Juventa-Perfopol Starachowice vs. Nida Pińczów 3:3

1299.th

To już trzeci remis w kolejności, jaki na swoim koncie zanotowała Juventa-Perfopol Starachowice.
W dwóch poprzednich treningowych meczach Starachowiczanie zremisowali 0:0 i 2:2

Mimo trudnych warunków gry ze względu na stan murawy boiska, sam mecz należał do dość ciekawych i na brak bramek nie można było narzekać.

Pierwsi do boju mocniej ruszyli gracze Juventy i już w pierwszych minutach za sprawą bramki Gruszczyńskiego Juventa objęła prowadzenie.
Jeszcze przed końcem pierwszej połowy na 2:0 podwyższył Drej, który po przejęciu piłki od Płusy głową umieścił piłkę w bramce przeciwników.

Druga część spotkania zdecydowanie należała do piłkarzy z Pińczowa. Z łatwością wyrównali na 2:2 i do tego po kolejnej udanej akcji wyszli na prowadzenie.
Wszystkie trzy bramki padły po uderzeniach głową.

Ostatecznie klubowi ze Starachowic udało się jeszcze doprowadzić w końcowych minutach do remisu ustalając wynik sparingowego spotkania na 3:3

Dodane: 09.02.10 | Odsłony: 716