Juventa-Perfopol vs. Czarni Połaniec 2:1

776.th

Niedzielny mecz rozegrany między starachowickim zespołem Juventa-Perfopol a Czarnymi Połaniec, po raz kolejny pokazał, że zespół Juventy jest zdeterminowany i potrafi pokazać wysoki poziom gry. 
Samo spotkanie rozpoczęło się mocnym atakiem Starachowiczan. Dwukrotnie bliski strzelenia bramki był Krystian Płusa, który w pierwszej akcji nie zdecydował się na bezpośredni strzał, a drugim razem piłka chybiła bramki.

Także przeciwnik zdecydował się na strzał z dystansu, lecz piłka została wybita w pole.

Około połowy pierwszej części spotkania, Starachowiczanie po efektywnym wyprowadzeniu piłki zdołali przedostać się w pole karne rywali i po strzale Bartłomieja Gołasa zrobiło się 1:0.
Później co prawda Juventa jak i Czarni próbowali atakować wzajemne stanowiska, ale bez skutku. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:0.

Początkowe minuty drugiej połowy należały do gospodarzy. Piłkarze Połańca atakowali, ale nie zdołali wyrównać wyniku. Bliscy strzelenia bramek byli Obierak i Janowski, którzy obaj chybili.
Na kwadrans przed zakończeniem spotkania po akcji sam na sam, Dariusz Anduła zdobył drugiego gola podnosząc wynik na 2:0.
Chwilę później na strzał zdecydował się Karol Kopeć, jednak piłka poleciała nad poprzeczkę.

Na dziesięć minut przed końcem meczu po błędach w obronie Juwenty, rywalom udało się przez nią przedrzeć i wywalczyć honorową bramkę.

Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Juventy-Perfopol, zatem kolejne punkty trafiły na jej konto.

Dodane: 08.09.09 | Odsłony: 1202

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie