IV Fiesta Balonowa Wąchock i Starachowice

14869.nsmed

W najbliższy weekend znów na niebie nad Starachowicami i Wąchockiem będzie można zobaczyć balony. W imieniu organizatorów zapraszamy na czwartą edycją balonowej imprezy.

„Nauczeni doświadczeniem z lat poprzednich nie podajemy od razu harmonogramu wydarzenia, ponieważ wszystko zależy od pogody. Loty balonami mogą się odbywać do 2-3 godzin po wschodzie i przed zachodem słońca, zatem wtedy spodziewajcie się Państwo balonów na niebie. Zrobimy co w naszej mocy, aby pokazy odbyły się w Wąchocku i w Starachowicach w jeszcze ciekawszej formie. Na bieżąco lub z pewnym wyprzedzeniem będziemy dodawać aktualizacje z informacją co, gdzie i kiedy Do zobaczenia.” - Czytamy w mediach społecznościowych organizatorów „Balonowa Strona Nieba”.

LINK do wydarzenia [KLIKNIJ]

RemondisReklama

Dodane: 22.06.21 | Odsłony: 1619 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

Wezyr | 2021-06-22 08:04:27 napisał(a):

Poprzednia Fiesta Balonowa była mega organizacyjną klapą. Balony przyjechały po zmroku, zawiedzionych czekajacych
mieszkańców z dziećmi dużo , teren nie oświetlony. Było niebezpiecznie do tego stopnia, że interweniowało pogotowie ratunkowe. A kasa wydana z budżetu i to spora. I nawet Materek nie przeprosił, że znów mu się nie udało zorganizować imprezy jak należy

Bałagan | 2021-06-22 09:21:27 napisał(a):

To jest impreza w której króluje wszechobecny bałagan.Jak można coś organizować bez żadnego harmonogramu ? Zmuszanie ludzi do przemieszczenia się w ostatniej chwili to dopiero jest głupota.Jak czegoś nie potraficie to dajcie sobie spokój bo tu chodzi o bezpieczeństwo ludzi..

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie