Sparing KSZO Ostrowiec – Juventa-Perfopol Starachowice 3:0

1321.th

Tym razem zimowy sparing piłkarze Juventy-Perfopol Starachowice rozegrali z pierwszoligowym KSZO Ostrowiec, ulegając wynikiem 3:0

Jak i w poprzednich meczach szkoleniowych, tak i w tym na murawie zabrakło czołowych graczy Juventy: Anduły, Pyszczka i bramkarzy Wesołowskiego i Wróblewskiego.

Mimo dużej różnicy ligowej i osłabienia w składzie zespół Juventy był w stanie nawiązać walkę z KSZO i doprowadzić do kilku szans na strzelenie bramki. Najbliższy tego był Wójcik, po którego strzale piłka wpadła wprost w ręce bramkarza.

Pierwsza bramka dla Ostrowca padła za sprawą rzutu karnego, jaki został podyktowany za faul Kupczyka na jednym z graczy KSZO.

Kolejne dwa gole dla rywali Juventy odnotowane zostały w drugiej połowie. Jedna bramka padła po dośrodkowaniu z kornera, a druga z gry…

Jeszcze pod koniec spotkania honorowego gola próbował zdobyć Pastuszka, jednak akcja zakończyła się tylko rzutem rożnym.

Mimo przegranej 3:0 mecz nie należał do najgorszych ponieważ zespół Juventy pokazał swą determinację i waleczność do ostatnich minut gry.

Dodane: 16.02.10 | Odsłony: 683