Juventa-Perfopol przegrywa z Czarnymi Połaniec 2:5

1315.th

Tym razem nie remis, lecz przegraną zapisali na swym koncie piłkarze Juventy-Perfopol Starachowice przegrywając swój treningowy mecz z zespołem Czarnych Połaniec.

O ile pierwsza połowa mogła się podobać i piłkarze Juventy mogli jeszcze walczyć o dyktowanie warunków na boisku, to druga pokazała, że sytuacja się odwróciła i zawodnicy z Połańca w łatwy sposób pokonali Juventę.

Pierwsza bramka spotkania padła w pierwszej połowie za sprawą rzutu karnego, podyktowanego ze względu na faul na jednym z piłkarzy Czarnych. W ten oto sposób zespół z Połańca objął prowadzenie.
Wyrównanie przyszło dopiero pod sam koniec pierwszej części, po strzale Gruszczyńskiego.

Trener Juventy w drugiej połowie postanowił wpuścić na boisko juniorów i po tych przesunięciach rywale w szybki sposób zdobyli znaczną przewagę w bramkach.
Błędy w szczególności w obronie spowodowały, że Czarni zdołali strzelić kolejne cztery gole.

Podobnie jak w pierwszej połowie, Starachowiczanie zdołali na samym finiszu zdobyć jeszcze jedną bramkę, której autorem był Płusa. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:5.

Dodane: 13.02.10 | Odsłony: 618