Włamywali się i kradli, teraz odpowiedzą przed sądem

10048.nsmed

Kryminalni ze starachowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 24 lata podejrzewanych o kilkadziesiąt kradzieży z włamaniem do garaży, warsztatów i altan działkowych na terenie Starachowic. Sprawcy odpowiedzą teraz przed sądem.

We wtorek  i środę Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 24 lata. Obaj podejrzewani są o to, że w okresie od  marca do czerwca bieżącego roku, dokonali kradzieży z włamaniem do warsztatów, garaży i altan działkowych na terenie Starachowic z których mieli ukraść elektronarzędzia, wędki oraz inne cenne przedmioty. Mężczyznom za powyższe czyny przedstawiono blisko 40 zarzutów.  Wobec obu sprawców Prokuratura Rejonowa w Starachowicach zastosowała środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy tymczasowego aresztu.

Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Opr. PK

Źródło: KPP Starachowice

Dodane: 14.06.18

Komentarze użytkowników

Rebel | 2018-06-14 16:51:56 napisał(a):

Pewnie obaj odpowiadają z wolnej stopy i dalej kradną. Za jakiś czas dostaną śmieszne wyroki albo i nie. Odsiedzą w domu albo odpracują na warunkowym zawieszeniu. Ot tyle z tej waszej pracy szanowni funkcjonariusze. ;)

gosc | 2018-06-14 21:19:17 napisał(a):

Niech kryminalni powiedza jak weszli na trop zlodziei. Gdyby wlasciciel jednej z okradzionych posesji im nie przyprowadzil na komisariat kogos kto chcial sprzedac jego rzeczy to nadal nasza cudna policja by nic nie zrobila. Tylko umieja sie chwalic wynikami. A z drugiej strony po co pisac artykol jak sie nie zna faktow?

Biedronka123StonkA | 2018-06-14 22:15:03 napisał(a):

40 zarzutów a na chacie 10 wędek łup życia chłopaki Gratulację

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie