Nowy dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i jego koncepcja. Kto jeszcze startował?

11648.nsmed

W ubiegłym tygodniu Urząd Miejski przeprowadził konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W szranki stanęło jedenaście osób. Komisja konkursowa z przewodniczącą Anetą Nasternak-Kmieć zadecydowała, że wygrał Sławomir Nojek. Dyrektorem będzie od 1 września br. 

Sławomir Nojek, lat 46. Urodził się w Starachowicach. Tutaj też uczęszczał do szkoły podstawowej i średniej. W roku 1991 wybrał swoją drogę życiową jako żołnierz. Służył w Wojsku Polskim 20 lat jako żołnierz zawodowy logistyki. Od 10 lat mieszka w Szydłowcu, był radnym Rady Powiatu Szydłowieckiego poprzedniej kadencji. Pan Sławomir od wielu lat aktywnie uczestniczy w działalności organizacji społecznych, utrzymując stały kontakt z mieszkańcami. Obecnie jest słuchaczem studiów podyplomowych Master of Business Administration na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Żonaty, szczęśliwy tata – Rafała i Julii. Lubi sporty zespołowe i rodzinne wędrówki górskie. Od wielu lat jest zafascynowany rozwojem Starachowic, gdzie często przebywa u rodziny i znajomych. Lubi sport i cieszy się gdy młodzież spędza czas na boisku, a nie przed monitorem.

Jak mówi Pan Sławomir – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starachowicach to nie tylko administrowanie obiektów, to czynny udział w życiu sportowym i rekreacyjnym miasta. Dziś w Starachowicach nie ma problemu z aktywnością dzieci i młodzieży, co pokazują statystyki, ilość działających klubów i stowarzyszeń, liczba trenujących w nich dzieci i młodzieży jak również olbrzymie obłożenie obiektów sportowych podczas realizacji przez nie zajęć i treningów. Cieszy również aktywność seniorów. Edukacja i aktywizacja społeczności lokalnej oraz wspieranie działalności klubów i organizacji sportowych to będzie moje zadanie. Współpraca z organizacjami pozarządowymi i instytucjami na terenie Miasta w realizacji wspólnych celów. Uważam że, Starachowice to miasto z potencjałem. Ma świetne władze lokalne, które kładą nacisk na rozwój sportu i rekreacji. Liczę na to, że uda się stworzyć taką ofertę gdzie zostaną zaspokojone oczekiwania władz i mieszkańców Starachowic. Wiąże się to z wytężoną pracą, odpowiednim zarządzaniem obiektami oraz dobrą współpracą z kadrą. Chciałbym, podjąć szereg działań, aby MOSiR stał się bardziej zauważalny w przedstawianiu mieszkańcom swojej oferty. Tworzenie nowych ofert sportowych i rekreacyjnych dostosowanych dla różnych odbiorców, tworzenie i aranżacja nowych przestrzeni do uprawiania sportu amatorskiego i wyczynowego, wzmacnianie roli oraz wizerunku obiektów MOSiR jako instytucji kultury i fizycznej sportu i rekreacji, udostępnianie obiektów ośrodka na potrzeby partnerstw społecznych i lokalnego oraz ponadlokalnego współdziałania, poprawa poziomu efektywności energetycznej obiektów MOSiR, przeciwdziałanie procesom wykluczenia i marginalizacji społecznej, integracja i aktywizacja mieszkańców oraz zwiększenie stopnia ich udziału w życiu miasta. Ważnym aspektem, będzie  dla mnie rola rehabilitacji i profilaktyki zdrowotnej mieszkańców Starachowic. Dbałość o estetykę i porządek elementów wyposażenia obiektów. BHP dla korzystających z obiektów i pracowników to dla mnie podstawa. Potrzebą sprawnego funkcjonowania jest nowoczesne zarządzanie organizacją, budowanie partnerstwa lokalnego oraz pozyskiwanie środków finansowych ze źródeł innych niż samorządowe. Z wielką uwagą będę słuchał państwa opinii i sugestii na temat rozwoju sportu i rekreacji w Starachowicach.

Kto jeszcze startował?

Artur Cieślak , Karol Drej, Michał Jaworski, Renata Kowalska, Sławomir Nojek, Arkadiusz Nowak, Aleksandra Ryniewicz, Magdalena Tusień-Kuzka, Katarzyna Zawłocka, Dominik Zuba, Marek Żelasko. 

Kandydaci mieli przedstawić koncepcję funkcjonowania jednostki.

Poniżej koncepcja zwycięzcy:

Dodane: 12.08.19 | komentarze (70)

Komentarze użytkowników

Kukuryku | 2019-08-12 09:06:54 napisał(a):

Złote myśli o analizie SWOT to z ostatniego wykładu na Politechnice Lubelskiej??? :-D

Pomysły | 2019-08-12 10:39:30 napisał(a):

1.Zburzenie blaszaka i postawienie w jego miejscu boiska krytego.
2.Budowa 1 hali dla obu szkół na szkolnej (hala widowiskowa).
3.Park linowy i place zabaw obok basenu.
4.Zwiększenie liczby ścieżek rowerowych,lub oznaczenie chodników(Armii krajowej, Radomska).
5.Dzierżawa części brzegu lubianki pod hotel.

Zgupiałem | 2019-08-12 10:40:35 napisał(a):

To jakie ma w końcu wykształcenie kierunkowe?

haragon | 2019-08-12 10:41:39 napisał(a):

Pokrewny temat:
http://www.starachowice-net.pl/informator/news/konkurs-na-dyrektora-mosir-u-w-starachowicach-wygra#

Stadion | 2019-08-12 10:42:06 napisał(a):

Remont stadionu !!! Na facebooku projekt był.

???? | 2019-08-12 10:43:55 napisał(a):

Rehabilitacja? To pod kątem żony brata? Pani Walendziak była w komisji?

Brawo MATEREK!!!!!!! | 2019-08-12 10:45:56 napisał(a):

gość | 2019-08-12 10:28:01 napisał(a):

1. Czy byli inni kandydaci ze Starachowic?
TAK- była osoba po AWF. Studiowała dwa kierunki fizjoterapię i wychowanie fizyczne. Dalsza edukacja to Uniwersytet w Kielcach na wydziale Prawo i Administracja, kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Studia ukończone z najwyższym wynikiem na uczelni w danym roku akademickim. Obecnie realizuje studia MBA na warszawskim PAN-ie.
Osoba z dwunastoletnim stażem w zarządzaniu, mająca doświadczenie w prowadzeniu dużego przedsiębiorstwa działającego w sektorze prywatnym (kilka milionów złotych obrotu miesięcznie).
Członek WOPR, czynnie uprawiający sport, częsty bywalec starachowickiego MOSIR-u.
2. Jak przebiegał proces rekrutacji.
Na uwagę zasługiwał fakt, że żadne z pytań nie weryfikowało wiedzy i kompetencji managerskich...
Oczywiście gratuluję Panu Sławkowi wygranego konkursu i pozdrawiam wszystkich.

gość | 2019-08-12 10:55:42 napisał(a):

Z tego co tu piszą to wykształcenia managerskiego Pan Sławek nie posiada. Rozpoczął jedynie studnia MBA w Lublinie. Dobrze rozumiem?

Do gosc | 2019-08-12 11:19:23 napisał(a):

Wiesz może kto to jest "szef służby żywieniowej"? To oznacza kucharza w wojsku?

Do gość | 2019-08-12 11:22:21 napisał(a):

Żeby organizować festyny, konkursy na maskotki, siać kwietne łąki, robić rajdy rowerowe i pilnować czystości nie trzeba chyba posiadać wysokich kwalifikacji. Teraz rozumiem wybór pana Nojka i stwierdzenie zgodne z wizja prezydenta. A ciastka będą? może w kształcie stara u nas to przejdzie to pewne.

Do gosc | 2019-08-12 11:23:04 napisał(a):

Szefem kuchni może zostać każdy, kto się zna na gotowaniu- zapewne we wojsku. Jeżeli się mylę to proszę wyprowadź mnie z błędnego myślenia.

gość | 2019-08-12 11:25:27 napisał(a):

Jasne. Wystarczy mieć zapał do pracy...

Do brawo Materek | 2019-08-12 11:43:35 napisał(a):

Ehhh bo ta osoba po AWF źle koncepcje napisała. Trzeba było napisać że będzie dużo okazji do lansu i sweetfoci na fejsa tu występ tu ćwiczenia tam pokazy szermierki. Prosto trzeba żeby ciemny lud kupił. A tak serio powinna ta osoba podziękować i rozwijać się w sprzyjającym środowisku. A jeszcze przyjdą czasy że kompetencjie i wiedzą będą cenione nie lans.

Obiektywnie | 2019-08-12 11:46:42 napisał(a):

Dziwię się innym kandydatom, nie tylko tego "konkursu". Pamiętam co było w ZEC, PWIK, SCK, MOSIR w 2015 i obecnie, w każdym praktycznie byli lepsi kandydaci, Pan Mirosław G, inżynierowie w wodociągach i cieplowni, menadżerowie w sporcie. Dlaczego nikt nie zaskarżył ani jednego wyniku? Ludzie przerwijcie tą farse, jeszcze się okaże że Sadza zostanie zastępcą, albo kierownikiem, jak Nowak i Miśkiewicz.

Gość 2 | 2019-08-12 12:07:39 napisał(a):

"Na uwagę zasługiwał fakt, że żadne z pytań nie weryfikowało wiedzy i kompetencji managerskich" - Komisja Konkursowa jak widać w formie :) Modus operandi - jak to mówią :) :) ale wierni

Tomasz | 2019-08-12 12:19:44 napisał(a):

Napisze tylko jak Materek w trakcie kampani mówił o ściąganie specjalistów z zewnątrz to nie myślałem że będą to rolnicy i kucharze

Zmartwiony | 2019-08-12 12:40:20 napisał(a):

"Uaktualnienie oferty korzystania z obiektów dla współpracujących na terenie miasta służb mundurowych... tzw godzinach pustych w grafiku" po prostu super, z tego co widzę z basenu wogole już nie będzie można korzystać, bo zanosi się na to że znów dojdą jakieś szkółki, kluby itp pierdoly. Przypominam że w okresie szkolnym jest problem z dostępnością torów do pływania, ten basen jest za mały na funkcjonowanie tylu klubów ale niestety nikt nie myśli o zwyczajnych osobach które chcą również popływać.

Mieszkanka | 2019-08-12 12:41:10 napisał(a):

Twórcza koncepcja poprawy atrakcyjności wypoczynku nad zbiornikiem Piachy" nr 1 zwiększenie ilości koszy, nr 2 poustawianie płatnych, dmuchanych elementów. No to jakieś kpiny czy niestosowny żart. Za 10 tys miesięczna pensja i coś takiego. Panie w niedziele były takie dmuchańce i zabawa na Piachach , że nikomu nie był potrzebny dyrektor za 10 tys m-c . To tylko jeden przykład !!!

Haha | 2019-08-12 12:53:07 napisał(a):

Ale będzie kabaret. Materek ty to potrafisz ludziom rozrywkę zapewnić. Koncepcja "twórcza wybitnie" z jednym się zgodzę w całości możliwa do realizacji średnio rozgarniety maturzysta by takie obietnice spełnił to i kucharz da radę.

jaja | 2019-08-12 13:21:25 napisał(a):

Przecież to jest jakaś farsa. Gość pisze w koncepcji, że pozyska środki z programu KLUB 2019, gdzie termin składania wniosków był do 15 marca 2019. On w sierpniu uparcie twierdzi, że środki pozyska. Pomijam fakt, że program klub jest dla klubów i stowarzyszeń a nie dla jednostek gminnych czy organizacyjnych Gminy. Ale jaja...

Do jaja | 2019-08-12 13:24:22 napisał(a):

Sprawdź w KRS z jakimi stowarzyszeniami i klubami gość jest powiązany, w tym rodzinnie i będziesz wszystko wiedział

jaja cd | 2019-08-12 13:25:08 napisał(a):

Wnioski do programu SKAUT, z którego również w ramach swojej koncepcji Pan Nowy Dyrektor pozyska środki można składać do... 16 sierpnia. Umowa o pracę dla nowego dyrektora będzie obowiązywać od 1 września. No cuda niewidy...

Do przedmówcy | 2019-08-12 13:41:46 napisał(a):

Może już wcześniej wiedział że będzie dyrektorem i się przygotowywał :)

@jaja i jaja c.d | 2019-08-12 13:50:00 napisał(a):

Pani vice z komisji od pozyskiwania dofinansowan nie wylapala tego? Niezła specjalistka.

Fachowiec | 2019-08-12 14:26:58 napisał(a):

Ostatni akapit koncepcji świadczy o wybitnej znajomości tematu. Pan Dyrektor będzie organizował turnieje na kortach, którymi nie będzie zarządzał bo mają być wydzierżawione na 30 lat prywatnemu przedsiębiorcy. Przetarg wisi na BIPie

Mała | 2019-08-12 14:33:03 napisał(a):

Kucharzem to można być po naszym KURNIKU.

Gość | 2019-08-12 14:47:33 napisał(a):

Zaczynam trenować rzut kotletem, dmuchanie balotow na czas, strzał po grochówie do tarczy i biegi z pieczonym ziemniakiem.

gość | 2019-08-12 15:53:01 napisał(a):

Nie wiem czy w ogóle spełnia kryteria rekrutacyjne?
Powinien posiadać wykształcenie menadżerskie, a licho wie kiedy zapisał się na MBA do Lublina (może gdy wiedział, że czeka na niego posada).
Wizja rozwoju starachowickiego MOSIR-u - to najprawdopodobniej wizja pisana przez kogoś ze starachowickiego samorządu. Nikt "obcy" by tego w taki sposób nie napisał...
Całość dziergane bardzo grubymi nićmi.

Niezły kant | 2019-08-12 16:21:14 napisał(a):

Niezła koncepcja. Po takim czyms zostaje się dyrektorem? Szok i niedowierzanie. Teraz rozumiem skąd wizję jaj 3d, napisów i ostatniego cudu "miejskich kantów" w parku.

Max | 2019-08-12 17:57:21 napisał(a):

A kim będzie Sadza słyszałem że wi-ce dyrektorem ? Czy to prawda?

Do max | 2019-08-12 18:11:12 napisał(a):

Sadza będzie nadzorował sadzenie łąk, ogniska pod ziemniaki, koszy na piachach, podobno nawet turniej tenisa załatwi ahh no i te wycieczki rowerowe do sasiedniej gminy. Przyznaj się MM tym cię Pan Nojek za serce chwycił. A o pszczołach też pamiętał? jeszcze niech MOSiR zacznie deszczowke do podlewania boisk zbierać i Marek zwarjuje że szczęścia.

Emeryt? | 2019-08-12 18:22:24 napisał(a):

Służył w wojsku? Jest po szkole wojskowej, czy tylko służył? I czy teraz jest na wojskowej emeryturze? Po 20 latach służby w wojsku należy się chyba emerytura?

gość | 2019-08-12 18:48:08 napisał(a):

Ostatni akapit: Łubu dubu,łubu dubu itd ,itp

gość | 2019-08-12 18:50:19 napisał(a):

Profesjonaliści ha ha

um | 2019-08-12 18:54:48 napisał(a):

Ta fundacja,te stowarzyszenia...

artur | 2019-08-12 18:56:06 napisał(a):

Aplikacja jest żenująca.

Do emeryt | 2019-08-12 19:22:16 napisał(a):

Tak służył w wojsku, nie nie jest po szkole wojskowej, tak jest na emeryturze. I nudzi mu się chyba przeokropnie bo szukał szukał aż go w ciemnogrodzie zatrudnili. Czy my jakąś miejska stolowke otwieramy że wkoło samych kucharzy widzę?

Do Do emeryt | 2019-08-12 19:25:44 napisał(a):

Serio????? Zaje**cie:) :) :) :) To są dopiero jajca, chyba tylko tata rolnik przebił ten konkurs :) :) :)

gość | 2019-08-12 19:40:33 napisał(a):

Rolnik to do czasu będzie kręcił całym interesem i powiatowym i innymi.Do czasu jak powiedziałem.

mieszkaniec | 2019-08-12 19:56:29 napisał(a):

Chciałbym poznac te gorsze koncepcje byłoby fair - bo może się okazać że bedą realizowane a tak byłoby czarno na białym że to plagiat. Tak nawiasem pisząc faktycznie to dno.

Misiewicze | 2019-08-12 20:24:47 napisał(a):

Teraz to się fanom z fb nie dziwię. W. Starachowicach można zrobić karierę za nic. Przy okazji, jak oglądam trailer Vegi to w postaci Bartusia widzę Mareczka.

gość | 2019-08-12 21:06:20 napisał(a):

Możliwe podobno,że się znają.

a-a | 2019-08-12 21:11:15 napisał(a):

Za samo pisanie dsokumentu koncepcji działania MOSIR kandydat powinien być zdyskwalifikowany!!!!!! Nie zostawia się pojedyczych liter na końcu akapitu. No cóż normy Jaśnie Pana z Suchedniowa. Kto miaił wygrać to wygrał. Nepotyzm i TATA w jednym wydaniu. Żenada.... ale poparcie ma ciekawe jak długo?????????????????????

gość | 2019-08-12 21:13:23 napisał(a):

A propos MBA,kogo to obchodzi kto ,gdzie i kiedy się zapisał.Ma mieć wykształcenie na dzień konkursu ,to co w przyszłości będzie,lub nie nie ma żadnego znaczenia.A te MBA 6 dniowe to osobna sprawa ha ha

Al Siwak | 2019-08-12 21:17:31 napisał(a):

Montaż wody pitnej, oszczędne gospodarowanie chemikaliami i pływanie
w płetwach, pieczenie ziemniaka, czytelne instrukcje, to właściwy kierunek rozwoju!
Brawo.
Do emerytury wojskowej trzeba dorobić,
bo nie starcza do pierwszego.
Głupoty, żadnych konkretów.
Ciekawe jakie kompetencje w tej materii mają panie, które zasiadały w komisji?

Podcięty | 2019-08-12 21:23:27 napisał(a):

A gdzie ochrona napisu " STARACHOWICE"
na skarpie. To duże niedopatrzenie
za strony kandydata, a przecież ten napis
jest oczkiem w głowie Matermana.

Obderwator | 2019-08-12 21:33:55 napisał(a):

Gniot,zdania wielokrotnie złożone,kopiuj wklej parę razy.To bardziej się nadaje na folder do przewodnika.

Do Al Siwak | 2019-08-13 07:28:05 napisał(a):

Jakie mają mieć kompetencje? Dobre relacje z pryncypalem wystarczą. W komisji ani jednej osoby związanej ze sportem, to chyba najlepiej świadczy o konkursie. Później mamy szopki podobne do prób sprzedaży stadionu. Jaki prezio taka komisja, jaką komisja taki dyro. Koleczko wzajemnej adoracji.

Bhjj | 2019-08-13 11:56:48 napisał(a):

20 lat w wojsku od 20 roku życia to kiedy szkole skończył Pan Dyrektor i w jakim wieku? Na portalach w Szydłowcu same negatywy w tym o wykształceniu.

