Starachowickie Kino Plenerowe powraca!

13231.nsmed

Park Kultury i Kino Kultura zapraszają 4 lipca o godzinie 21.00 na plac rekreacyjny na Szlakowisku na pierwszy w tym roku seans Starachowickiego Kina Plenerowego. Wspólnie obejrzymy film „Czarny mercedes” w reż. Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry"). 

Seans odbędzie się oczywiście zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na czas epidemii koronawirusa - liczba miejsc ograniczona, widzowie przez cały seans OBOWIĄZKOWO zakrywają usta i nos maseczką/przyłbicą, odstępy pomiędzy leżakami - min. 2 metry, uczestnictwo w seansie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu wydarzenia (dostępny na miejscu wyświetlania filmu), a także zgodą na pomiar temperatury w razie wystąpienia niepokojących objawów. Prosimy o przychodzenie na seans nie wcześniej niż 10 min. przed jego rozpoczęciem - mając na względzie nasze wspólne dobro i zdrowie prosimy o stosowanie się do wytycznych.

„Czarny mercedes” to kryminał. W niewyjaśnionych okolicznościach zostaje zamordowana Aneta (Maria Dębska) – piękna żona szanowanego adwokata Karola Holzera (Artur Żmijewski). Sprawę tajemniczego zabójstwa próbuje rozwikłać nadkomisarz Rafał Król (Andrzej Zieliński), funkcjonariusz współpracującej podczas okupacji z Niemcami Granatowej Policji. Kolejne tropy mnożą podejrzenia i ujawniają głęboko skrywane sekrety zmarłej oraz niejasne powiązania jej męża z wysoko postawionym oficerem SS...

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Komunikat prasowy: Park Kultury

Dodane: 30.06.20 | Odsłony: 4006

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie