Punkt Przedszkolny „Słoneczko” zaprasza

3478.nsmed

Starachowice, ul. Górna 10, tel. 784-013-067
www.sloneczkonagornej.pl

Droga Mamo! Drogi Tato!

- Twoje dziecko nie dostało się do przedszkola, gdyż zabrakło miejsc?
- Boisz się, że Twoje dziecko jest nieśmiałe i nie odnajdzie się w dużej grupie przedszkolnej?
- Twoje dziecko nie ukończyło jeszcze 3 lat i nie może uczęszczać do przedszkola – zapraszamy do nas.
- Masz ważne sprawy do załatwienia, które zajmą Ci kilka godzin, przyprowadź swoje dziecko do nas.

Przedszkole znajduje się w budynku parterowym, bez barier architektonicznych. W lokalu są dwie sale zabaw wyposażone w nowe różnorodne zabawki, kąciki tematyczne: sklep, apteka, salon piękności, kuchnia. Posiadamy również szatnię z indywidualnymi szafeczkami dla dzieci oraz aneks kuchenny i pomieszczenia gospodarcze. Dzieci mają do dyspozycji łazienkę i WC, wyposażoną w umywalki, brodzik i sedesy.

Przedszkole jest świeżo po remoncie i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz sanitarne – potwierdzone przez właściwe instytucje.

Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Słoneczko” prowadzony jest przez mgr Elżbietę Tyczyńską. Jest to placówka działająca od 14.09.2011 r. po uzyskaniu wpisu do Ewidencji Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych.

Nasze przedszkole realizuje program wychowania przedszkolnego dla dzieci w wieku 3 – 5 lat – Nowa Era – „Entliczek Pentliczek”.
Dzieci stale znajdują się pod opieką nauczyciela wychowania przedszkolnego, który ma również kwalifikacje do nauki języka angielskiego oraz asystenta nauczyciela. Będziemy pracować metodą projektów, a także ćwiczyć pamięć wykorzystując techniki pamięciowe.

Oferujemy również opiekę doraźną nad dziećmi w godzinach pracy przedszkola tj. 7.00 – 15.00. Mamy możliwość rozszerzyć godziny pracy zgodnie z potrzebami rodziców.

Proponujemy konkurencyjne ceny, czesne 300 zł za miesiąc. W tym zapewniamy pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek), opiekę, zabawy, zajęcia tematyczne. Dzieci obowiązkowo są ubezpieczone.

Pracujemy przez cały rok kalendarzowy łącznie z wakacjami i feriami, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.sloneczkonagornej.pl

Nasze dzieci czekają na nowe koleżanki i kolegów.

Do zobaczenia.

Dodane: 04.10.11 | Odsłony: 7901

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie