamać czytając te górnolotne określenia typu : Introspektywne poszukiwania czy eksploracja emocji .. Głowa mała..