Grupa CERRAD pobiegła dla tych, którzy nie mogą

15162.nsmed

Dziesiąta edycja Poland Business Run już za nami. Sportowe emocje opadły, więc przyszedł czas na podsumowanie. Wyniki są fantastyczne i robią ogromne wrażenie. Łącznie na wirtualnej mecie stawiło się blisko 28 500 biegaczy. Dzięki nim pomoc trafi do 103 osób z niepełnosprawnością. Dużą cegiełkę dorzuciła Grupa CERRAD, której aż 25 reprezentantów uczestniczyło w tym charytatywnym biegu.

W tym roku do Poland Business Run zgłosiła się rekordowa liczba uczestników, ponad 28,5 tysiąca. W trosce o zdrowie biegaczy wydarzenie miało formę wirtualną — każdy z nich rejestrował przebyte kilometry w dedykowanej aplikacji z dowolnego miejsca na ziemi. 

Wśród osób, które zameldowały się na trasie biegu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Grupy CERRAD. Ogromnie cieszy nas fakt, że CERRAD miał tak liczne grono reprezentantów. W biegu uczestniczyło aż 5 pięcioosobowych drużyn, a każdy zawodnik miał do pokonania 4 km. Pobiegli oni w różnych zakątkach Polski, ale i świata — m.in. w Starachowicach, Końskich, Warszawie, czy nawet Paryżu. Wielkie brawa i podziękowania dla wszystkich uczestników! Cieszę się że nasi pracownicy grają fair play, tak chętnie i na dużą skalę angażując się w akcje społeczne oraz dbają o aktywność fizyczną. – mówi Halina Bąk, Pełnomocnik Zarządu ds. CSR w Grupie CERRAD. 

Jedna z drużyn Grupy CERRAD została wyróżniona przez organizatorów oraz krajowe media. Zajęła bowiem 103. miejsce odpowiadające ilości beneficjantów bieżącej edycji Poland Business Run. Dofinansowane zostaną 32 protezy kończyn, 30 wózków lub innych sprzętów oraz 44 turnusy rehabilitacyjne.

Poland Business Run jest inicjatywą zyskującą każdego roku coraz większą rzeszę zwolenników. To bardzo cieszy gdyż kolejni uczestnicy oznaczają większe wsparcie dla potrzebujących. Wierzymy że w przyszłym roku jeszcze więcej firm z naszego regionu zgłosi swoje drużyny. 

Komunikat prasowy: Cerrad

RemondisReklama

Dodane: 17.09.21 | Odsłony: 524

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie