Posypały się medale dla starachowickiego Klubu WIKING

14110.nsmed

W niedzielę 13 grudnia br. w Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym oraz  Puchar Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Klub Wiking ze Starachowic wywalczył pierwsze miejsce drużynowo seniorów w Pucharze Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawodnicy Wikinga w sumie zdobyli 29 medali.

Karwacki Kacper - miejsce II juniorów do16 lat Kat. 105kg

Sieczka Wiktoria - miejsce I juniorek do 18 lat Kat. 84kg oraz II miejsce open juniorek do 18 lat  ustanowiła rekord polski w przysiadzie 163kg oraz 90,5 kg w wyciskaniu.

Kwiecień Szymon - miejsce I juniorów  do18 lat Kat. 59kg

Kania Wiktoria - miejsce II juniorek do18 lat Kat. 72kg

Dobies Mateusz - miejsce I juniorów  do18 lat Kat. 83kg

Surus Aleksandra - miejsce II juniorek do20 lat Kat. 63kg

Cieciora Albert - miejsce I juniorów do20 lat Kat. 83kg

Gałka Aleks - miejsce III juniorów do20 lat Kat. 83kg

Wieczorek Paweł - miejsce II juniorów  do20 lat Kat. 105kg oraz III miejsce open juniorów do20 lat ustanowił nowy rekord Polski 220 kg w wyciskaniu.

Łowczyk Robert - miejsce III juniorów  do20 lat Kat. 105kg

Kończak Hubert - miejsce I juniorów  do23 lat Kat. i I miejsce open juniorów  do 23 lat 74kg oraz miejsce I seniorów

Maciąg Klaudia - miejsce III seniorek Kat. 52 kg

Schmidt Dagna - miejsce II seniorek Kat. 57 kg

Grotkowski Mariusz - miejsce I seniorów Kat. 66 kg oraz I miejsce open seniorów

Lipka Rafał - miejsce III miejsce open weteranów I Kat. 105 kg

Viva UbezpieczeniaReklama

Zawodnicy Wikinga w Pucharze Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w sumie zdobyli 10 medali. Indywidualnie reprezentanci WIKINGA zajęli następujące miejsca:

Ryś Gabriel - miejsce III open juniorów  do 16 lat

Wieczorek Paweł - miejsce II open juniorów  do 20 lat

Kończak Hubert - miejsce I seniorów Kat. 83 kg oraz II miejsce open juniorów  do23 lat

Mazur Małgorzata - miejsce I seniorek Kat. 84+ kg ustanowiła nowy rekord polski  150 kg

Grotkowski Mariusz- miejsce I seniorów Kat. 66 kg oraz III miejsce open seniorów

Wegiera Jan - miejsce I seniorów Kat. 93 kg oraz I miejsce open seniorów i I miejsce open weteranów II

Komisarek Waldemar - miejsce III seniorów Kat. 105 kg oraz I miejsce open weteranów I