Starachowice, znowu świątecznie i charytatywnie dla Patryka. Ruszyły przygotowania

15247.nsmed

Ruszyły przygotowania do 5 Świątecznego Eventu Charytatywnego w Starachowicach. 

- Wierzymy, że tym razem nie będą to spotkania on-line i spotkamy się wszyscy w obiektach, w których będzie odbywało się wydarzenie! W tym roku po raz kolejny zagramy dla Patryk Niekłania, Rehabilitacja przynosi bardzo widoczne efekty, ale żeby Patryk wrócił do sprawności potrzebne jest wsparcie finansowe - mówi pomysłodawca i coroczny koordynator Konrad Rączka. 

Licytacje zaczynamy od 3 listopada i potrwają do końca grudnia. Licytacje będą odbywać się w grupie „Zdążyć przed Panem Bogiem - starachowicka grupa licytacyjna”, a w sprawie licytacji, można kontaktować się z Aleksandrą Krzos 796005753 i Martą Pastuszką 664157066

- Na ten moment przygotowujemy terminy. Na dziś wiemy, że pogramy w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę oraz będziemy biegać i morsować ( 18,19 Grudnia). Dodatkowo odbędą się eventy muzyczne i artystyczne, jak i zbiórka złomu. Jeśli nas wirus nie zatrzyma, odbędą się również akcje w kinie, restauracjach, siłowni i wielu innych miejscach - dodaje Konrad. 

Jeśli jesteś kreatywny, masz swój pomysł, to zgłaszaj się do nas a my pomożemy go zrealizować tak aby na koniec uzyskać jak najlepszy wspólny wynik. 

Osoby, firmy czy instytucje, które mają chęć włączyć się do wydarzenia zapraszamy do kontaktu z pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia Konradem Rączka tel 500 808 655 lub z panem Robertem Niekłaniem (wujek Patryka) 609 290 280.

Tak było podczas poprzedniej edycji VIDEO [kliknij]

Patryk niedawno obchodził swoje 34 urodziny i już 32 miesiące walczy o powrót do siebie sprzed wypadku. Jeśli jesteście ciekawi jego postępów, zapraszamy na FB „Patryk Niekłań - „Idziemy do przodu”, gdzie możecie śledzić jego poczynania, a także wesprzeć, zarówno finansowo, jak i poprzez zwykłe udostępnienie. 

RemondisReklama

Dodane: 08.10.21 | Odsłony: 910

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie