„W Starachowicach naprawdę jest na kogo głosować” – mówił Marszałek Województwa Adam Jarubas podczas podsumowania kampanii kandydata na prezydenta Marka Materka

6355.nsmed

Ponad 100 osób zebrało się w hotelu przy ulicy Krywki, aby uczestniczyć w podsumowaniu kampanii wyborczej KWW Marka Materka. Były filmy, zdjęcia, życzenia od marszałka województwa Adama Jarubasa, fontanna czekolady i koncerty rockowe.

- Spotykamy się w tym gronie aby podsumować intensywną pracę i spotkania ze starachowiczanami podczas kampanii wyborczej. Głównym tematem rozmów z mieszkańcami był program, który powstał dużo wcześniej. Dziwię się, że niektórzy kandydaci swoje konwencje programowe organizowali w ostatnich dniach kampanii – powiedział współprowadzący spotkanie Piotr Babicki.

Kandydaci opowiadali o rozmowach ze starachowiczanami. Zaprezentowali zdjęcia i film podsumowujący kampanię z przymrużeniem oka. Podczas spotkania wystąpiły artystki Monika Kowalczyk – Kogut i Ewa Jach.

- Zbliża się czas decyzji. Kończymy dziś kampanię wyborczą. Miesiąc temu prezentowałem moją drużynę kandydatów do Rady Miasta. Wspólnie stworzyliśmy grupę osób, które każdego dnia udowadniają, że można pozytywnie zmieniać Starachowice. Cieszę się, że stoję na czele tej drużyny. Okres kampanii wyborczej był okazją do prezentowania naszego programu dla Starachowic. Wykorzystaliśmy ten czas na tysiące rozmów z mieszkańcami naszego miasta. Dziękuję Wszystkim, którzy zechcieli rozmawiać z nami o przyszłości Starachowic. Dziękuję za ciepłe przyjęcie i za wszystkie wyrazy życzliwości z Państwa strony. Każdego dnia dodawały nam pozytywnej energii do działania i utwierdzały nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens. Cieszę się, że na swojej drodze w ostatnich latach miałem możliwość spotkać tak wielu dobrych ludzi. Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom, koleżankom, kolegom, nauczycielom i wszystkim znajomym za wsparcie i pomoc w tej kampanii. Szczególnie dziękuję wszystkim tym, którzy nam pomagają a których do tej pory nie miałem możliwości bezpośrednio spotkać. Wasze wsparcie jest dla mnie bardzo ważne! Dlatego właśnie teraz zbierzmy nasze siły i poprośmy znajomych, sąsiadów, rodzinę, wszystkich ludzi, którzy chcą odmienić oblicze Starachowic o to, aby w najbliższą niedzielę poszli na wybory i oddali głos na moją kandydaturę. Odmieńmy Starachowice razem! - zachęcał kandydat na prezydenta Starachowic Marek Materek.

Marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas, który udzielił poparcia Markowi Materkowi, pogratulował dobrej, merytorycznej kampanii i życzył powodzenia: - Gdy patrzę na drużynę Marka i samego kandydata jestem w 100% przekonany, że wierzą w to co robią i mogą dokonać pozytywnych zmian w Starachowicach. W Starachowicach naprawdę jest na kogo głosować! – mówił Marszałek Województwa Adam Jarubas.

Informacja nadesłana

Dodane: 14.11.14 | Odsłony: 464 | komentarze (9)

Komentarze użytkowników

a | 2014-11-16 08:55:55 napisał(a):

Otwieram lodówkę a z niej wyskakuje ... no kto zgadnie?

do a | 2014-11-16 10:13:57 napisał(a):

jak kto kto? twój sąsiad z którym twoja stara chodzi na boki. zgadłem?

@doa | 2014-11-16 11:35:22 napisał(a):

nie zgadłeś współczuje ci

paździoch | 2014-11-16 12:36:43 napisał(a):

Jak to kto? Lanserek!

Antek | 2014-11-16 22:17:56 napisał(a):

Panie Marku gratuluję wielkiego sukcesu i życzę zwycięstwa w drugiej turze!

tiki | 2014-11-17 06:57:16 napisał(a):

Sukces jak cholera 1 radny w mieście

Janusz | 2014-11-17 07:03:50 napisał(a):

Koniec marzeń tego młodzieńca!
W MOIM MIEŚCIE RZĄDZI KWIECIEŃ!

mieszkaniec | 2014-11-17 09:08:45 napisał(a):

kto będzie rządził to się dopiero okaże, chociaż Kwiecień ma przewagę, ale ma też swoich przeciwników, wystarczy spojrzeć ile osób głosowało na innych kandydatów

PakaPaka | 2014-11-18 16:37:28 napisał(a):

Materek, zagłosuję na ciebie, pomimo tego, że uważam, że jeszcze niewiele wiesz o świecie i spokojnie mógłbyś poczekać kilka lat. Masz jednak coś, czego już mieć nigdy nie będzie twój konkurent - zapał.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie