Disco polo szał. Zespół Boys w Starachowicach

599.th

Plac na Szlakowisku w niedzielne popołudnie zapełnił się tłumami przybyłymi na wielką galę disco polo, zorganizowaną przez Urząd Miejski oraz Starachowickie Centrum Kultury, której patronował prezydent miasta Wojciech Bernatowicz.
Wczesno wieczorna potężna ulewa, która zaskoczyła przybyłych nie wystraszyła nikogo i wszyscy wytrwali do wyczekiwanych koncertów dwóch grup grających muzykę disco polo i dance. 
Także Starachowickie Centrum Kultury przyszykowało szereg atrakcji przy, których udziale widownia ciekawie i z zainteresowaniem spędzała czas. Przeprowadzono szereg konkursów z nagrodami o tematyce topografii, historii miasta oraz np. znajomości przysłów i staropolskich porzekadeł. 
Zaprezentował się także starachowicki zespół Kwadra. 
Jednak wszyscy przybyli wyczekiwali rozpoczęcia głównych występów gwiazd wieczoru. Jako pierwszy zagrał zespół Classic, prezentując swoje starsze jak i najnowsze przeboje. Członkowie zespołu to multiinstrumentaliści, grający na instrumentach klawiszowych, gitarze akustycznej i elektrycznej, sekcji rytmicznej perkusji oraz saksofonie, a także klarnecie. Publiczność żywo przyjęła występ, żegnając artystów gromkimi brawami. 
Aczkolwiek prawdziwe show rozpoczęło się od momentu wkroczenia na scenę członków grupy Boys, którzy już od pierwszych sekund uwiedli publiczność swą energią. Rozbawiony tłum szalał przy największych hitach Boysów. Nie zabrakło nieśmiertelnych szlagierów takich jak „Jesteś szalona”, „Chłop z Mazur” czy „Figo Fago”.

Członkowie zespołu w swym występie prezentowali ciekawe układy taneczne. A znany wszystkim wokalista Marcin śpiewał i zachęcał publiczność do wspólnej zabawy. 

Występ zakończył się hucznymi brawami. Ten wieczór dla wielu przybyłych będzie jednym z niezapomnianych.  
Frekwencja przybyłej publiczności dobitnie dowiodła, że muzyka disco polo nie jest żadnym niszowym nurtem, lecz bardzo popularnym i lubianym gatunkiem muzycznym.

Fot. Redakcja

Dodane: 21.07.09 | Odsłony: 9023 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

Marcin | 2009-07-21 09:28:06 napisał(a):

ja niebardzo za taką muzyką ale jak ludzie się bawią to ko

Anka210 | 2009-07-21 13:35:30 napisał(a):

No szał to był... ale ludzie szaleli.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie