Spacer z Prezydentem Miasta – odwiedzimy modernizowaną oczyszczalnię ścieków

15116.nsmed

W najbliższy piątek, 3 września odbędzie się̨ kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Marka Materka z mieszkańcami, tym razem zapraszamy do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, gdzie dobiega końca modernizacja części osadowo-biogazowej oczyszczalni ścieków.  Do udziału w spotkaniu zapraszamy zainteresowanych mieszkańców.

Spotykamy się o godzinie 14:00 przed budynkiem PWiK-a, przy ul. Bocznej 42. W spotkaniu udział weźmie także prezes Zarządu PWiK-a Jerzy Miśkiewicz. 

To kolejny wspólny spacer z udziałem Prezydenta Miasta Marka Materka i mieszkańców. Poprzednio Prezydent zaprosił Starachowiczan na groblę przy Pasterniku, nad rewitalizowany zbiornik Lubianka, na modernizowany plac przed Parkiem Kultury, a w najbliższy piątek spotkanie odbędzie się na terenie PWiK- a.

Ze względów bezpieczeństwa, na teren inwestycji może wejść ograniczona liczba uczestników, dlatego też osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o telefoniczne zgłoszenie na numer telefonu rzecznika prasowego Urzędu Miejskiego: 600 832 602. Zapraszamy. 

Fot: TV Starachowice

Komunikat prasowy płatny: UM Starachowice

Baner UM

Dodane: 02.09.21 | Odsłony: 1061
Tagi:

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie