Kmita Zabierzów vs. Juventa-Perfopol Starachowice 2:1

974.th

W rozegranym w piątek 30 października wyjazdowym meczu zespół Juvetny-Perfopol przegrał z zespołem Kmita Zabierzów wynikiem 2:1

Pierwsze minuty spotkania należały do zespołu ze Starachowic. Dogodną okazję do strzelenia gola miał Tobiszewski, który po dośrodkowaniu Gruszczyńskiego próbował wbić piłkę do bramki głową. Niestety chybił.

Z minuty na minutę tępo gry zaczęło wzrastać, a przeciwnicy Juventy zrobili się bardziej agresywni i wzmogli swoje ataki. Około trzydziestej minuty spotkania bramkarz starachowickiej drużyny musiał interweniować po strzale jednego z graczy drużyny gospodarzy. Niecałe dziesięć minut później Wróblewski - bramkarz Juventy zmuszony był wyciągać piłkę z bramki.
Już chwilę po wznowieniu gry - po uderzeniu w słupek Wójcika, piłkę przejął Anduła i wyrównał wynik na 1:1

Druga połowa spotkania zaczęła się nieszczęśliwie dla Juventy. Niestety trzecia bramka jaka padła podczas meczu poszła na konto piłkarzy z Zabierzowa.
Tu Wróblewski został pokonany w pojedynku sam na sam i rywale zdobyli jednobramkową przewagę.

Mimo ataków obu drużyn wynik meczu już się nie zmienił. Na pochwałę zasługuje postawa Wróblewskiego, który jeszcze dwukrotnie skutecznie ratował bramkę Starachowiczan.

Do niecodziennej sytuacji doszło tuż po końcowym gwizdku sędziego, kiedy to po sygnale Gołasa wykopał piłkę, za co został ukarany drugą żółtą, czyli czerwoną kartką. Ze względu na kary nie zagra on w najbliższym spotkaniu.

Dodane: 03.11.09 | Odsłony: 825 | komentarze (1)