W Kinie Kultura: „Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii”, Wkręceni 2”, „Bezwstydny Mortdecai”

6546.nsmed

W najbliższym tygodniu Kino Kultura Starachowickiego Centrum Kultury zaprasza  na  projekcję  animacji przygodowo - familijnej „Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii”, wyświetlana  będzie również  komedia  polska „Wkręceni 2”, a także  komedia akcji „Bezwstydny Mortdecai”. 

W  dniach  od  6  do  12  lutego   w Kinie  Kultura  SCK wyświetlane będą trzy filmy.   

„Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii” – Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu… Kiedy oddział wróżek do zadań specjalnych postanawia schwytać tajemniczego potwora, zanim zniszczy ich dom, Jelonka, ufając swojej intuicji, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółkami stanie w obronie bestii.

Seanse filmu „Dzwoneczek i Bestia z Nibylandii”: 6 - 12 .02.  godz. 16.00 .  

Film w technologii 2 D/ dubbing , bilety w cenie 17 zł (normalny) i 15  zł (ulgowy). 

Bilety  do nabycia w kasie kina SCK na 1 godz.  przed seansem, a także online na stronie : www.sck.org.pl/kino.

Film dla widzów bez ograniczeń wiekowych , czas trwania filmu 76 minut. 

„Wkręceni 2” -  kontynuacja filmu „Wkręceni". Przyjaciele Tomka "Szyi" Zarównego rozjechali się po świecie, a on jako jedyny został w rodzinnym mieście. Podczas pracy mężczyzna poznaje przypadkowo Klementynę . Kobieta postanawia zabrać go na kilka dni do Warszawy, na co Szyja godzi się bez wahania. Niestety Tomek ma żonę, Jadźkę , która za wszelką cenę chce sprowadzić męża do domu.

Seanse filmu „Wkręceni 2”: 6 – 12 .02. godz. 18.00

Film w technologii 2 D bilety w cenie 17 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy) do nabycia w kasie kina SCK na 1 godz.   przed seansem, a także online na stronie : www.sck.org.pl/kino.

Film dla widzów od  lat 12 , czas trwania filmu 95  minut .  

„Bezwstydny Mortdecai” –  Mortdecai wśród płci pięknej znany jest ze swego uroku oraz najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich. Pewnego dnia wpada na trop zaginionego obrazu Goi zawierającego wskazówki pozwalające przejąć konto bankowe pełne zrabowanego złota. Mortdecai z właściwym sobie wdziękiem i nonszalancją rusza tropem obrazu flirtując przy tym z niemal każdą napotkaną pięknością. Apetyt na skarb ma jednak także rosyjski oligarcha, amerykański miliarder i pewien tajemniczy terrorysta. Największym rywalem Mortdecaia okaże się jednak jego dawny kolega, a obecnie agent wywiadu Alistair Martland , który ma chrapkę nie tylko na obraz Goi, ale także na piękną żonę Charliego – Johannę.  

Seanse filmu „Bezwstydny Mortdecai”: 6 –12 .02 . godz. 20.00. 

Film w technologii 2 D/ napisy , bilety w cenie 17zł (normalny) i 15 zł (ulgowy) do nabycia w kasie kina SCK na 1 godz.  przed seansem, a także online na stronie : www.sck.org.pl/kino.

Film dla widzów od lat 12, czas trwania filmu  107  minut . 

W KINIE KULTURA SCK TANI PONIEDZIAŁEK ZAMIAST TANIEJ ŚRODY – BILETY W CENIE 14 zł !!! 

Info: SCK

Dodane: 06.02.15

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie