Park Kultury – konkurs „Napisz list do Mikołaja”

13978.nsmed

Ho ho ho! Czy są tu jakieś grzeczne dzieci? Jesteśmy pewni, że tak i właśnie dla nich mamy zaproszenie do super zabawy literacko - kreatywnej. „Napisz list do Mikołaj” to kolejna akcja Parku Kultury on-line w ramach projektu „Kultura zł@czy”. Chcielibyśmy spotkać się z Wami osobiście ale niestety…pandemia pokrzyżowała nam konkursowe plany dlatego przenieśliśmy nasze działania do sieci. Bardzo tęsknimy za Waszymi odwiedzinami w Parku Kultury i mamy nadzieję, że niebawem się zobaczymy. Ale żeby nie dać się czarnym myślom i siedzeniu tylko przed komputerem zapraszamy Was do kreatywnej zabawy! 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieciaki (te do 18 roku życia włącznie :) do tego by napisały list do Mikołaja. O czy ma być ten list? O tym o czym marzycie (niekoniecznie te materialne prezenty), za czym tęsknicie, a może za kim? Jak chcielibyście by wyglądały tegoroczne nietypowe święta? A może macie jakiś pomysł na mega kreatywny prezent pod choinkę kiedy wokół sklepy zamknięte? Liczymy na Waszą wyobraźnię, a najciekawsze prace odczytają nasze Śnieżynki w towarzystwie samego Mikołaja i na pewno nagrodzą! Do dzieła!

Viva UbezpieczeniaReklama

Regulamin  świątecznej zabawy kreatywno - literackiej „Napisz list do Mikołaja”:

1. Organizatorem  świątecznej zabawy jest Park Kultury z siedzibą w Starachowicach przy ulicy Radomskiej 21.

2. Zabawa ma formułę konkursu, dla laureatów Organizator przewiduje upominki.

3. Uczestnikiem zabawy może być dziecko z miasta i powiatu starachowickiego (do 18 roku życia), które do 4.12.2020r. do godz. 12.00 prześle na adres m.zaborska@parkkultury.eu pracę „List do Mikołaja” wraz z wymaganymi podpisanymi przez rodzica/opiekuna prawnego dokumentami (złącznik 1 i załącznik 2 - kliknij).

4. Praca (maksymalnie jedna strona A3) może być literackim opisem wspomnienia, pragnienia, podzieleniem się doświadczeniem, przeżycia związanego z Mikołajem lub tematem świątecznym, może być krótką formą komiksową lub przybrać formę literackiego coolage.

5. Jeden uczestnik może przesłać jedną pracę.

6. Dyrektor Parku Kultury powoła Radę Artystyczną, która będzie oceniać prace wg następujących kryteriów: zgodność z tematem, kreatywność, pomysłowość.

7. Lista nagrodzonych ukaże się 6.12.2020r. o godz. 12.00 na stronie parkkultury.starachowice.eu oraz na FB. Upominki zostaną wręczone po uzgodnieniu terminu i sposobu odbioru z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa lub wysłane pocztą.

8. Prace będą publikowane na naszej stronie oraz na profilu w mediach społecznościowych. 

9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

10. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga Organizator.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia jeśli zajdą ku temu przesłanki.

Wydarzenie współorganizowane i współfinansowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starachowicach.

Komunikat prasowy: Park Kultury

Dodane: 23.11.20 | Odsłony: 820

Komentarze użytkowników

Anonimowy | 2020-11-23 13:45:50 napisał(a):

W istocie, azaliż nie można już wspomnieć o świętości Mikołaja?.. Czyż ma się ta postać spłaszczyć do podchmielonego przerośniętego krasnala z reklamy Coli?

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie