Dziecięce Poranki Kinowe w SCK z przygodami Tupcia Chrupcia

9393.nsmed

Już 21 stycznia (niedziela) wracamy z cieszącymi się dużą popularnością Dziecięcymi Porankami Kinowymi. Tym razem w Kinie Kultura zagości Tupcio Chrupcio. 

Tupcio Chrupcio to seria, która powstała na podstawie książek dla dzieci autorstwa Marco Campanella - włoskiego rysownika, ilustratora, scenografa i rzeźbiarza.

Bajka opowiada o przygodach Tupcia Chrupcia, który razem ze swoją mysią rodziną mieszka w miniaturowym domku na skraju łąki. Chrupcio codziennie odkrywa otaczający go świat, uczy się akceptować zupełnie nowe rzeczy oraz stawia czoło codziennym trudnościom i lękom, a oprócz tego zawsze może liczyć na niezwykle mądrych i doświadczonych rodziców, którzy wiedzą, co robić w danej sytuacji.

Tradycyjnie na Poranek zaprosiliśmy znakomitych gości - tym razem będą to opiekunowie bezdomnych zwierząt ze schroniska w pobliskim Rudniku, którzy opowiedzą o adopcjach i właściwym, odpowiedzialnym opiekowaniu się zwierzakami. BĘDZIEMY RÓWNIEŻ ZBIERAĆ KARMĘ DLA ZWIERZAKÓW ZE SCHRONISKA PONIEWAŻ ZBLIŻA SIĘ TRUDNY DLA NICH CZAS - ZIMA, DLATEGO SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPARCIA AKCJI I ZAKUPU CHOĆBY MAŁEJ PUSZKI JEDZENIA. Nie zabraknie oczywiście konkursów z nagrodami i słodkiego poczęstunku od Bistro Manhattan.

Seans o godzinie 11.00, bilety w cenie 10zł (opiekun) + 1zł za każde dziecko do nabycia w kasie Kina Kultura na godzinę przed seansem lub online na www.sck.org.pl.

Zapraszamy!!!

Info: SCK

Dodane: 10.01.18

Komentarze użytkownikówOstatnie komentarze w serwisie