Star Starachowice vs. Jawornik Gorzków 4:1

754.th

Dość pechowo rozpoczęło się wyjazdowe spotkanie piłkarzy Staru rozegrane w Gorzkowie z drużyną rodzimego Jawornika. Już w pierwszych minutach po niefortunnym samobójczym strzale Star stracił bramkę. Jednak sytuacja ta nie zdekoncentrowała Starachowiczan na tyle, żeby nie ruszyć do ataku. Za kilka minut od wspomnianego samobója Piotr Kot wyrównał wynik meczu na 1:1.
Na prowadzenie nie trzeba było długo czekać, ponieważ debiutujący w meczu Grzegorz Turbiarz popisowym strzałem z główki doprowadził do bramkowej przewagi. Wynik 2:1 utrzymał się już do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie kolejne dwa gole dla zespołu ze Starachowic strzelił świetnie dysponowany w tym meczu Piotr Kot, w tym jedna bramka padła przy trzeciej już asyście Czajki podczas tego spotkania.

Mimo problemów w trakcie podróży na mecz, a to za sprawą awarii autokaru udało się utrzymać pogodny nastrój w drużynie, ale przede wszystkim zainkasować punkty. Wynik 4:1 to doskonała nagroda dla przetrzebionego i borykającego się z różnymi problemami zespołu Staru Starachowice.

Dodane: 02.09.09 | Odsłony: 4179