Mieszkanka | 2019-08-13 19:57:32 napisał(a):

Jakaś taka cisza na fb. Pan Prezydent się nie chwali nowym dyrektorem.

starachowiczanin | 2019-08-14 07:02:19 napisał(a):

Kolejny transparentny konkurs i kolejna kpina z mieszkańców

do starachowicznin | 2019-08-14 07:25:23 napisał(a):

Skład komisji coraz mniejszy, a w nim jak zwykle sami podwładni prezydenta i oczywiście najbardziej "kompetentni", tak samo kompetentni jak wybrany kandydat. Jedna Pani jest już chyba stałym członkim komisji, specjalistka od wszystkiego, ciekawe jak sama pozyskała pracę w UM

sss | 2019-08-14 09:23:36 napisał(a):

Widzę, że cała ta dyskusja nie wiele ma sensu. Pogadamy sobie tutaj, a władze i tak zrobią swoje ;-). Jeżeli ktoś naprawdę chciałby zmienić bieg wydarzeń potrzebne są do tego działania i to nie pojedynczej osoby, ale siły wynikającej z działań wielu osób (facebook, zbiorowa petycja itp.). W przeciwnym razie skończy się tak jak zawsze, stanowiska zostaną obsadzone swoimi (nie zawsze kompetentnymi ludźmi) i będziemy udawać, że nic się nie stało.

Jaja | 2019-08-14 10:19:11 napisał(a):

Haha mam tylko jedno do napisania odnoście tematu nowego dyrektora :

Muzyka, przyjaźń, radość, śmiech
Życie łatwiejsze staje się
Przynieście dla mnie wina dzban
Potem ruszamy razem w tan

Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało
Będzie głośno! Będzie radośnie!
Znów przetańczymy razem całą noc

nietanietamta | 2019-08-14 13:02:05 napisał(a):

Ludzie, nikt wam nie pasuje na to stanowisko. Ani mistrzyni FB z gminy Brody ani Pan wojskowy. Kto miał zostać dyrektorem ten został i koniec tematu

Do nietabietamta | 2019-08-14 13:39:35 napisał(a):

Umiesz czytać? To poczytaj jacy byli kandydaci. Nepotyzm i kolesiostwo nam nie pasuje, nie będziesz mówił czy koniec tematu czy nie. Czekamy na ogłoszenie dokładnych kompetencji Pana dyrektora, każdy konkurs można zaskarżyć.

We | 2019-08-14 15:31:46 napisał(a):

Konkurs składał sie z rozmowy i testu. Koncepcja rozwoju MOSiR jak widać wyżej. A jak test wypadł??Może zadecydowała liczba zdobytych punktów na tescie?Ciekawe ile zdobył nowy Pan dyrektor?

@We | 2019-08-14 16:32:47 napisał(a):

Test? Czyli doświadczenie się nie liczy tylko test? Koncepcja to poracha. A czy Pan dyrektor juz czyms zarządzał? Pracował gdzieś poza wojskiem? Co w tym wojsku robił, czy tak jak piszą na forach Szydłowca pracował jako kucharz? Przecież jako zwykły pracownik trzeba mieć doświadczenie, jako dyrektor to co w końcu trzeba spełniać, bo nie rozumiem? Może w budżetowce wystarczy być czyimś tatą, kolegą? Co będzie dalej, wymóg aktywności na fejsbooku? Ilość lajków? Pozytywnych komentarzy? Wstyd w takim mieście mieszkać.

We | 2019-08-14 18:31:31 napisał(a):

Konkurs składał się z dwóch etapów. Wyżej zaprezentowano koncepcję,którą jest jaka jest, każdy może przeczytać. Doświadczenie zawodowe i wykształcenie w momencie startu w konkursie też..... A informacje w tym temacie skąpe. Zatem być moze wiedza w zakresie przepisów administracyjnych rzuciła komisję konkursową na przysłowiowe kolana. I pod tym względem kandydat okazał sie bezkonkurencyjny. Zatem aby transparentność zwyciężyła powinno rozwiać się te wszystkie wątpliwości i udostępnić całościowe wyniki konkursu opinii publicznej. No chyba, że....

Gość | 2019-08-14 18:34:42 napisał(a):

To ile sadza zarabiał? Bo nie mogę uwierzyć, porównując do tego jak zarządzał.... To jest to tańsze według materka? Z tego co wiem, poprzednicy mieli pensje w granicach 5.500.

Do Gość | 2019-08-14 18:41:15 napisał(a):

Ciekawe ile Sadza będzie teraz zarabiał. Nie wierzę, że Materek go zwolni. Nie wierzę też, że Sadza zgodzi się na mniejsze uposażenie, teraz się okaże kto kogo kontroluje.

Widz | 2019-08-14 20:22:47 napisał(a):

Widocznie same miernoty w środowisku sportowym skoro trzeba dyrektora brać z innego miasta

Baribal | 2019-08-14 21:06:13 napisał(a):

- Nieważne, kto głosuje.
Ważne, kto liczy
głosy - powiedział kiedyś Stalin.
Aktualne do dziś!

zniesmaczony | 2019-08-14 21:25:25 napisał(a):

Niekompetencja! Przypomnę, że tego typu praktyki są dziś standardem, a miały swój początek w Janowie Podlaskim przy wyborze dyrektora stadniny.Tutaj mamy mistrza podobnych praktyk.

Masakra | 2019-08-14 21:36:08 napisał(a):

Poczytajcie komentarze na Szydłowcu. W głowie się nie mieści kogo oni wybrali. Marek internet ci odcieli czy losowanie było?

Do Masakra | 2019-08-14 21:59:30 napisał(a):

Może potrzebny był figurant? Za swoje zatrudnia?

Mieszkanka | 2019-08-15 07:55:48 napisał(a):

Nie ważne jakie ma wykształcenie, ponieważ do niczego nie będzie mu potrzebne. Ma bezkrytycznie słuchać wytycznych swego pana. Ważne jest to, że mieszka w Suchedniowie. Czy Wy nie widzicie jeszcze, jak Materek nienawidzi Starachowic i Starachowiczan? Każde zatrudnienie, to osoby ze Skarżyska Suchedniowa, czy okolic.

Gość | 2019-08-15 09:11:41 napisał(a):

Moim zdaniem powinni zacząć konsekwencje swoich działań ponosić podwładni Materka. Choćby w tym konkursie. To trzy panie zadecydowały o wyborze i one powinny być rozliczane z kompetencji jak również późniejszej pracy dyrektora. Startować mógł każdy, nawet po podstawówce. Dlatego proszę administratora, koła sportowe, lub inne organizacje, naciskajcie aby upubliczniono wykształcenie i doświadczenie kandydata. I wtedy można zadać pytanie jaki interes miał nie Materek tylko komisja, bo zdaje się że każdy ma rozum i sam bierze odpowiedzialność za swoje działania. Szczególnie w budżetowce, gdzie podejrzenia wpływu przełożonego na podwladbego celem działanie niezgodnie z przepisami jest chyba niezgodne z prawem?

Gość 2 | 2019-08-15 10:21:54 napisał(a):

Dokładnie chcemy wiedzieć jakie doświadczenie ma pan Nojek. Czy kiedykolwiek sprawował funcje kierownicze czy tylko kierował wojskową stołówką? Jakie są jego dokonania na terenie Szydłowca. Wiemy tylko że były radny jednej kadencji, były wojskowy kucharz, były kandydat na burmistrza Szydłowca. Jak na 47 letniego faceta to skromnie to wypada.

do gość 2 | 2019-08-15 12:35:55 napisał(a):

Po prostu ślizgacz

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie